Uždaryti

Duomenų apsauga

Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas) yra naudojami tik tam, kad galėtume tinkamai teikti paslaugas. Be Jūsų leidimo šie duomenys jokiais būdais nebus perduodami ar parduodami trečioms šalims, nesusijusioms su mūsų tiesioginių paslaugų teikimu.

UAB "Patogu pirkti" yra įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre (duomenų valdytojo identifikavimo kodas P2546).

UAB "Patogu pirkti" neprisiima atsakomybės dėl interneto tinklapyje www.patogupirkti.lt paskelbtų skaitytojų atsiliepimų turinio.

Naudojame šiuo metu rinkoje rinkoje prieinamus pačius patikimiausius duomenų apsaugos mechanizmus. Saugų pirkėjo duomenų perdavimą internetiniame knygyne patogupirkti.lt užtikrina įdiegtas SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. SSL sertifikatas apima perduodamų duomenų šifravimą ir iššifravimą, serverių autentifikavimą ir pranešimo vientisumo kontrolę.  Naudojant  SSL sertifikatą, pirkėjo naršyklės ir patogupirkti.lt serverio siunčiami duomenys yra šifruojami.

 Click for company profile

SSL sertifikatas dirba tokiu būdu. Pradžioje atsitiktiniu metodu yra generuojamas raktas, vadinamas master key. Jis generuoja susijungimui unikalius raktus: klientui (client write key) ir serveriui (server write key). Pirminio susijungimo metu, naudojant serverio viešą šifravimo raktą, klientui perduodamas master key. Nuo tada visi perduodami pranešimai yra šifruojami client write key arba server write key, priklausomai nuo to, kas juos siunčia.

Klientų duomenys yra saugomi patogupirkti.lt serveryje, kuris nepasiekiamas per internetą. Serveris yra laikomas duomenų centre, į kurį gali patekti ribotas skaičius žmonių.

Internetinis knygynas patogupirkti.lt nekaupia pirkėjų prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar PayPal mokėjimo sistemos duomenis Jūs įvedate bankų ar PayPal puslapiuose, todėl patogupirkti.lt ši informacija yra neprieinama. 

Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis