Uždaryti

Džiaugsmo knyga

-21%

Džiaugsmo knyga

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Baltos lankos
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 15x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 320
ISBN ar kodas: 9786094790287
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 11,99 €
Knygyne*: 14,99 €
Sutaupote: 3,00 € (21%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

 „Džiaugsmo knygoje“ rasite dviejų iškiliausių šiandienos pasaulio dvasinių lyderių apmąstymus apie tamsą ir kančią, džiaugsmą ir meilę, viltį ir tikėjimą.

Apie gali kalbėtis du autoritetingiausi dvasiniai mokytojai, Nobelio taikos premijos laureatai? Jie abu iškentė daugiau nei penkiasdešimt tremties, smurto ir priespaudos metų. Tačiau būtent šie išgyvenimai padėjo į pasaulį žvelgti atpažįstant jame džiaugsmą. Jo Šventenybė Tibeto dvasinis lyderis Dalai Lama ir arkivyskupas Desmondas Tutu susitinka Jo Šventenybės rezidencijoje Dharamsaloje, Indijoje. Minėdami Dalai Lamos  aštuoniasdešimtmetį jie leidžiasi į polemiką apie aktualiausius šiandienos pasaulio klausimus. Prie jų prisijungęs nuolatinis arkivyskupo palydovas rašytojas Douglasas Adamsas tapo šio susitikimo kronikininku - taip atsirado „Džiaugsmo knyga“.

Žvelgdami į savo gyvenimo istoriją, jie ieškojo atsakymų į klausimą, kaip išsaugoti džiaugsmą kančioje. Per juoko, ašarų ir susikaupimo kupiną savaitę dvasiniai lyderiai dalinosi savo gyvenimo istorijomis, pasakojo apie netekltis, asmeninius išgyvenimus ir religijąs. „Džiaugsmo knyga“ – neeilinė galimybė kartu praleisti savaitę su dviem iškiliausiais šių dienų dvasiniais autoritetais ir pasiklausyti jų pamąstymų ir pasvarstymų.

Pokalbiuose Dalai Lama ir Desmondas Tutu ieško atsakymo, kokia yra tikrojo džiaugsmo prigimtis ir kas trukdo jį pasiekti. Čia atvirai mąstoma apie baimę, stresą, pyktį, ligas ir mirtį  – tai temos, kurios svetimos džiaugsmo apibrėžimui, tačiau yra nepaprastai svarbios tikram jo pažinimui. Abu jie remiasi ne tik savo dvasine patirtimi, bet pateikia ir kasdienio gyvenimo bei mokslo argumentus ir taip sukurdami aštuonių džiaugsmo stulpų teoriją. Arkivyskupas niekada nelaikė savęs šventuoju, o Dalai Lama mano esąs paprasčiausias vienuolis, tad „Džiaugsmo knyga“ – tai atviras pasakojimas apie paprastų žmonių patiriamas žemiškas kančias ir džiaugsmus.

„Pasauliui džiaugsmo ir užuojautos reikia labiau nei bet kada anksčiau – kas geriau nei arkivyskupas Tutu ir Dalai Lama mums parodys kaip to pasiekti. Ši graži knyga kviečia mus į jų draugystės kelionę ir dovanoja mums jų išmintį. Tai vilties ir meilės šviesulys šiame pasaulyje.“
Ričardas Bransonas

Vertė Jovita Groblytė-Hazarika

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kasdienis Dao: darnaus gyvenimo menas
Deng Ming-Dao
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
6,99 €
Mokslas apie Indijos jogų kvėpavimą
Jogas Ramačaraka
Internetu:
3,88 €
Knygyne*:
3,99 €
Kalba Satja Sai, VII tomas
Satja Sai Baba
6,19 €
Kelias į Nušvitimą
Dalai Lama, Jeffrey Hopkins
Internetu:
7,29 €
Knygyne*:
11,15 €
Dzeno istorijos
Sud. Domantas Razauskas
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
11,49 €
Sveikata mūsų rankose
Kim da Silva
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
6,49 €