Uždaryti

PirmasPristatymo būdai Lietuvoje

Pristatymo būdai Lietuvoje

Pristatymas į LP Express pašto terminalą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į LP Express terminalą Lietuvoje perkant už daugiau 15,00 €. Vieno užsakymo iki 15,00 € pristatymo kaina į LP Express terminalą Lietuvoje yra 1,79 €.

Pristatymo sąlygos gruodžio mėnesį!
Siuntas pristatanti įmonė informuoja: d
ėl didelio siuntų skaičiaus jos į terminalus gali netilpti. Jei Jūsų pasirinktas terminalas bus perpildytas, siuntą pristatysime į kitą artimiausią terminalą, kuriame tuo metu bus laisvų dėžučių.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express siuntų savitarnos terminalą. Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu – pašto terminalai veikia kasdien, ištisą parą. LP Express pašto terminalų vietų sąrašas Lietuvoje

Užsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį visuose LP Express terminaluose galėsite atsiimti jau šeštadienį.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto terminalą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas siuntų savitarnos terminale 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar LP Express pašto terminalą.

Atsiimti užsakymą iš LP Express siuntų savitarnos terminalo trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną arba elektroniniu paštu, eikite prie LP Epxress siuntų savitarnos terminalo, nurodyto SMS
2. Įveskite pranešimu abu gautuosius PIN kodus.
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles

LP Express pašto terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų ir siuntos saugumą užtikrins integruotos apsaugos priemonės bei vaizdo įrašinėjimas.

Iškilus papildomiems klausimams reikia kreiptis informacijos telefonu  +370 (5) 2052120 arba elektroniniu paštu info@lpexpress.lt.

Pristatymas į Omniva paštomatą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva paštomatą Lietuvoje perkant už daugiau 15,00 €. Vieno užsakymo iki 15,00 € pristatymo kaina į Omnivą paštomatą Lietuvoje yra 1,79 €.

Pristatymo sąlygos gruodžio mėnesį!
Siuntas pristatanti įmonė informuoja
dėl didelio siuntų skaičiaus jos į paštomatus gali netilpti. Jei Jūsų pasirinktas paštomatas bus perpildytas, siuntą įdėsime vėliau, kai tik atsilaisvins dėžutė arba siuntą galėsite pasiimti  šalia paštomato stovinčio kurjerio automobilio.

Užsakymą pristatysime į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą (siuntų savitarnos terminalą). Užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu paros metu - paštomatai veikia kasdien, ištisą parą. 

Omniva (Post24) paštomatai yra šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Jonava, Jurbarkas, Kėdainiai, Marijampolė, Mažeikiai, Palanga, Tauragė, Telšiai, Ukmergė, Utena. 

Užsakymus išsiųstus iš mūsų penktadienį, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Utenos paštomatuose galėsite atsiimti jau šeštadienį.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į paštomatą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką. Jei siuntos neatsiimsite, po 3 dienų gausite SMS priminimą ir priminimą el. laišku.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas paštomate 7 dienas. Po 7 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar paštomatą.

Atsiimti užsakymą iš paštomato trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie Omniva siuntų terminalo, nurodyto SMS
2. Įveskite pranešimu gautą šešiaženklį durelių kodą
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles

Siuntų savitarnos terminalai stebimi 24 val., juose įrengtos video kameros. Jūsų patogumui terminalai apšviečiami naktį, įrengtos šoninės užsklandos nuo vėjo bei stogas apsaugo vartotojus nuo blogų oro sąlygų.

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Lietuvos pašto skyrių perkant už daugiau 15,00 €. Vieno užsakymo iki 15,00 € pristatymo kaina į Lietuvos pašto skyrių Lietuvoje yra 2,29 €.

Užsakymą pristatysime į Lietuvos pašto skyrių pagal Jūsų nurodytą adresą. Kai Jūsų užsakymas bus pristatytas į pašto skyrių, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu bei pranešimą į gaunamosios korespondencijos dėžutę apie užsakymo gavimą pašto skyriuje.

Užsakytas knygas galėsite atsiimti Jūsų pašto skyriaus darbo laiku.

Atminkite - Jūsų užsakymas saugomas pašto skyriuje 15 dienų. Po 15 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums pristatyti į vietą ar pašto skyrių.

Užsakymų atsiėmimas biure Vilniuje

Užsakymų atsiėmimas mūsų biure Vilniuje yra nemokamas. Užsakymo atsiėmimą biure pasirinksite, kai įdėsite prekes į krepšelį ir prisijungsite (ar prisiregistruosite).

Daugumą užsakymų įvykdome per 1-3 darbo valandas nuo užsakymo apmokėjimo.

Atsiimti savo užsakymą galite atvykti tik gavę el. laišką „Jūsų užsakymas paruoštas atsiėmimui“.

Užsakymą galite atsiimti Vilniuje darbo dienomis 8.00-17.00 val. mūsų adresu: S. Žukausko g. 17, Vilnius LT-08234 (įėjimas iš dešinio namo kampo).  Kaip mus rasti?

Atvykę atsiimti užsakymo į mūsų biurą, būtinai nurodykite užsakymo numerį. Kaip mus rasti?

Užsakymai mūsų biure yra saugomi 7 dienas, vėliau užsakymai yra anuliuojami.  

Pristatymas į vietą Lietuvoje

NEMOKAMAS PRISTATYMAS visoje Lietuvoje perkant už daugiau nei 25,00 €. Vieno užsakymo iki 25,00 € pristatymo kaina į bet kurią vietą Lietuvoje yra 2,89 €. Užsakymų atsiėmimas mūsų biure Vilniuje yra nemokamas.

Rinkitės pristatymą į darbovietę, tuomet pačiam ar šeimos nariui nereikės laukti kurjerio namuose. Darbovietėje Jūsų užsakymą gali priimti bet kuris iš bendradarbių.

Neteikiame paslaugos pristatyti užsakymą Lietuvoje pašto dėžutės adresu.

Užsakymų pristatymo trukmė į Neringą yra 4-7 darbo dienos. Negalima atsiskaityti grynais pristatymo metu, kai pristatymo adresas yra Neringoje. Šiuo atveju užsakymai nėra pristatomi nurodytu adresu, juos reikia pasiimti iš artimiausio pašto skyriaus. Gavėjas vietinio pašto pranešimu bus informuotas apie gautą siuntą jo vardu, nurodant pašto skyrių, į kurį reikia atvykti pasiimti siuntos (užsakymo).

Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis