Uždaryti

Almodovaro formulė

-71%

Almodovaro formulė

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Obuolys
Išleidimo metai: 2010
Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 222
ISBN ar kodas: 9786094031359

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais!

Anotacija

"Almodovaro formulė" apie 10 pagrindinių maisto papildų, būtinų nuo keturiasdešimties metų amžiaus. Gyvenimo pusiaukelė – ne priežastis pasiduoti, nes prasideda kūrybiškoji ir turiningoji gyvenimo pusė!

Sulaukus keturiasdešimties pradeda mažėti mūsų fizinės, intelektinės ir seksualinės galios, sekti geros nuotaikos ir optimizmo rezervas. Ir viskas todėl, kad organizmas nebepasigamina reikalingų medžiagų arba negauna jų su maistu.
Kad nereikėtų griebtis vaistų, kurie dar labiau išbalansuoja organizmą, garsus ispanų mitybos specialistas, sveikatos laidų vedėjas ir žurnalistas Miguelas Angelas Almodovaras siūlo 10 pagrindinių papildų formulę, kuri padidina raumenų jėgą, atmintį, intelektinius įgūdžius, tobulina lytinį gyvenimą, palaiko sveiką svorį, užkerta kelią peršalimui, gripui ir nerimui, sumažina cholesterolio kiekį, gydo hipertenziją, nemigą bei daugelį kitų negalavimų, kuriems paprastai griebiamės brangių ir ne visada veiksmingų arba neigiamą pašalinį poveikį turinčių vaistų.

Kasmet 100 000 amerikiečių miršta nuo gydytojų paskirtų ir tinkamai vartojamų vaistų pašalinio poveikio. O tai yra ketvirta pagal mirčių skaičių priežastis!
Daugybė patentuotų ir platintų vaistų buvo išimti iš apyvartos dėl tūkstančių mirčių, kurias sukėlė. Žinoma, nieko panašaus negalima pasakyti apie maisto papildus, natūralius vaistus ar fitoterapiją. Kartais žmogui kyla klausimas: kas blogiau – vaistas ar liga? Augantis natūralią mediciną propaguojančių leidinių skaičius rodo, jog šiandieninis žmogus domisi visomis galimybėmis nesirgti ir pasveikti, pats ieško priimtiniausių vaistų, nepasikliaudamas vien medikų žiniomis. Visgi tiek natūralios, tiek įprastos medicinos propaguotojai sutinka: geriau užkirsti kelią ligai, nei ją gydyti.
Mitybos specialisto, knygos „Kaip gydo maistas“ autoriaus Miguelo Almodovaro studijoje rasite ilgo ir pilnaverčio gyvenimo receptą, su kuriuo turėtumėte supažindinti ir savo gydytoją.

Almodovaro formulė:
• Dehidroepiandrosteronas (DHEA)
• Fosfaditilserinas
• L-Argininas
• L-Karnitinas
• Melatoninas
• Omega-3 rūgštys
• Propolis
• Kofermentas Q-10
• Triptofanas
• Uña de gato

Kodėl po 40-ojo gimtadienio reikia sau padėti:
1. Bėgant laikui, žmogaus organizmas pradeda gaminti mažiau esminių medžiagų, tokių kaip melatoninas ar koenzimas Q-10. Tuomet būtina aprūpinti organizmą reikalingomis medžiagomis, duodant jam tai, ko labiausiai trūksta.
2. Prancūzijoje ir Olandijoje atlikti dideli tyrimai pabrėžė, kad šiais laikais net ir labai įvairi bei subalansuota mityba neaprūpina mūsų pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis. Dėl to kaltos maisto auginimo, laikymo ir gaminimo sąlygos.
3. Pasikeitė kulinariniai įpročiai – valgome daug mažiau neapdorotų, gyvų produktų, subproduktų, dėl ko iš savo dietos išbraukėme kai kurias maistingąsias medžiagas.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Maisto produktų pagal kraujo grupes lentelė
Pagal P.D'Adamo tyrimų rezultatus
Internetu:
1,79 €
Knygyne*:
1,99 €
Organizmo valymas 2
Dalia Petrauskaitė
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
3,13 €
Sveikatos šaltiniai
Ksavera Vaištarienė
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
5,99 €
Mityba virsminiu laikotarpiu
Aleksandras Žarskus
Internetu:
3,18 €
Knygyne*:
3,47 €
Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą
Dr. Douglas N.Graham
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
12,99 €
Kodėl japonai nesensta. Tekančios Saulės šalies paslaptis
Bradley J. Willcox, D. Craig Willcox, Makato Suzuki
Internetu:
8,99 €
Knygyne*:
13,99 €
AB (IV) kraujo grupė. Valgių, gėrimų ir papildų sąrašas
Dr. Peter J. D'Adamo, Catherine Whitney
1,99 €