Uždaryti

Mano duomenys

Kiekvieno apsilankymo metu galite sužinoti Jūsų užsakymo ar užsakymų būseną, peržvelgti "Pirksiu vėliau" ir "Pageidavimų" sąrašus, pakeisti pristatymo adresą ar prisijungimui prie interneto knygyno patogupirkti.lt naudojamą el. pašto adresą ir slaptažodį.

Spauskite puslapio viršuje esančią nuorodą "Prisijungti" ir, atsidariusiame puslapyje, įveskite elektroninio pašto adresą ir slaptažodį.

Registracijos duomenys

Šiame puslapyje Jūs galite pasikeisti prisijungimui prie internetinio knygyno patogupirkti.lt naudojamą  el. pašto adresą ir slaptažodį.

Pristatymo adresas

Puslapyje "Pristatymo adresas" galite pakeisti pristatymo adresą. Pakeistas adresas bus pateikiamas naujai atliekamų užsakymų "Adreso" puslapyje. Užsakymo atlikimo metu adresą taip pat galėsite  pakeisti.

Mano užsakymai

Puslapyje "Mano užsakymai" galite sužinoti savo užsakymo ar užsakymų būseną,  peržiūrėti kokias prekes ir kada pirkote, kokiu adresu jos buvo pristatytos.

Pirksiu vėliau

Sąrašas "Pirksiu vėliau" - tai knygų, kurių nenorite pirkti dabar, bet galvojate nusipirkti vėliau, sąrašas. Į šį sąrašą patenka visos knygos, prie kurių informacijos paspaudėte nuorodą "Pirksiu vėliau". Šias knygas galite įdėti į prekių krepšelį ir nusipirkti. Nupirktos knygos bus automatiškai išimtos iš "Pirksiu vėliau" sąrašo. Taip pat knygas iš "Pirksiu vėliau" sąrašo galite įdėti į "Pageidavimų sąrašą".

Pageidavimų sąrašas

Tai sąrašas knygų, kurias norite, kad Jums nupirktų kitas žmogus. Į šį sąrašą patenka visos knygos, prie kurių informacijos paspaudėte "Įdėti į pageidavimų sąrašą". Savo pageidavimų sąrašą galite padaryti matomą visiems internetinio knygyno patogupirkti.lt lankytojams ar nusiųsti el. paštu draugui. Jei kitas žmogus paspaus knygos iš Jūsų pageidavimo sąrašo pavadinimą ir ją nupirks, knyga automatiškai bus išimta iš Jūsų pageidavimų sąrašo.
Taip pat knygas iš "Pageidavimų sąrašo" galite įdėti į prekių krepšelį ir jas patys nusipirkti.


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis