Uždaryti

Didžiųjų lyderių kelias

-56%

Didžiųjų lyderių kelias

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Luceo
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 15x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 208
ISBN ar kodas: 9786098112870
Pirkite dabar!
Internetu: 4,49 €
Knygyne*: 9,99 €
Sutaupote: 5,50 € (56%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Knygoje „Didžiųjų lyderių kelias“ vienas įtakingiausių lyderystės ekspertų pasaulyje John C. Maxwell remiasi penkiasdešimt metų trukusiomis biblijos studijomis ir atskleidžia devynių herojų istorijas, kurios padeda geriau pažinti save, išmokti lyderystės ir suvokti Dievo reikšmę mūsų gyvenime.

Kiekvienam gyvenimo atvejui galima rasti patarimą ir atsakymą. Ir toli ieškoti nereikia. Lyderystės mokytojas John C. Maxwell siūlo atrasti pamokas, slypinčias skaitomiausioje knygoje – Biblijoje. Jei bent kelias minutes galėtumėte praleisti su didžiaisiais tikėjimo milžinais iš Senojo Testamento, kokia išmintimi jie su jumis pasidalytų?

Knygos „Didžiųjų lyderių kelias“ autorius pasakoja biblijos veikėjų – Elijo, Eliziejaus, Jobo, Jokūbo, Deboros, Izaijo, Jonos, Jozuės ir Danielio istorijas. Tai žmonės, kurie laimėjo mūšius, tarnavo karaliams, įveikė tikėjimo ir santykių su Dievu krizes, kad vėl patirtų jo malonę ir iš naujo pažintų patys save. Per juos knygos autorius John C. Maxwell atskleidžia amžinas lyderystės, žmogiškumo ir ryšio su Dievu pamokas.

Kai jaučiatės vienišas ir atstumtas; kai abejojate, ar jūsų gyvenimas reikšmingas; kai kenčiate, kai viskas vyksta ne taip, kaip tikėjotės; kai sėkmė atrodo neįmanoma; kai manote, jog priėmėte netinkamą sprendimą; kai visko atrodo per daug – ką tuomet patartų ir kaip elgtųsi Senojo Testamento herojai?

Autorius pasirenka populiariausią knygą pasaulyje ir atskleidžia laikui nepavaldžią išmintį apie lyderystę, pasinaudodamas devyniais biblijos herojais, kurie ėjo sudėtingais keliais ir įveikė kliūtis bei išmoko skausmingas pamokas.

John C. Maxwell (Džonas K. Maksvelas, g. 1947 m.) – lyderystės ir asmeninio tobulėjimo mokytojas, rašytojas, daugybės bestselerių autorius. Jo knygos verčiamos į 50 kalbų, pasaulyje jų parduota daugiau nei 24 mln. egzempliorių. Dažnai vadinamas lyderystės autoritetu ne tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet ir visame pasaulyje. Leidinio Inc. magazine 2014 metais buvo pripažintas populiariausiu lyderystės ekspertu pasaulyje.
Šešerius metus iš eilės J. C. Maxwell užima pirmąją vietą portaluose  LeadershipGurus.net ir globalgurus.org  skelbiamuose lyderystės profesionalų reitinguose. J. C. Maxwell per savo karjerą mokė daugiau nei penkis milijonus žmonių iš maždaug 180 šalių.
Kasmet lektorius veda mokymus įtakingiausioms kompanijoms, verslo lyderiams ir net valstybių vadovams. Knygos „Didžiųjų lyderių kelias autorius yra ir puikus oratorius, kuris įkvepia jo klausančius, pasakodamas paprastas istorijas ir pateikdamas suprantamus, gyvenimiškus pavyzdžius.

Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
21 nepaneigiamas lyderystės dėsnis
John C. Maxwell (Džonas Maksvelas)
Internetu:
13,49 €
Knygyne*:
15,99 €
Kelionė metų ratu
Brigitta de las Heras
Internetu:
6,39 €
Knygyne*:
10,89 €
Maksimalus pasiekimas (naujas leidimas)
Brian Tracy
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
3,39 €
Garso tantra (su CD)
Jonathan Goldman, Andi Goldman
Internetu:
4,17 €
Knygyne*:
8,84 €
Šamaniškos Egipto misterijos: gydomųjų širdies galių pabudinimas
Nicki Scully, Linda Star Wolf
Internetu:
3,59 €
Knygyne*:
6,34 €
Žodžiai apie tikrą draugystę. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
5,79 €
Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
5,19 €
Žodžiai apie motinystę. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
5,19 €
Chiromantija visiems
Pandit Ashutosh Ojha
Internetu:
5,89 €
Knygyne*:
12,39 €
Įvaizdis + Stilius = Sėkmė
Anke Schmidt-Hildebrand, Dietrich Hildebrand
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
7,24 €