Uždaryti

PirmasAutorių rodyklėElegancijos gidas
Elegancijos gidas

-48%

Elegancijos gidas

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Vaga
Išleidimo metai: 2015
Formatas: 13x20, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 192
ISBN ar kodas: 9785415024025
Turinys
Skaityti ištrauką
Pirkite dabar!
Internetu: 6,99 €
Knygyne*: 13,19 €
Sutaupote: 6,20 € (48%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Prancūzų mados guru Genevieve Antoine-Dariaux (Ženevjev Antuan Darjo) dar vaikystėje mieliau lydėdavo mamą pas siuvėją, negu eidavo į kiną. Intuicija ir talentas drabužių bei papuošalų dizaino srityje nuvedė ją į Nina Ricci mados namus, kuriems ji daugelį metų vadovavo, padėjo įkurti ir nuosavus mados namus.

Ponia Genevieve Antoine-Dariaux šiuo metu gyvena pietų Prancūzijoje, tačiau didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Paryžiuje. Net vaikystėje ji mieliau lydėdavo mamą pas siuvėją, negu eidavo j kiną. Talentas drabužių ir papuošalų dizaino srityje padėjo jai įkurti nuosavus mados namus, o sėkmė galiausiai nuvedė į "Nina Ricci" mados namus, kuriems vėliau ji daugelį metų vadovavo.

Savo patirtį ir įžvalgas ji surašė knygoje "Elegancijos gidas", kuri šiandien mados ekspertų vadinama Stiliaus Biblija. Laikui ir mados tendencijoms nepavaldūs autorės patarimai - nuo aksesuarų iki elgesio manierų - skirti įvairiausioms moters gyvenimo situacijoms. Šios knygos tikslas ne pristatyti skirtingus ir madingus įvaizdžius, o aptarti tą vienintelę - savęs puoselėjimo - eleganciją ir jos santykį su mada.

Kaip sako Genevieve Antoine-Dariaux, elegancija, kaip ir grožis, yra harmonija, tik grožis dažniausiai - gamtos dovana, o elegancija - kūrybos rezultatas.

Iš anglų kalbos vertė Giedrė Nenartavičiūtė
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis