Uždaryti

Naujiems klientams

Didžiausias knygų pasirinkimas, mažesnės kainos

Siūlome Jums didžiausią knygų lietuvių kalba pasirinkimą!
Mūsų knygyne knygos internetu parduodamos
apie 10-25% mažesnėmis kainomis nei vidutinės kainos tradiciniuose knygynuose.
Nemokamas pristatymas perkantiems už daugiau nei 25 eurų. Papildomai taikome šias nuolaidas nuo prekių kainos:

  • 2% nuolaida, perkantiems už daugiau nei 50 eurų;
  • 4% nuolaida, perkantiems už daugiau nei 100 eurų.

Kaip naršyti po knygyną?

Apsilankykite mūsų pasiūlymuose: knygos pigiau, pigios knygos, geriausios knygos.
Naršykite po mūsų knygyną ir raskite  Jus dominančią knygą, CD ar DVD. Pasinaudokite naršymu pagal kategoriją arba bendra paieška pagal leidinio pavadinimą, autorių (atlikėją) ir ISBN.
Paieškos laukelyje įrašykite leidinio pavadinimą, pavadinimo žodį, autoriaus (atlikėjo) vardą ar pavardę, ISBN. Knygos ISBN į paieškos lauką įrašykite be brūkšnių.
Jei nežinote tikslaus leidinio pavadinimo, geriau įrašykite pavadinimo vieną ar kelis žodžius ar žodžių pradžią. Sistema tarp visų leidinių ras tuos, kurių pavadinime, autoriaus (atlikėjo) varde ar pavardėje yra Jūsų paieškoje įrašytas žodis ar jo pradžia.
Norėdami pasižvalgyti po mūsų siūlomą asortimentą, naršykite po prekių kategorijas puslapio kairėje.

Kaip pirkti?

Spauskite knygos pavadinimą ar nuotrauką, jei norite daugiau sužinoti apie dominančią knygą. Pateksite į knygos puslapį, kuriame bus pateikta bibliografinė informacija, knygos anotacija, pristatymo terminas, leidėjas, atsiliepimai ir kita informacija.
Nusprendę knygą pirkti, spauskite mygtuką "Įdėti į krepšelį" ir pasirinkta knyga atsidurs Jūsų prekių krepšelyje. Puslapio viršuje dešinėje šalia prekių krepšelio ikonos visada matysite, kokia yra krepšelio kaina ir kiek prekių krepšelyje yra.
Jei jau buvote užsiregistravę mūsų knygyne, galite prisijungti ir patekę į prekių krepšelį, pasižiūrėti, ką per ankstesnius apsilankymus buvote į jį įsidėję. Taigi galėsite pasinaudoti ankstesniu prekių krepšeliu ir jame sukauptomis prekėmis

Daugiau informacijos apie tai kaip pirkti knygas

Kliento registracija

Įdėjus prekes į prekių krepšelį, ir norint jas pirkti, Jums teks užsiregistruoti - pateikti savo elektroninio pašto adresą bei pasirinktą slaptažodį. Užsiregistravus Jums bus suformuota atskira sąskaita, kurioje bus laikomi visi duomenys apie Jūsų užsakymus.

Kaip pabaigti pirkimą?

Prekių krepšelio puslapyje spauskite mygtuką "Pirkti". Turėsite pereiti keletą puslapių, kuriuose bus Jūsų prašoma užsiregistruoti, įvesti pristatymo adresą, pasirinkti mokėjimo būdą bei patvirtinti užsakymą. Vėliau bet kuriuo metu galėsite pasitikrinti savo užsakytas prekes ir sužinoti užsakymo būklę, prisijungę ir puslapio viršuje paspaudę nuorodą "Mano duomenys".
Mes informuosime Jus el. laiškais, apie tai, kad mes gavome Jūsų užsakymą, apie užsakymo apmokėjimą ir vykdymą bei užsakymo pristatymą. 

Dovanos

Jei mokate banko pavedimu, pavedimu per Swedbank, SEB ar DNB interneto banką, kreditine banko kortele per PayPal, galite siųsti užsakymą ne tik savo adresu, bet ir kaip dovaną artimam žmogui ar draugui jo adresu. Tada, pildant pristatymo adresą, įveskite to žmogaus vardą, pavardę bei adresą ir,  pasirinkite "Siunčiu dovaną", kad galėtumėte parašyti siuntėją ir žinutę (sveikinimą) dovanos gavėjui.

Slapukų naudojimas

Vertiname Jūsų pasitikėjimą mumis ir įsipareigojame saugoti bei atsakingai tvarkyti Jūsų asmens duomenis, naudojant slapukus.
 
Kas yra slapukas?
Slapukas – tai nedidelis informacijos failas, atsiųstas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį (pavyzdžiui, mobilųjį telefoną) Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje, ir išsaugomas Jūsų naršyklėje. Slapukas yra atsiunčiamas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį tam, kad išsaugotų duomenis, o bendrovė, atsakinga už šio slapuko diegimą, galėtų juos atkurti ir atnaujinti.
 
Ar visi slapukai atlieka tą pačią funkciją? 
Ne, yra skirtingų tipų slapukai ir skirtingi jų panaudojimo būdai. www.patogupirkti.lt slapukus galima suskirstyti į kategorijas pagal jų paskirtį, saugojimo laiką ir jų vietą svetainėje. 
 
Patogupirkti.lt naudojamų slapukų kategorijos
Griežtai privalomi slapukai
Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pavyzdžiui., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu, įdėti prekę į krepšelį. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras svetainės paslaugas, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur jūs lankėtės internete.
 
Analitiniai slapukai
Analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.
 
Funkciniai slapukai
Funkciniai slapukai leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimus ir pateikti patobulintų bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Funkciniai slapukai taip pat įsimena jūsų padarytus pakeitimus, pvz., tam tikro tinklalapio individualizavimą, taip pat kitais atvejais, pvz., kai žiūrite vaizdo įrašą ar mūsų tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka jūsų veiksmų kitose svetainėse.
 
Tiksliniai arba reklaminiai slapukai
Tiksliniai arba reklaminiai slapukai naudojami tam, kad jums būtų rodoma įdomesnė ir jūsų interesus labiau atitinkanti reklama, arba tam, kad tos pačios reklamos parodymų svetainėje skaičius būtų ribojamas. Šios rūšies slapukai taip pat naudojami reklamos kampanijos veiksmingumui matuoti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti, į ką žiūrėjote, apsilankę svetainėje.
 
Kaip pakeisti slapukų nustatymus? 
Pasirinkti priimamus slapukus ar atsisakyti tam tikrų slapukų galite bet kada pakeitę savo naršyklės nustatymus. 
Jeigu norite, kad Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje nebūtų išsaugomi slapukai, galite savo naršyklės nustatymuose pasirinkti gauti pranešimą prieš įrašant bet kokį slapuką. Taip pat galite nustatyti, kad naršyklė iš karto atmestų visus arba kai kuriuos slapukus. Taip pat galite pašalinti slapukus, kurie jau buvo išsaugoti Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju turėsite atskirai pasirinkti nustatymus kiekvienai naudojamai naršyklei bei įrenginiui. 
Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų pritaikymo metodą. Jeigu reikia, pasinaudokite savo naršyklės žinyno funkcija, kad tinkamai pasirinktumėte nustatymus. 
 
Kokias teises Jūs turite? 
Jūs turite teisę: 
- gauti iš Patogupirkti.lt informaciją apie tvarkomus Jūsų asmens duomenis;
- reikalauti, kad neteisingi, neišsamūs ir netikslūs Jūsų asmens duomenys būtų ištaisyti;
- reikalauti, kad Jūsų asmens duomenys nebebūtų toliau tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. 
 
Kaip Patogupirkti.lt užtikrina Jūsų asmens duomenų saugumą? 
Slapukų surinkti Jūsų asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo bei kitų asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų nuostatomis. Vadovaudamiesi teisės aktų reikalavimais mes taikome saugumo priemones, kurios užkirstų kelią neteisėtam Jūsų asmens duomenų atskleidimui bei neteisėtam jų panaudojimui. 
 
Kilo klausimų ar neaiškumų dėl mūsų naudojamų slapukų? Rašykite mums el. paštu adresu: info@patogupirkti.lt.
 
Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis