Uždaryti

100 absoliučių verslo sėkmės dėsnių

-27%

100 absoliučių verslo sėkmės dėsnių

(9 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Luceo
Išleidimo metai: 2010
Formatas: minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 288
ISBN ar kodas: 9955-678-06-2
TURINYS

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!

Anotacija

"Brajanas Treisis - žinomas žmogaus galimybių ugdymo specialistas. Ši jo knyga yra praktinis vadovas, kaip taupyti laiką ir prisijaukinti verslo sėkmę."
THE BUSINESS JOURNAL

Kodėl vieniems žmonėms verslas sekasi labiau nei kitiems? Kodėl vieni klesti, o kiti nuolat patiria nesėkmes? Į šiuos klausimus atsako garsus verslo srities paskaitininkas ir rašytojas Brajanas Treisis.
B. Treisis dalijasi išmintimi, sukristalizuota į šimtą paprastų ir lengvai pritaikomų dėsnių - jie, kai būna įvaldyti, padeda kopti verslo karjeros laiptais. Dėsnių veikimas knygoje iliustruotas konkrečiais gyvenimiškais pavyzdžiais.
"100 absoliučių verslo sėkmės dėsnių" atskleidžia verslo mašinos veikimo mechanizmą. Ši knyga turėtų gulėti ant kiekvieno sėkmės siekiančio verslininko stalo.
 
Puikus savo dalyko žinovas Brajanas Treisis yra konsultavęs daugiau nei 1000 žinomų kompanijų ir per tris milijonus paskirų verslininkų. Taip pat jis - 24 labai populiarių knygų autorius, savo verslo pamokas yra įrašęs į 300 garsajuosčių ir vaizdajuosčių. Kupinos įkvėpimo šio autoriaus knygos ir paskaitos skatina teigiamai keistis ir padeda siekti stabilių verslo rezultatų.

Iš anglų kalbos vertė Neringa Jagelavičiūtė

Recenzija

„Pinigų užteks visiems, kurie yra pasirengę paisyti šių principų“ – pasakė B. Tracy. O tie principai pateikiami knygoje, kuri, beje, yra tikrai šaunus leidinys: lengvai skaitoma, neperkrauta pavyzdžiais, kaip kuriose yra madinga, neapsunkina skaitytojo. Puiki knyga – pasikartosiu. Ir tai ne mano vieno nuomonė. Knyga supažindina su gyvenimo dėsniais (kurie kai kam bus jau žinomi, kas domisi pozityvaus mąstymo ideologija), su sėkmės dėsniais, kurių yra net 14, su verslo dėsniais, lyderiavimo dėsniais, pinigų dėsniais, prekybos ir derybų dėsniais, laiko vadybos dėsniais. Tikrai, mielieji, yra ką atrasti šioje knygoje, su kuo susipažinti, ką išmokti, patikėkite. O jei ką ir žinojote prabėgtomis per gyvenimą viena ausimi, tai knyga ir čia bus naudinga: galėsite susisteminti savo mintis, žinias, susidėlioti į tinkamas „lentynas“. Knyga rašė vienas žymiausių JAV verslo konsultantų. Nenusivilkite iš anksto pamanydami, jog tai „amerikoniška“ knyga. Principai atskleisti nepriklausomai nuo šalių. Dėsniai galioja visur, jei juos teisingai suvoksite ir panorėsite taikyti. Šioje knygoje autorius dalinasi turtinga patirtimi, kurios sėmėsi bendraudamas su įvairiomis kompanijomis bei asmenimis. Knyga parašyta verslo pasaulyje plušantiems žmonėms, kurie nori maksimaliai išnaudoti savo galimybes ir kuo greičiau pasiekti aukščiausių įmanomų kokybinių ir kiekybinių verslo rezultatų. Puiki knyga, tikrai nuoširdžiai rekomenduoju su ja susipažinti, paskaityti. Nustebsite, kad jūsų sėkmė gali būti... prognozuojama. Kodėl ir kaip tai vyksta – parodys knyga.
Skaityti daugiau Suskleisti

Atsiliepimai

2010 m. balandžio 05 d.
artūras
Labai pamokanti knyga, neužtenka perskaityti, privalu veikti, norint sulaukti rezultato.
2008 m. vasario 16 d.
RuNNeR
Taip unikali knyga unikalaus zmogaus su unikaliom gyvenimo tiesom
2007 m. spalio 25 d.
Simonas F
Puiki knyga, pilna įvairiausių patarimų. Nors tai nėra pirmoji mano knyga apie sėkmę ir verslą, tačiau tikrai viena iš tų geriausiųjų. Rekomenduoju visiems, kurie gyvenime siekia aukštų tikslų.
2007 m. balandžio 06 d.
Rasa
Labai gera ir įdomi knyga. O jei dar darysite pratimus, tai rezultatai tikrai nustebins.
2006 m. lapkričio 02 d.
ag
tikrai gera knyga
2006 m. rugsėjo 12 d.
Justas
viena geriausiu knygu apie verslo filosofija. kiekvienam besidominciam vertetu paskaityti. tai yra daugelio knygu apie versla \"koncentratas\". verslo vadovelis
2006 m. rugpjūčio 28 d.
Linas
Nereali knyga zmogus ismanantis ne tik ekonomikos desnius bet ir psichologija idomiai skaitos lengvai suprantama, vercia susimastyti. Rekomenduoju visiem.
2006 m. rugpjūčio 14 d.
Skaitytojas
nebloga knygute, verta buvo skaityti. Viena is geriausiu mano skaitytu, nera dideliu uzlenkimu i sinergetika ar i makiavelizma.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis