Uždaryti

Etiudai apie madą

-70%

Etiudai apie madą

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Sofoklis
Išleidimo metai: 2014
Formatas: 14x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 304
ISBN ar kodas: 9786094441400
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 3,99 €
Knygyne*: 13,29 €
Sutaupote: 9,30 € (70%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Kiekviena Aleksandro Vasiljevo knyga tokia patraukli, nes jų autorius – ypatinga asmenybė. Jis nepaprastai talentingas, žavus ir artistiškas mados pasaulio senbuvis, sukaupęs begalę žinių apie madą, kostiumus ir aksesuarus, laiką ir žmones.

„Etiudai apie madą“ – tai daugybė istorijų: A. Vasiljevo prisiminimai apie tėvus, dvarą Lietuvoje, taip pat žymiausių mados kūrėjų gyvenimo smulkmenos, pasvarstymai apie drabužių, aksesuarų raidą ir kaitą.
Pasakojimai jus pakerės nepakartojama ypatingos epochos nuotaika, kvies į nepaprastas keliones nuo Paryžiaus iki pat Sibiro. Grakštus ir žaismingas rašymo būdas, intriguojantys mados genijų gyvenimo faktai, suteiks unikalią galimybę pažvelgti į meno pasaulio užkulisius. Tai – puiki dovana kiekvienam, besidominčiam mada, istorija, kultūra ir menu.

Iš rusų kalbos vertė Irena Potašenko

Knygų komplektas "KOMPLEKTAS. Etiudai apie madą + Mados likimai"

Atsiliepimai

2015 m. gegužės 07 d.
kosmetikosblogas
Tikrai ypatinga asmenybė, išskirtinio išsilavinimo ir charizmos žmogus. Myliu jį, jo parodas ir jo knygas. Turiu pasakyti, kad tai nėra tradicinė stilistų patarimų pobūdžio knyga, o galimybė per knygą pasikalbėti, padiskutuoti, pasiklausyti mados istoriko.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis