Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories

Drawing the XXth century. Comics on lithuanian, belarusian and german family stories

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Leidėjas: Ciklonas
Formatas: 17x24
Puslapių skaičius: 110
ISBN ar kodas: 9786098122329
Pirkite dabar!
Internetu: 13,59 €
Knygyne*: 14,79 €
Sutaupote: 1,20 € (9%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Nors XX-asis amžius jau virsta istorija, pasakojama mokyklų vadovėliuose, apžvelgiama televizijos laidose bei vis iš naujo atrandama kasdienėse viešojo diskurso politinėse užuominose, šio projekto menininkai iškėlė sau uždavinį panagrinėti kaip praėjęs istorijos tarpsnis pasakojamas jų asmeninėje aplinkoje. Siekdami permąstyti XX amžių šiek tiek skirtingu požiūriu, jie bandė parodyti, kas buvo pasakyta ar nutylėta jų šeimose. Tai buvo mūsų komiksų projekto atspirties taškas. Manome, kad iki šiol papasakotos tikrai dar ne visos XX amžiaus istorijos.

Viktorija Ežiukas
Dailininkė ir iliustratorė iš Lietuvos. Gimė Klaipėdoje, baigė Vilniaus dailės akademiją, įgijo bakalauro ir magistro laipsnius Vizualinio dizaino katedroje. Šiuo metu Viktorija dirba laisvai smadoma iliustratore, kuria komiksus iliustruoja vaikiškas knygas, dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose, parodose.

Miglė Pužaitė (1991)
Menininkė gyvena ir dirba Vilniuje, Lietuvoje. Vilniaus dailės akademijoje baigė grafikos bakalaurą bei magistrą. Jos kūrybos sritys - knygų dizainąs, meninės knygas, komiksai, grafika, piešimas. Savo darbuose domisi šeimos istorijos, daiktų, reprezentuojančių atsiminimus temomis. Nuolat dalyvauja parodose ir kūrybinėse dirbtuvėse.

Andukovič Viktoryia (1994)
Dizainerė ir Iliustratorė iš Gardino, Baltarusija. 2016 m. baigė Vizualinio dizaino ir medijos bakalaurą Europos humanitariniame universitete (Vilnius, Lietuva). Šiuo metu ji gyvena ir dirba Vilniuje. Jos kūrybinių interesų sritys yra piešimas, grafika, fotografija, knygos dizainas.

Lina Itagaki
Iliustratorė, komiksų ir zinų kūrėja. 2014 m. baigė grafikos bakalaurą Vilniaus dailės akademijoje. Aktyviai dalyvauja parodose, komiksų konkursuose, zinų festivaliuose. Veikėjus iš jos kuriamo komikso "Mr. Pinkman" galima rasti kaip didelius piešinius ant sienų Rygoje.

Mawil (Markus Witzel)
Mawil yra komiksų piešėjas iš Berlyno. Jo knygos buvo išleistos Vokietijoje komiksų leidykloje Reproduct bei kitose šalyse. Mawil taip pat piešia komiksus žurnalams ir laikraščiams, tokiems kaip Der Tagespiegel, veda pamokas meno mokyklose ir organizuoja kūrybines dirbtuves. Be to, jį kartais galima aptikti besiruošiantį parodai ar dirbantį prie naujos knygos.

Daivita Jackevičienė (1971)
Šiuo metu dirba Europos humanitarinio universiteto Vokiečių studijų centro koordinatore. 1995 m. baigė Mannheimo (Vokietija) universiteto sociologijos studijas, po to dirbo įvairuose tarptautiniuose projektuose bei beveik dešimt metų buvo Goethe's instituto Vilniuje kultūros programų koordinatore.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Iškoduoti Da Vinčio kodą
Sharan Newman
Internetu:
8,05 €
Knygyne*:
8,95 €
Kostas Dereškevičius. Piešiniai
Irena Galvydytė
4,99 €
Kūrinys, menininkas, erdvė
Sudarė: Marius Iršėnas
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
7,99 €
Tapyti altoriai XVIII-XIX a. I p.: nykstantys Lietuvos bažnyčių dailės paminklai
Dalia Klajumienė
Internetu:
12,59 €
Knygyne*:
13,99 €
Mikalojus Konstantinas Čiurlionis: piešiniai, kompozicijų eskizai, grafika
Sud. Milda Mildažytė-Kulikauskienė
Internetu:
17,79 €
Knygyne*:
23,49 €
Juozas Balčikonis
Lijana Šatavičiūtė-Natalevičienė
21,11 €
Albertas Veščiūnas
Sud. Vaida Ščiglienė
10,61 €
Geidžių šv. Onos bažnyčia
Dalia Ramonienė
2,97 €
Albina Makūnaitė. Dramatinė dailės poetika
A. J. Krištopaitis
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
10,78 €