Uždaryti

Ekonomikos teorija + Mikroekonomikos pratybos (6-as leidimas)

-83%

Ekonomikos teorija + Mikroekonomikos pratybos (6-as leidimas)

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Eugrimas
Išleidimo metai: 2007
Formatas: minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 370
ISBN ar kodas: 978-9955-682-
MIKROEKONOMIKOS PRATYBOS
Pirkite dabar!
Internetu: 1,99 €
Knygyne*: 11,69 €
Sutaupote: 9,70 € (83%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Knygoje "Ekonomikos teorija (6-as leidimas)" - pateikti ekonomikos teorijos pradmenys. Knygos turinys - tai tas minimumas, kuris bus pamatas, perteikiant ir perimant esmines žinias apie ūkį šių dienų sąlygomis. Mokslas, tiriantis visuomenės ūkinę veiklą, seniai išsirutuliojo į išsikerojusią ekonomikos mokslų sistemą; ekonomikos teorijos kursas liko jos įvadinė integruota mokomoji disciplina, teikianti pirmuosius įgūdžius norintiems tapti profesionaliais šių laikų ekonomikos žinovais.
Vadovėlis atitinka aukštųjų mokyklų vadovėliams keliamus reikalavimus. Jis geriau, negu kiti vadovėliai, padės susipažinti su rinkos ekonomikos mechanizmu. Studentas sugaiš mažiau laiko narpliodamas šį mechanizmą. Vadovėlis rekomenduojamas ir kitiems skaitytojams, visų pirma - verslininkams.

Šeštasis leidimas yra pataisytas ir papildytas penktasis leidimas. Tekstas pakoreguotas pagal patikslintą mokymo programą, pataisyti brėžiniai, atnaujinta statistika. Šeštąjį leidimą parengė doc. A. Jakutis ir dr. V. Petraškevičius.

Knyga parduodama kartu su "Mikroekonomikos pratybomis"!

ĮŽANGA

Šiandien netrūksta vadovėlių ir kitokių leidinių, nagrinėjančių rinkos ekonomiką. Šiuose leidiniuose aptinkame prieštaraujančių vienas kitam teiginių, skirtingai aiškinamų terminų, šuoliavimo nuo populiaraus prie akademinio teksto ir atgal...
Ekonomikos teoriją sudaro ekonomikos teiginiai. Jie suformuluoti remiantis ekonomikos kategorijomis. Kategorijų ryšiai nustatomi įvairiais metodais: indukcijos, dedukcijos, analizės, sintezės ir pan. Taip gaunami ekonomikos principai, dėsniai, kriterijai, apribojimai, savybės, o trumpiau - ekonomikos teiginiai.
Taigi ekonomikos teiginių modeliavimo rezultatas yra ekonomikos kalba. Kalbos pagrindus nagrinėja kalbos filosofija. Tekstus aiškina fenomenologija, hermeneutika, taip pat analitinė kalbos filosofija, kuri skirstoma į loginę ir lingvistinę kalbos analizę. Kalbą nagrinėja semiotika ir sruktūralizmas. Šių mokslo sričių rezultatais ir pasinaudojo aptariamo vadovėlio autoriai. Jų koncepcija remiasi pakopiška ekonomikos kategorijų sistema. Sąvokos surikiuotos pagal jų abstrakcijos laipsnį. Autoriai stengėsi laikytis vienodo, artimo bendrinei kalbai abstrakcijos laipsnio. Jie taip pat stengėsi laikytis terminų stabilumo: nekeisti gero į geresnį, o keitė tik blogą į gerą.
Technikos mokslų sąvokos turi standartinius apibrėžimus. Humanitariniai, socialiniai mokslai ir ekonomika turi plėtotis analogiška kryptimi - įvedant išdiskutuotas ir iki standarto įteisintas sąvokas.
Vadovėlis atitinka aukštųjų mokyklų vadovėliams keliamus reikalavimus. Jis geriau nei kiti vadovėliai padės susipažinti su rinkos ekonomikos mechanizmu. Studentas sugaiš mažiau laiko narpliodamas šį mechanizmą. Vadovėlį rekomenduoju ir kitiems skaitytojams, visų pirma - verslininkams.
VGTU verslo vadybos fakulteto docento A. Jakučio vadovaujami dėstytojai ir studentai parengė solidžią ekonomikos pradmenų studiją.

dr. Jonas Rudalevičius
Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius
2007 metų rugsėjis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Aplinkos monitoringas IV (Radioekologija)
D. Styra, J. Gaspariūnas
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
3,99 €
Ekskursijų rengimas ir vedimas: metodologinis aspektas
Dalia Prakapienė, Romas Prakapas
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
6,99 €
Kas yra simbolinė logika
Virginia Klenk
Internetu:
2,19 €
Knygyne*:
17,29 €
Socialinės filosofijos pagrindai
Albinas Plėšnys
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
3,99 €
Prasmės raiška Vandos Juknaitės kūriniuose
Gitana Vanagaitė
Internetu:
2,19 €
Knygyne*:
3,79 €
Logika. Deduktyvaus samprotavimo analizės pagrindai. Uždavinynas
Nijolė Radavičienė
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
7,49 €