Uždaryti

Aukščiau viršūnės

-58%

Aukščiau viršūnės

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Luceo
Išleidimo metai: 2013
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 248
ISBN ar kodas: 9786098112085

Anotacija

Knyga "Aukščiau viršūnės" paskatins jus siekti pačių aukščiausių viršūnių ir ugdytis geriausias savo savybes, kuriomis jus apdovanojo Kūrėjas. Jūs išmoksite nugalėti baimę, kaltę ir pyktį, o tada šių neigiamų emocijų vietą užims didelių išsipildymų laukimas. Kai jau būsite viršūnėje, jūs suprasite štai ką: jei nėra Dievo, viskas leidžiama, tačiau su Dievu - viskas pasiekiama. Ir dar jums taps aišku, kad didžiausi laimėjimai laukia tada, kai jūsų veikla bus paremta tvirtais etiniais principais ir siekiu tarnauti žmonėms.

Knygos "Aukščiau viršūnės" tikslai:
1. Suteikti jums viltį, įkvėpimą ir palaikymą, nes šie dalykai žmogaus dvasiai yra būtini, kaip kūnui yra būtinas deguonis.
2. Priminti jums, ką gyvenime galima nusipirkti ir ko neįmanoma įsigyti už jokius pinigus.
3. Patarti jums, ką reikia daryti, kad visada turėtumėte darbą.
4. Įtikinti jus, kad žodžiu "nelaimė" apibūdinamas tik gyvenimo įvykis, o ne asmuo.
5. Taip pakeisti jūsų nuomonę apie save, kad jūs pradėtumėte kitaip vertinti visa tai, ką siūlo gyvenimas.
6. Padėti jums priimti tokius sprendimus, kurie jums leis gerai gyventi šiandien ir rytoj.
7. Paaiškinti jums, kodėl be išankstinio pasirengimo neįmanoma nieko nuveikti ir turėti.
8. Pagerinti jūsų intelekto koeficientą ir emocinį koeficientą.
9. Padėti jums išsiugdyti tokias psichologines nuostatas ir charakterio savybes, tokius įgūdžius ir gebėjimus, kurie garantuotų tvarią sėkmę.

Zigas Ziglaras (Zig Ziglar) - populiarus rašytojas, paskaitininkas ir konsultantas. Jis kalbėjo iš vienos tribūnos su tokiais garsiais Amerikos žmonėmis kaip prezidentai Fordas ir Reiganas, valstybės sekretorius Kolinas Pauelas, rašytojas ir pozityvaus mąstymo mokytojas Normanas Vinsentas Pilas... Už nuopelnus skatinant laisvą verslą Zigas Ziglaras gavo tris JAV Kongreso apdovanojimus. Ziglaras ir jo vadovaujama Zig Ziglar Corporation konsultuoja verslo lyderius ir eilinius kompanijų darbuotojus, kaip atskleisti visą savo fizinį ir dvasinį potencialą. Ziglaro veiklos laukas praktiškai yra visas pasaulis.
Zigas Ziglaras parašė daugiau kaip dvidešimt knygų, kurios priskiriamos motyvacinės literatūros kategorijai, dešimt iš jų yra tapusios pasauliniais bestseleriais ir išverstos į kelias dešimtis pasaulio kalbų.

Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

Pratarmė

Pratarmė

Kažkas yra pasakęs, kad tiesą galima neigti, bet jos neįmanoma išvengti. Šios knygos tikslas - jums suteikti viltį, pagrįstą didžiosiomis gyvenimo tiesomis. Siekdamas išgryninti tam tikras svarbias įžvalgas, aš jums papasakosiu daug tikrų istorijų, pateiksiu daugybę pavyzdžių, citatų ir patarlių. Susietos į vieną visumą, tos įžvalgos sudaro nuoseklų gyvensenos planą, paremtą konkrečiais faktais ir principais, o ne abstrakčiomis teorijomis. Visą informaciją, esančią šioje knygoje, aš itin skrupulingai išanalizavau psichologiniu, teologiniu ir fiziologiniu požiūriais. Kad mano pateikta informacija yra patikima, taip pat pripažino atitinkamų sričių autoritetai.
Ši knyga jus paskatins pamiršti praeities baimes, pyktį bei ka tės jausmą ir susitelkti į šviesių lūkesčių kupiną ateitį. Kadangi viltį peni įkvėpimas ir palaikymas, kiekviename puslapyje rasite - dvasinės stiprybės teikiančių minčių ir idėjų. Tai jums padės iš  pradžių žengti pirmuosius žingsnius priekin ir aukštyn, o vėliau - nesustoti savo kelyje. Skaitydami knygą įsitikinsite, kad didžiausių laimėjimų pasiekia tie žmonės, kurie gyvenime ir versle išlieka moralūs ir savo veiklą grindžia įsitikinimu, jog jų svarbiausia misija šiame pasaulyje - tarnauti kitiems. Ir dar vienas dalykas: jūs suprasite, kad be Dievo - viskas leidžiama, o su Dievu - viskas įmanoma ir pasiekiama. Kaip įsitikinsite patys, antrojo varianto dėka į aukščiausias viršūnes užkopiama tūkstančius kartų dažniau negu tada, kai pasirenkamas pirmasis variantas.

Turinys

Turinys

Knygos tikslai / 7
Paslaptis atskleista / 9
Pratarmė / 11
Aistros knyga  / 12
1. Kas yra viršūnė ir kur ji / 15
2. Kaip visa tai įgyti / 32
3. Atsakomybė guli ant jūsų pečių / 48
4. Vaizdinio keitimas / 55
5. Imigranto nuostata / 65
6. Motyvacija - štai sėkmės raktas / 79
7. Viską lemia vidinė nuostata / 94
8. Taip, taip, jūs gavote tai, ko prašėte / 111
9. Tikslingo veikimo programa - tai besąlygiška būtinybė / 131
10. Tikslingo veikimo programa - darnios sėkmės pamatas / 153
11. Tikslu įgyvendinimas / 169
12. Kaip pakilti - ir tvirtai atsistoti ant kojų - po nokauto / 185
13. Atsidavimas idėjai + drąsa + disciplina = laisvė... / 208
14. Geras finišas / 232

Ištrauka

Paslaptis atskleista

"Devyniasdešimt penki procentai žmonių, suprantančių ir pri pažįstančių tam tikrą principą, jo nesugeba taikyti savo gyve nime, nes stokoja reikiamų dvasinių resursų."
Stanfordo universitetas

Kai išgirdau šią informaciją, nustėrau, kadangi man buvo atsakyta į kankinančius klausimus apie gyvenimą ir motyvaciją. Ko dėl tiek daug žmonių, susitelkusių į vienokį ar kitokį sumanymą, iš pradžių labai greitai pasiekia stulbinančių rezultatų, bet paskui grįžta prie savo seno, visiškai nevykusio gyvenimo būdo ir mąstymo? Kodėl mano knygos ir paskaitų įrašai žmonių gyvenimus pakeičia šimtus kartų dažniau negu mano kalbos ir pasisakymai (apie tai liudija jų laiškai, skambučiai ir asmeninės išpažintys).
Dabar man viskas aišku. Žmonės išgirsta mano žodžius ir iš pradžių juos apima įkvėpimas, bet paskui, susidurdami su nemaloniomis situacijomis, problemomis ir asmenimis, pamažu praranda pirminį entuziazmą ir vėl tampa tuo, kuo buvo. Tačiau daugiau tai nesikartos, nes jūs savo rankose turite stebuklingą priemonę, kuri leis realizuoti principus, iš esmės pakeisiančius jūsų gyvenimą.
Kai skaitysite šią knygą, atkreipkite dėmesį į tai, jog aš nedalinu pažadų jų nepagrįsdamas konkrečiais veiksmų planais. Ir kiek vienu atveju jums bus paaiškinta, kodėl ir kaip tą planą reikia įgyvendinti. Be to, aš dažnai kartosiu mintį, kad motyvacija nėra kažkoks pastovus, amžinas dalykas, antra vertus, argi to paties negalima pasakyti apie kūno švarą? Juk išliekame švarūs tik kasdien prausdamiesi. Tad jei kiekvieną dieną sąmoningai sieksime įkvėpimo ir entuziazmo, tai taps įprastine būsena, kuri mums padės ne tik sėkmingai žengti į priekį, bet ir nuolat būti pirmiems.
PATARIMAS: Įdėmiai perskaitykite visą knygą ir nuspręskite, kurios jos dalys jums yra pačios aktualiausios. Knygą visada laikykite po ranka, kad ją galėtumėte atsiversti bet kuriuo dienos ir nakties metu, be to, kartkartėmis vis perskaitykite jums labiausiai įstrigusias eilutes ar mintis. Patikėkite, tai jumyse vėl įžiebs priblėsusią kūrybiškumo kibirkštį ir paskatins su nauja jėga kibti į iškilusias problemas. Trumpiau tariant, knyga jums taps įkvėpimo ir entuziazmo šaltiniu, tad jūs galėsite tęsti pergalingą žygį per gyvenimą.

Atsiliepimai

2016 m. spalio 25 d.
martynas
jį tikrai giria ne be reikalo
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kilkite aukštyn į TOP'us
Zig Ziglar
Internetu:
7,99 €
Knygyne*:
10,99 €
Garso tantra (su CD)
Jonathan Goldman, Andi Goldman
Internetu:
4,17 €
Knygyne*:
8,84 €
Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas
Simon Buxton
Internetu:
2,19 €
Knygyne*:
5,19 €
Dovana moteriai (MINI dovanų knygelė)
Helen Exley
Internetu:
3,59 €
Knygyne*:
6,39 €
Būk ištikimas sau (MINI dovanų knygelė)
Helen Exley
Internetu:
3,59 €
Knygyne*:
5,79 €
Vabi Sabi. Netobulas, tačiau laimingas
Christopher A. Weidner
Internetu:
4,39 €
Knygyne*:
9,59 €
Karmos kortos (su kortomis)
Monte Farber
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
14,49 €
Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
3,29 €
Knygyne*:
4,99 €
Jūros žynė
Dion Fortune
Internetu:
1,79 €
Knygyne*:
7,15 €
Vandens energetika
Vladimiras Kivrinas
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
5,79 €