Uždaryti

Aš kalbu lietuviškai, A1 (1) lygis

Aš kalbu lietuviškai, A1 (1) lygis

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidiniai
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 80
ISBN ar kodas: 9789955189589
Pirkite dabar!
Internetu: 9,99 €
Knygyne*: 10,99 €
Sutaupote: 1,00 € (10%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Šis metodinis mokomasis leidinys skirtas kitakalbiams mokytis lietuvių kalbos kartu su mokytoju. Tai labiau praktinių užduočių knyga, rengta vadovaujantis Bendraisiais Europos kalbų mokymo(si) metmenimis bei tikslinta atsižvelgiant į Švietimo ir mokslo ministerijos pateiktą Al lygio kalbos mokėjimo turinio aprašą. Knygą sudaro keturios temos, kuriomis ugdomi komunikaciniai gebėjimai. Kitos temos, numatytos Al lygio kalbos mokėjimo turinio apraše, bus spausdinamos kitame leidinyje. Rengiant praktines užduotis buvo remiamasi daugiamete dėstymo patirtimi ir besimokančiųjų pageidavimais. Visa medžiaga išbandyta dirbant su Klaipėdos universiteto studentais ir kursantais, besimokančiais lietuvių kalbos.
Knyga orientuota ne tik į laisvai angliškai kalbančius užsieniečius, bet ir į tuos, kurie turi tik šiokius tokius anglų kalbos pagrindus. Dėl šios priežasties ieškota būdų, kaip būtų galima palengvinti lietuvių kalbos mokymosi procesą, taigi, be tradicinių mokymo metodų, momentiškai yra taikomas ir A. Karaliaus sukurtas kolibrio metodas. Stengiamasi labiau mokyti kalbėjimo, šnekamosios kalbos intonacijų, o mažiau dėmesio skirti nepriekaištingai lietuvių bendrinės kalbos tarčiai ir rašybai, paliekant juos aukštesniems lygiams; atkreipti besimokančiųjų dėmesį į knyginės ir šnekamosios kalbos skirtumus, labiau orientuotis į šnekamosios kalbos tendencijas. Mokant bendrauti siekiama automatizuoto kalbėjimo lygio, kai kalbant nebemąstoma apie gramatiką - linksniuotes, linksnius ir pan. Tam yra skirta daug tekstų, vaizdo ir garso įrašų internetinių nuorodų, kuriose nuolat kartojamos dažniausiai vartojamos frazės. Be to, mokomąją medžiagą stengiamasi vizualizuoti, užduotimis jungti abu pojūčius - ir regą, ir klausą, nes klausymasis ir žiūrėjimas į malonius, pozityvius dalykus kuria gerą nuotaiką ir žadina teigiamas emocijas - ramina, kelia šypseną ir geras mintis, o tai skatina toliau mokytis. Knygelėje pateikiamos užduotys, atspindinčios šiuolaikinio lietuvių gyvenimo rea¬lijas - įtraukti televizijos laidų įrašai, populiarios dainos, SMS žinutės ir 1.1., skatinančios mokytis sudėtingos lietuvių kalbos ir sėkmingai įveikti Lūžio lygį.
Nors knygoje esama tekstų, kuriuose vyrauja studentiška tematika, ši knygelė tiks naudotis visiems, norintiems šiek tiek pramokti kalbėti lietuviškai.
Autorės
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kad nepasiklystume gramatikos šaly...
Henrika Mikalajūnienė
Internetu:
8,49 €
Knygyne*:
9,49 €
Aiškinamasis svarbiausių literatūros ir kalbotyros terminų žodynėlis
V. Buivydienė, R. Žukienė
Internetu:
4,92 €
Knygyne*:
5,47 €
Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 6-as leidimas)
Internetu:
19,99 €
Knygyne*:
33,39 €
Lithuanian in just 1 hour (CD + brošiūra)
Internetu:
7,69 €
Knygyne*:
8,99 €
Lietuvių kalbos morfologijos pagrindai
Aldona Paulauskienė
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
12,99 €
Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai
Pranas Kniūkšta
Internetu:
1,59 €
Knygyne*:
2,69 €
Lietuvių kalba kitakalbiams
Judita Džežulskienė
Internetu:
19,99 €
Knygyne*:
22,99 €