Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?

-36%

Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti apribojimų valdymo pokyčius?

(4 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
Leidėjas: Rgrupė
Išleidimo metai: 2007
Formatas: 15x22, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 253
ISBN ar kodas: 9789955689140
Pirkite dabar!
Internetu: 26,99 €
Knygyne*: 41,99 €
Sutaupote: 15,00 € (36%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Versle beveik visi žino Apribojimų teoriją (Theory of Constraints – TOC), savo laiku sukėlusią tikrą revoliuciją verslo valdymo srityje. Ją sukūrė Eli Goldrattas ir aprašė savo novatoriškoje knygoje „Tikslas“. Ši teorija dažnai suprantama neteisingai. Tėra labai mažai žmonių, mokančių ją įgyvendinti gamybinėje organizacijoje. Galite rasti daug knygų apie tai, kaip ji veikia, tik labai mažai apie tai, kaip įdiegti pokyčius.

Knyga „Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti Apribojimų valdymo pokyčius?“ parodo jums, kaip atsakyti į klausimą „Ką mano versle reikia pakeisti, kad jis taptų sėkmingesnis?“

Parašyta Marko Woeppelio, vieno iš geriausių Apribojimų valdymo specialistų, ši knyga yra vienintelis išsamus Apribojimų teorijos nuoseklaus įgyvendinimo gamybinėje organizacijoje vadovas. Ji vienu metu yra ir vadovas, ir parankinė knyga, apimanti logistikos, kainodaros ir rodiklių sistemas. Autorius pateikia išsamų įgyvendinimo kontrolinės aprašymą, pavyzdines politikas ir procedūrų dokumentus. Jis paaiškina įgyvendinimo proceso loginį pagrindą ir įgyvendinimą pailiustruoja realiomis „Karo istorijomis“.

„Gamybininko vadovas. Kaip įgyvendinti Apribojimų valdymo pokyčius?“ su jo patarimais ir pavyzdžiais pateikia išmėgintą įgyvendinimo metodą ir parodo trumpiausią kelią į sėkmę.
Jame rasite daug medžiagos, procedūrų ir politikų, padėsiančių jums išvengti brangių klaidų ir paspartinti jūsų įgyvendinimo procesą.

Atsiliepimai

2012 m. spalio 09 d.
man pravertė :)
2012 m. spalio 09 d.
gera knyga
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Mezginių gamybos procesai
Daiva Mikučionienė, Ričardas Čiukas
Internetu:
5,39 €
Knygyne*:
6,49 €
Toyota gamybos sistema. Tolyn nuo masinės gamybos
Taiichi Ohno
Internetu:
21,99 €
Knygyne*:
23,99 €