Uždaryti

Finansinės apskaitos užduotys

-22%

Finansinės apskaitos užduotys

(2 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Vilniaus universitetas
Išleidimo metai: 2008
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 79
ISBN ar kodas: 9789955331568
Pirkite dabar!
Internetu: 3,69 €
Knygyne*: 4,69 €
Sutaupote: 1,00 € (22%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

„Finansinės apskaitos užduotys“ parengtos remiantis finansinės apskaitos dalyko programa ir apima tokias temas, kaip: apskaitos pagrindai, ilgalaikio turto apskaita, trumpalaikio turto apskaita, pajamų ir sąnaudų apskaita, dotacijų, subsidijų, atidėjimų, nuosavo kapitalo apskaita, finansinės atskaitomybės sudarymas.

Šios mokymo priemonės tikslas – supažindinti studentus su keliamais apskaitos reikalavimais bei bendraisiais apskaitos principais, apskaitos metodo elementais; išmokyti juos apskaityti operacijas, susijusias su įmonėje naudojamu turtu, įsipareigojimais bei nuosavu kapitalu; suteikti praktinių įgūdžių pripažįstant pajamas ir sąnaudas, išskiriant jų rūšis, nustatant pajamų ir sąnaudų dydį, registruojant prekybos, gamybos bei paslaugas teikiančių įmonių ūkines operacijas, parengiant finansinę atskaitomybę bei įvertinant joje pateiktą informaciją.

Mokymo priemonė „Finansinės apskaitos užduotys“ skirta buhalterinės apskaitos ir audito specialybę studijuojantiems studentams, tačiau gali būti taikoma ir kitų specialybių studentams, kurie studijuoja finansinės apskaitos dalyką.

ĮVADAS

Svarbiausias ir pagrindinis informacijos apie įmonę, vykdančią savo veiklą, šaltinis yra apskaitos teikiama informacija. Apskaitos informacija atskleidžia įmonės turto, nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų sudėtį, nusako jos finansinę būklę, pateikia informaciją apie uždirbtą pelną ar patirtą nuostolį. Ši apskaitos informacija yra pagrindas ne tik įmonės veiklos analizei atlikti, bet taip pat, remiantis jos įvertinimu, priimami svarbūs valstybiniai sprendimai. Todėl labai svarbu suvokti, kaip yra formuojama apskaitos informacija.

„Finansinės apskaitos užduotys" parengtos remiantis finansinės apskaitos dalyko programa ir apima tokias temas, kaip: apskaitos pagrindai, ilgalaikio turto apskaita, trumpalaikio turto apskaita, pajamų ir sąnaudų apskaita, dotacijų, subsidijų, atidėjinių, nuosavo kapitalo apskaita, finansinės atskaitomybės sudarymas. Šios mokymo priemonės tikslas - supažindinti studentus su keliamais apskaitos reikalavimais bei bendraisiais apskaitos principais, apskaitos metodo elementais; išmokyti juos apskaityti operacijas, susijusias su įmonėje naudojamu turtu, įsipareigojimais bei nuosavu kapitalu; suteikti praktinių įgūdžių pripažįstant pajamas ir sąnaudas, išskiriant jų rūšis, nustatant pajamų ir sąnaudų dydį, registruojant prekybos, gamybos bei paslaugas teikiančių įmonių ūkines operacijas, parengiant finansinę atskaitomybę bei įvertinant joje pateiktą informaciją.

Šios mokymo priemonės užduotys parengtos nuosekliai pagal finansinės apskaitos dalyko programoje numatytą tematiką, siekiant padėti studentams geriau perprasti teorinius finansinės apskaitos aspektus. Pabaigoje pateiktas literatūros sąrašas, kuriame nurodyti šaltiniai gali padėti labiau įsigilinti į nagrinėjamų užduočių sprendimo galimybes.

Mokymo priemonė „Finansinės apskaitos užduotys" skirta buhalterinės apskaitos ir audito specialybę studijuojantiems studentams, tačiau gali būti taikoma ir kitų specialybių studentams, kurie studijuoja finansinės apskaitos dalyką.

Atsiliepimai

2017 m. balandžio 02 d.
Ineta
Mane taip pat domina, ar si knyga su atsakymais?
2016 m. birželio 03 d.
Rūta
Norėjau pasiteirauti ar ši knyga su uždaviniais ir atsakymais?
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kompiuterizuota apskaita "STEKAS"
Ana Sumuilova, Jurgita Lieponienė
Internetu:
4,79 €
Knygyne*:
5,99 €
Įmonės verslo apskaitos kompiuterizavimas
Regina Misevičienė
8,69 €
Apskaitos pradžiamokslis
J. Randal Stott, Mike Truman
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
10,17 €
Apskaitos pagrindai. Pateikčių rinkinys
Violeta Mykolaitienė, Giedrė Večerskienė
Internetu:
7,59 €
Knygyne*:
8,39 €