Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Bėgančios su vilkais

-21%

Bėgančios su vilkais

(27 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Leidėjas: Alma littera
Išleidimo metai: 2010
Formatas: 15x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 680
ISBN ar kodas: 9955-08-715-3
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 18,59 €
Knygyne*: 23,49 €
Sutaupote: 4,90 € (21%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Dr. Clarissos Pinkolos Estes "Bėgančios su vilkais" – klasikinis ir novatoriškas veikalas, tyrinėjantis moters dvasinį gyvenimą, – išverstas į daugiau kaip 25 kalbas ir įvertintas prestižinėmis ir garbingomis premijomis už psichoanalizės plėtojimą. 
 
Kiekvienoje moteryje slypi galinga jėga, pasižyminti tobulais instinktais, kūrybos aistra ir nesenstančia išmintimi. Tai – Laukinė Moteris, instinktyviosios moterų prigimties įsikūnijimas. Bet ji grėsmingai nyksta. Nors visos gimstame dosniai laukinės prigimties apdovanotos, vėlesni visuomenės bandymai mus "civilizuoti" ir įsprausti į griežtus rėmus galiausiai užgniaužia iš sielos gelmių aidintį ir gyvybę teikiantį vidinį mūsų balsą.

Knygoje "Bėgančios su vilkais" dr. Estes pateikia gausybę įvairių kultūrų mitų, pasakų bei istorijų, kurių daugelį pati paveldėjo iš savo šeimos, norėdama padėti moterims atkurti laukinius, sveikus, pranašiškus šios instinktyviosios prigimties bruožus. Besigilindamos į šios įstabios knygos autorės sekamas istorijas bei komentarus, mes iš naujo atrandame, pažįstame, pamilstame ir suprantame Laukinę Moterį, mes kaip stebuklą ar gyduolę glaudžiame ją prie širdies. Dr. Estes psichologija dosni ir vaisinga, tai – moters sielos pažinimas pačia tikriausia prasme. 

Dr. Clarissa Pinkola Estes, tarptautinio pripažinimo sulaukusi mokslininkė, poetė ir cantadora, senųjų tradicinių Lotynų Amerikos pasakojimų saugotoja, yra vyresnioji Jungo krypties psichoanalizės specialistė, sukaupusi dvidešimt penkerių metų praktikos bei dėstymo patirtį. Ji yra dirbusi C. G. Jungo mokymo ir studijų centro Amerikoje vykdomąja direktore, apgynė daktaro disertaciją iš lyginamosios kultūrologijos bei klinikinės psichologijos. Už viso gyvenimo kūrybą bei darbus socialinio teisingumo labui Nacionalinė Lotynų organizacija Vašingtone apdovanojo ją "Las Primeras" premija.
Knygą "Bėgančios su vilkais" dr. Estes pradėjo rašyti 1971 m. ir baigė daugiau kaip po dvidešimties metų. 

"Bėgančios su vilkais" - tai anaiptol ne eilinė knyga. Tai neįkainojamos išminties, gilių įžvalgų ir meilės kupina dovana, pranašystė iš žinančiosios lūpų."
Alice Walker

"Savo darbe Clarissa Pinkola Estės, pasitelkusi senus, giliai įsišaknijusius šeimos ritualus bei archetipinę psichologiją, mus tikina, kad siela niekur nežuvo, ji tiktai miega... Jos knyga mums primena, kad, nepaisant viso savo rafinuotumo, mes tebesame gamtos dalis, kad tebesame laukiniai, ir pakanka atgauti tą pirmykštį gyvybingumą, kad jau savaime pasijustume besą teisingame gyvenimo kelyje."
Thomas Moore

"Įkvepianti knyga, tikri "sielos vitaminai" moterims, atkirstoms nuo savo intuityviosios prigimties."
San Francisco Chronicle

"Aš dėkinga "Bėgančioms su vilkais" ir dr. Clarissai Pinkolai Estės. Jos knyga atskleidžia skaitytojai, kaip nuostabu būti narsiai, mylinčiai, kaip nuostabu būti moterimi. Visi, kas moka skaityti, turėtų perskaityti šią knygą."
Maya Angelou

Iš anglų kalbos vertė Lina Būgnienė

Atsiliepimai

2018 m. kovo 24 d.
Raimonda
Du kartus skaičiau, labai gili tokia, įdomiai besiskaitanti, įkvepianti ir padedanti save geriau pažinti. Jau laukiu trečio karto, gal šis bus dar kitoks, gal jau nebesuprasiu apie ką, bet prisiminimai patys geriausi :)
2018 m. kovo 02 d.
Jurga
Skirtingai, nei jus, keista, bet as jauciuosi perbrendus sia knyga
2018 m. vasario 03 d.
Evelina
Tai nėra pats lengviausias skaitinys, bet vertas viso to laiko, kurį jam skirsite.
2017 m. vasario 12 d.
Nutė
Du metus ši knyga mane persekiojo, tai ištrauka, tai rekomendacija pasipainiodavo... Galu gale nusipirkau, dar tik įpusėjau, bet nesigailiu nė per nago juodymą, verta kiekvieno euro ir turi būti kiekvienos moters bibliotekoje ;)
2016 m. vasario 25 d.
Daiva
Pritariu Akvilei visais punktais, jei ką ir verta turėti savo bibliotekoj, tai šią knygą.Vos ne žliumbdama turėjau ją grąžinti bibliotekai, kadangi skaičiau lėtai, mėgaudamasi ir įsisąmonindama kiekvieną mintį, laikas buvo grąžint. Lenkiuosi autorei, žemai.
2016 m. sausio 14 d.
Gitana
Be galo gili. Labai patiko! Kiekvienai rekomenduoju.
2014 m. kovo 28 d.
Vik
Knyga tikrai verta demesio. Apie moteriskuma ir siaip desnius gyvenime. Kazka tai pakeite manyje si knyga. Tikrai rekomenduoju :)
2013 m. rugsėjo 29 d.
Akvilė
Knyga apvertusi mano gyvenimą aukštyn kojomis. Pirtariu ir Astai, ir Linai. Manau, kad ši knyga pasieks visas moteris, kai joms bus laikas šią knygą atsiversti. (Per)skaityti šią knygą, vadinasi labai atidžiai save stebėti, savęs klausytis ir, svarbiausia, išgirsti bei išdrįsti veikti užvertus paskutinį knygos puslapį... iki kito karto, nes ją pravartu karts nuo karto prie jos sugrįžti. Sėkmės, moterys!
2012 m. spalio 19 d.
Lina
brandžios moters knyga. Skaičiau ir skaitysiu, ne vieną kartą ją verta pavartyti ir kiekvieną kartą randi vis kitus aktualius aspektus. Sunki, apmąstymų reikalaujanti, bet daug dalykų sustatanti į vietas. Pasidaro aiškiau ir paprasčiau susigaudyti kasdienybėje. Reikia ir laiko ir nusiteikimo šiai knygai- tai ne detektyvo "praryjimas" kelionės metu iš taško A į tašką B. Tokios knygos skatina įsiklausyt į save, padeda keisti savo nuostatas.
2012 m. vasario 13 d.
asta
super knyga. tačiau jai skaityti ateina laikas, reikia turėti šiek tiek gyvenimiškos patirties, mokėti stebėti save ir aplinką... kaifuoju ją skaitydama.
2012 m. vasario 09 d.
zita
Nepatiko
2012 m. sausio 25 d.
Virginija
Kadangi komentaras istrintsas, todel nepasididziuosiu parasysiu dar karta. Skaitau treti metai, nu niekaip neiveikiu.... Tas pats per ta pati...Gal dar nesubrendau, man virs trisdesimt... (as rimtai)
2012 m. sausio 24 d.
lina
viena is geriausiu mano skaitytu knygu!
2011 m. spalio 14 d.
Giedrė
Pritariu, kad tai knyga, kurią privalo perskaityti kiekviena moteris. Man asmeniškai ji padarė didžiulę įtaką, netgi pastūmėjo šį tą pakeisti savo gyvenime, atsisakyti žalingų santykių.
2011 m. rugsėjo 15 d.
Ingrida
Mėgstu tokio turinio knygas, bet ši man labai nepatiko...
2011 m. rugsėjo 13 d.
Vilkė
knyga- kuri skaitoma vėl ir vėl
2010 m. spalio 16 d.
ieva
per dvi savaites perskaiciau, nepraleisdama ne zodelio!labai gera knyga!
2010 m. birželio 30 d.
Vilma
Šią knygą tiesiog privalo perskaityti visos moterys ir tikrai ne vieną kartą. Pakankamai sunki knyga, bet joje yra visi atsakymai kaip moteris turi gyventi ir kaip elgtis konkrečiose situacijose.Nepakartojama knyga. Žemai lenkiu galvą autorei...
2010 m. vasario 13 d.
Dana
Skaiciau keleta kartu ir dar skaitysiu. Vis atrandu kazka nauja ,tai galima pasimokinti ,geriau suvokti apie gyvenima.Tai tikrai labai gera knyga.
2010 m. vasario 06 d.
Jurga
Labai gerai isversta knyga! Laime, jei si knyga tau pasitaike po ranka, kai jos labai reikia... o tokiu momentu yra kiekvienos moters gyvenime.
2009 m. rugpjūčio 07 d.
Oranžinė
Teisingas kate komentaras - knygai reikia pribręsti. Skirta toms, kurios išdrįs pažvelgti visoms savo baimėms ir nuojautoms į akis. \"Moteris kaip vilkė - ji jaučia kurį vilkiuką ji turi sušildyti ir priglausti, o kurį išmesti iš urvo.\" Na, kažkaip panašiai, bet mintis man liko ilgam. Knyga sutvirtino mano, kaip moters-mamos-žmonos-meilužės stuburą..
2009 m. liepos 14 d.
Rima
Po issirusios seimos buvo sunku gyventi paprasta gyvenima, kaltinau pate save viskuo, kaip ir kitus, man ji taip padejo prisikelti is to liuno.. supratau, kad gyvenime padariau ta ka reikejo padaryti...
2009 m. gegužės 29 d.
Rimante
Gera knyga.. skaitykite ir analizuokite, su ja rankose tikrai neuzmigsite...
2009 m. kovo 04 d.
kate
Si knyga padejo man isgyventi ....jai reikia pribresti.Geras vertimas.650 pusl. apimtis.Rimtas,analizes reikalaujantis skaitinys.
2008 m. rugsėjo 10 d.
Laima Jan
Labai labai labai gera knyga moteriai, kuri nori sujungti savyje intuicija ir samoninguma.
2008 m. rugpjūčio 12 d.
:)
gera knyga, bet, speju, nebrandzios asmenybes ja gali interpretuoti taip, kaip tai tiesiogiai dabar pateikiama kokiame COSMOPOLITAN ir kituose zurnaluose bei laidose per TV apie moteris: \"esam moterys ir vien del to esam ypatingos, vien del to nusipelnem visko ir dar daugiau, kodel niekas to nesupranta ir nevertina\"... Lygiai taip pat galetu buti ir knyga \"Begantys su vilkais\".
2007 m. lapkričio 07 d.
Undinele
Tiesiog kiekviena moteris turėtų ją perskaityti. O jei dar ir vyrai tai padarytų, tai daug lengviau visiems būtų.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Išlaisvinti stiprią moterį
Clarissa Pinkola Estes
Internetu:
17,99 €
Knygyne*:
21,69 €
Moters sveikatos enciklopedija
LAROUSSE
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
23,89 €
Partneris prie slenksčio. Penki žingsneliai į laimę dviese
Jeannette Weiss, Simon Schott
Internetu:
1,19 €
Knygyne*:
2,59 €
Moteris@verslas. Nepriklausoma moterų laikysena
Karin Ruck
Internetu:
1,29 €
Knygyne*:
2,99 €
Moteris@verslas. Sportiška ir darbui pasirengusi moteris
Nadine Rebel
Internetu:
1,29 €
Knygyne*:
2,59 €
Moteris@verslas. Laiko vadyba moterims
Barbara Kleber
Internetu:
1,39 €
Knygyne*:
2,99 €
Kaip prisivilioti meilę
Teresa Moorey
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
3,19 €
Lengvas būdas mesti rūkyti: specialiai moterims
Allen Carr
Internetu:
7,99 €
Knygyne*:
10,49 €
Ar verksiu rytoj? Poabortinės traumos gydymas
Dr. Susan M. Stanford-Rue
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
7,59 €
Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai
Dr. Partap Chauhan
Internetu:
9,59 €
Knygyne*:
11,99 €