Uždaryti

Naujiems klientams

Didžiausias knygų pasirinkimas, mažesnės kainos

Siūlome Jums didžiausią knygų lietuvių kalba pasirinkimą!
Mūsų knygyne knygos internetu parduodamos
apie 10-25% mažesnėmis kainomis nei vidutinės kainos tradiciniuose knygynuose.
Nemokamas pristatymas perkantiems už daugiau nei 25 eurų. Papildomai taikome šias nuolaidas nuo prekių kainos:

  • 2% nuolaida, perkantiems už daugiau nei 50 eurų;
  • 4% nuolaida, perkantiems už daugiau nei 100 eurų.

Kaip naršyti po knygyną?

Apsilankykite mūsų pasiūlymuose: knygos pigiau, pigios knygos, geriausios knygos.
Naršykite po mūsų knygyną ir raskite  Jus dominančią knygą, CD ar DVD. Pasinaudokite naršymu pagal kategoriją arba bendra paieška pagal leidinio pavadinimą, autorių (atlikėją) ir ISBN.
Paieškos laukelyje įrašykite leidinio pavadinimą, pavadinimo žodį, autoriaus (atlikėjo) vardą ar pavardę, ISBN. Knygos ISBN į paieškos lauką įrašykite be brūkšnių.
Jei nežinote tikslaus leidinio pavadinimo, geriau įrašykite pavadinimo vieną ar kelis žodžius ar žodžių pradžią. Sistema tarp visų leidinių ras tuos, kurių pavadinime, autoriaus (atlikėjo) varde ar pavardėje yra Jūsų paieškoje įrašytas žodis ar jo pradžia.
Norėdami pasižvalgyti po mūsų siūlomą asortimentą, naršykite po prekių kategorijas puslapio kairėje.

Kaip pirkti?

Spauskite knygos pavadinimą ar nuotrauką, jei norite daugiau sužinoti apie dominančią knygą. Pateksite į knygos puslapį, kuriame bus pateikta bibliografinė informacija, knygos anotacija, pristatymo terminas, leidėjas, atsiliepimai ir kita informacija.
Nusprendę knygą pirkti, spauskite mygtuką "Įdėti į krepšelį" ir pasirinkta knyga atsidurs Jūsų prekių krepšelyje. Puslapio viršuje dešinėje šalia prekių krepšelio ikonos visada matysite, kokia yra krepšelio kaina ir kiek prekių krepšelyje yra.
Jei jau buvote užsiregistravę mūsų knygyne, galite prisijungti ir patekę į prekių krepšelį, pasižiūrėti, ką per ankstesnius apsilankymus buvote į jį įsidėję. Taigi galėsite pasinaudoti ankstesniu prekių krepšeliu ir jame sukauptomis prekėmis

Daugiau informacijos apie tai kaip pirkti knygas

Kliento registracija

Įdėjus prekes į prekių krepšelį, ir norint jas pirkti, Jums teks užsiregistruoti - pateikti savo elektroninio pašto adresą bei pasirinktą slaptažodį. Užsiregistravus Jums bus suformuota atskira sąskaita, kurioje bus laikomi visi duomenys apie Jūsų užsakymus.

Kaip pabaigti pirkimą?

Prekių krepšelio puslapyje spauskite mygtuką "Pirkti". Turėsite pereiti keletą puslapių, kuriuose bus Jūsų prašoma užsiregistruoti, įvesti pristatymo adresą, pasirinkti mokėjimo būdą bei patvirtinti užsakymą. Vėliau bet kuriuo metu galėsite pasitikrinti savo užsakytas prekes ir sužinoti užsakymo būklę, prisijungę ir puslapio viršuje paspaudę nuorodą "Mano duomenys".
Mes informuosime Jus el. laiškais, apie tai, kad mes gavome Jūsų užsakymą, apie užsakymo apmokėjimą ir vykdymą bei užsakymo pristatymą. 

Dovanos

Jei mokate banko pavedimu, pavedimu per Swedbank, SEB ar DNB interneto banką, kreditine banko kortele per PayPal, galite siųsti užsakymą ne tik savo adresu, bet ir kaip dovaną artimam žmogui ar draugui jo adresu. Tada, pildant pristatymo adresą, įveskite to žmogaus vardą, pavardę bei adresą ir,  pasirinkite "Siunčiu dovaną", kad galėtumėte parašyti siuntėją ir žinutę (sveikinimą) dovanos gavėjui.

Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis