Uždaryti

Atverk sielą šviesai

-21%

Atverk sielą šviesai

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Satwa
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 261
ISBN ar kodas: 9786094160561
Pirkite dabar!
Internetu: 9,99 €
Knygyne*: 12,49 €
Sutaupote: 2,50 € (21%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Knyga "Atverk sielą šviesai" - tai nuostabus Sielos išminties tyrinėjimas.

Jūsų gyvenimas turi dievišką tikslą. Padedami dvasinių vedlių ir išmintingų vyresniųjų, jūs sudarėte savo būsimo įsikūnijimo planą dar prieš gimdami - patys pasirinkote tokią šeimą, kultūrą, erą ir gyvenimo aplinkybes, kurios geriausiai pasitarnautų jūsų sielos pažangai.

"Atverk Sielą Šviesai" - tai dėmesį prikaustanti knyga, leidžianti asmeniškai dirstelėti į šį nepaprastą procesą ir visuotinius ryšius, kurie išlieka per daugybę įsikūnijimų ir už jų.

Žinoma regresijų terapeute daktarė Linda Backman dalijasi didele gausa originalių pasakojimų „iš pirmų lūpų" apie tai, ką jos klientai patyrė per regresijų į praeitus gyvenimus sesijas ir į tarpsnį tarp jų.
Šioje transformuojančioje knygoje "Atverk sielą šviesai" taip pat rasite Pratarmę, parašytą holistinio gydymo pradininko ir žinomo autoriaus C. Norman Shealy, MD, PhD.

„Ši knyga gaivina sielą tikromis įkvepiančiomis istorijomis, kurių atgarsiai dar ilgai skambės po to, kai užversite paskutinį lapą."
Michael J. Tamura, knygos You are the Anszver autorius

„Šioje itin rekomenduotinoje knygoje dr. Backman tyrinėja reinkarnacijos procesą ir tai, ką sielos patiria gyvenime tarp inkarnacijų, dalydamasi gausia faktine medžiaga, surinkta iš savo tyrinėtų regresijos sesijų."
VValter Semkiw, medicinos daktaras, knygos Return ofthe Revolutionaries autorius

„Regresijos sesijų tyrinėjimai šioje knygoje yra įtikinami ir pakeriantys. Jie parodo, kaip regresija į praeitus gyvenimus ir tarpsnį tarp jų gali padėti žmonėms geriau suprasti save ir padaryti jų kasdienį gyvenimą produktyvesnį ir laimingesnį."
Wyne Peterson, knygos Extraordinary Times, Extraordinary Beings autorius

iš anglų kalbos vertė Lilija Talmantienė

PRATARMĖ

Viena puikiausių dovanų šiame gyvenime yra mano tėvai, kuriuos pats pasirinkau. Jie neįsupo manęs į nepajudinamų įsitikinimų giniaužtus, kuriuose žūsta gebėjimas ieškoti ir suprasti daugiadimensinę gyvenimo tikrovę. Vaikystėje mane dažnai stulbindavo daugumos tų žmonių, kurie skelbėsi esą religiniai vadovai, veidmainystė. 16-os metų [išvykau į Djuko universitetą (Duke University), kuriame žinių troškimas mane suvedė su maldos namų dekanu daktaru MakKlelanu (McClellan), stebėtinai plataus požiūrio mąstytoju. Nors tėvai mane išauklėjo gan liberaliu metodistu, manyje vis dėlto vyravo pamatiniai krikščioniški įsitikinimai.
Pirmą kartą filosofiniai klausimai man kilo 1967 metais, kai perskaičiau Kraverio (Craveri's) knygą Jėzaus gyvenimas, kurioje buvo suabejota Biblijos autentiškumu. Suprantama, autorių ekskomunikavo, nes jis tvirtino, jog metams bėgant, siekiant tam tikrų politinių tikslų, buvo pakeista net keli šimtai Biblijos pastraipų. Nekyla klausimas, ar Jėzus iš Nazareto tikrai egzistavo; neabejoju, kad jis tikrai gyveno. Vėliau, per vieną regresijos seansą, sužinojau, kad ir aš tuo metu ten buvau ir mačiau jį mirštant. Vis dėlto Kraverio knyga mane paskatino patyrinėti daugybę skirtingų nuomonių apie krikščionybės pagrindus ir apie tai, kas mūsų laukia po fizinės mirties.
Reinkarnacijos klausimas buvo keliamas ir kitose knygose, kurias skaičiau, bet laikiausi neutralios pozicijos, kol vieną 1973 metų dieną, man besėdint mokslininkų susitikime, spontaniškai pajutau, jog esu buvęs Džonu Eliotsonu (John Elliotson), britų gydytoju, kuris supažindino Angliją su hipnoze. Prieš šešis mėnesius buvau parašęs anoniminį romaną apie medicinos veidmainiškumą priimant naujas idėjas. Po to, susidomėjęs daktaro Eliotsono darbais, aptikau jo paskaitą, skaitytą Harvarde tiksliai ta pačia tema prieš 130 metų. Joje jis pateikė daug tų pačių pavyzdžių, kuriuos savo knygoje panaudojau ir aš 1972 metais! Mėnesį prieš šį atradimą buvau pradėjęs dirbti psichikos diagnostikos srityje, į kurią Eliotsonas yra įnešęs nemažą indėlį. Taip prasidėjo mano antrasis filosofinis nubudimas. Mes ne tik vėl įsikūnijame, bet atsinešame daug savo buvusių bruožų, įsitikinimų ir vertybių. Apie Eliotsono gyvenimo istoriją ir mano ryšį su ja galite pasiskaityti daktaro Valterio Semkivo knygoje Revoliucionieriai sugrįžta (Return of the Revolutionaries, Valter Semkhv, Hampton Roads Publishing Company, 2003).
Kol ta knyga buvo leidžiama, aš patyriau dar daug kitų spontaniškų praeito gyvenimo atsiminimų ir turėjau mažiausiai 20 vedamų hipnotera-pinės regresijos seansų, davusių man dar daugiau skaidraus supratimo. Per tuos seansus, kuriuos vedė ne vienas talentingas hipnoterapeutas, pasitvirtino, kad spontaniškai man atsiskleidę praeitų gyvenimų įvykiai tikrai buvo. Dabar aš ir pats esu pravedęs šimtus praeito gyvenimo terapijos sesijų savo pacientams, draugams, šeimos nariams ir studentams. Manau, kad tai pati galingiausia šiuo metu mums prieinama psichoterapinė priemonė.
Šiandien aš ne „tikiu" reinkarnacija, bet žinau, kad tai - realybė, kurioje gyvename. Šioje pratarmėje trumpai aprašiau asmeninę patirtį, taip stipriai susijusią su „Atverk sielą šviesai" tema, kad pabrėžčiau savo neatsiejamą ryšį su šiais kritiškais moksliniais pamatais. Esu gana sėkmingai tyrinėjęs keletą kelionių į ateitį ir gavęs kelis nuostabius prekognicijos (išankstinio žinojimo apie busimus įvykius) įrodymus. Nors kol kas nesu tyrinėjęs tarpsnio tarp įsikūnijimų, visai tikėtina, kad šis papildomas mūsų tęstinumo aspektas sudaro esminę mūsų visumos dalį.
„Atverk sielą šviesai" yra nuostabus įvadas, užpildantis supratimo apie sudėtingus žmonių tarpusavio santykius spragą. Viliuosi, kad jūs panorėsite pasinaudoti daktarės Backman tvirtinimu, jog tarpsnio tarp gyvenimų tyrinėjimai jums padės:
išsivaduoti iš mirties baimės - liausitės galvoję, kad po jos nieko nebėra;
suprasti aukščiausiąjį sielos tikslą ir taip pat apžvelgiamo gyvenimo tikslą;
sužinoti apie savo pirminės sielų šeimos narius ir jus lydinčius pa-lydovus;
susitikti su dvasiniais vedliais;
gauti objektyvų dabar siekiamos jUsų sielos pažangos įvertinimą;
gauti informaciją apie jūsų pasirinkimus šiam gyvenimui, t. y. paaiškės, kodėl pasirinkote būtent tokį kUną, tėvus, sutuoktinį, gyvenimo aplinkybes ir 1.1.;
gauti energinį gydymą fiziniame ir (arba) dvasiniame lygmenyje;
vėl sąmoningai patirti malonumą pabuvoti dvasinėje sferoje.
Kokios nuostabios galimybės! Taigi raginu jus perskaityti šią knygą ir visa tai patirti. Jūsų gyvenimas negrįžtamai pasikeis - tik į gera!
 
C. Norman Shealy, Medicinos mokslų daktaras, filosofijos mokslų daktaras, universitetinės seminarijos Holose prezidentas, tarptautinės draugijos, tyrinėjančios subtiliąsias energijas ir energomediciną, prezidentas, Amerikos holistinės medicinos asociacijos prezidentas-įkūrėjas
 
Daktaras Shealy yra neurochirurgas, kuris išvystė visą eilę inovaty-vių skausmo valdymo būdų, įskaitant transkutaninę nervų stimuliaciją elektra (TENS). Jis yra daugiau nei 300 mokslinių straipsnių ir 25 knygų, tarp jų ir Gyvenimo, perkopus 100 metų (Life beyond 100), autorius.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis