Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
Bibliotheca curiosa

Bibliotheca curiosa

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
Leidėjas: Vilniaus universitetas
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 172
ISBN ar kodas: 9786094597695
Pirkite dabar!
29,99 €
Turime sandėlyje
Vilniuje atsiimk po 15 min!

Anotacija

Knygoje "Bibliotheca curiosa" pristatomi 123 Vilniaus universiteto bibliotekoje Retų spaudinių skyriuje saugomi XV–XX a. leidiniai, kuriuose atsiskleidžia intriguojantis senųjų spausdintinių knygų pasaulis: XVI a. knygose aprašyti galvos smegenų veiklos tyrinėjimai ar akušerijos pasiekimai, raganų persekiojimo vadovėlis, apsigimimų katalogai ar pompastiškų XVII a. laidotuvių, laivų katastrofų aprašymai, etiketo patarimai, XVIII a. senovės kinų karinių traktatų vertimai ir kitos kadaise vykusios ir aprašytos įdomybės.
Atskirą „curiosa“ knygų grupę sudaro leidiniai, virtę įvairių jose rastų daiktų: raštelių, skirtukų, paveikslėlių, plunksnų ir kt., saugklomis.
Puošniose metalu kaustytais viršeliais įrištose senosiose knygose įrašyti istoriniai ar grasinantys įrašai, skaitytojo ar savininko piešti portretai ir kiti vaizdai suteikia joms didelę istorinę vertę.

Daugiau nei 200 spalvotų netikėčiausių VU bibliotekos knygų iliustracijų ir populiariu stiliumi jas pristatantys tekstai supažindins skaitytojus su kerinčiu ir kiek netikėtu senųjų knygų pasauliu.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome