Uždaryti

Geltonas rūkas

-24%

Geltonas rūkas

(5 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Žara
Išleidimo metai: 2011
Puslapių skaičius: 192
ISBN ar kodas: 9789986342519
Pirkite dabar!
Internetu: 8,69 €
Knygyne*: 11,29 €
Sutaupote: 2,60 € (24%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Tai penktoji pasakų-apysakų serijos apie Stebuklų šalį knyga. Burtininkas Gurikamas užmigdė penkiasdešimčiai amžių į Stebuklų šalį iš didžiojo pasaulio atkeliavusią piktąją burtininkę Arachnę. Ir štai ji atsibudo. Norėdama palaužti išdidžius Stebuklų šalies gyventojus, piktoji Arachnė ant jų užleido geltoną rūką. Iš tolesnio įvykių aprašymo patirsite, koks jis pragaištingas.
Šį kartą Enei ir Timui išvaduoti Stebuklų šalį nuo pragaištingo geltono rūko ir nugalėti Arachnę padės kapitonas Čarlis Blekas, sugalvojęs sumeistrauti Geležinį Riterį Tilį Vilį!

Atsiliepimai

2018 m. kovo 15 d.
...
Volkovas pavogė originalią Smaragdo miesto knygos įdėja, bet man ši serija net labiau patinka.
Gaila kad maketas toks apgailėtinas.
Pirmas leidimas (dar sovietinių laikų) buvo profesionalus, o šis kaip vaiko kirviu padarytas.
Gaila, kad puiki istorija taip pigiai sumaketuota.
Visa laimė, kad iliustracijijos bent originalios sudėtos
2018 m. vasario 12 d.
GERA KNYGA
puiki knyga
2018 m. vasario 12 d.
PATIKO
patiko
2018 m. vasario 12 d.
TAM KURIS PARASE, KAD DEMONISKA
atsiprasau, bet tai tik jusu nuomone, jus negalite kitiems isakyneti
2017 m. vasario 06 d.
Perskaitykit komentarą
Tai demoniška. Visokie
troliai, fėjos elfai, vampyrai, žmogėdros(šrekas), vilkolakiai, monstrai (monstrų biuras), betmenai, spiderman, godzila, raganos, kokios nors kaukės, burtininkės, kerėtojos, velniai, šamanai, aiškiaregiai, astrologai, chiromantai, sapnų aiškintojai, ateiviai, demonai, pagoniški dievai, neopagoniški dievai, pagonybė, neopagonybė (kiaušinių marginimas, eglutės puošimas, valentino dienos psichozė, naujųjų metų ištvirkavimai, helovynas!!!!!!! ir viskas kas su juo susiję: moliūgai, siaubo istorijos, spiritizmai ir t.t., šiaudų traukymas iš po staltiesės, užgavėnės, morės deginimas, seniai besmegeniai, kinų metų šventimas, joga, žemės, mėnulio, saulės garbinimas.......), new age dalykai, ledo karalystės princesės, magai (tiek baltieji ir juodieji magai), undinės, avataras, deivės, pusdieviai, ekstresensai, drakulos, frankenšteinai, slander man (dėl slander man yra bylų, kai tokie video paveikė vaikus ir jie pradėjo žudyti), hariai poteriai(okultizmas), žmogus-kaukė (mask), fantomai, bildukai, baimės simbolika, vienos akies simbolika- labai pavojinga, vaiduokliai, pimpačiukai, baubukai, vienaragiai, žiedų valdovai, gremblinai, horoskopai, prietarai (užrašai), barbės, drakonai, piramidės (okultika), slibinai, mirties simbolika, kaulolės, piratai, kaulai, alisa stebūklų šalyje, skeletai, giltinės, laumės, vaidilutės, gyvatės vikšrai, džokeriai, pokemonai, super margaitės, padaužos bebriukai, kempiniukas, drakonų kovos, nepirkite daiktų su picos simbolika, ragų simbolika (velnio ragai, briedžio ragai, katės ausys....), mandalos ir t.t ...... - VISA TAI YRA DEMONIŠKA.

Neduokit vaikams nei tokių žaislų, nei knygų, nei filmų žiūrėti, nei spalvinti, nei komiksų, nei drabužių su pavardintų objektų logotipais, nei plakatų ant sienos, nei ant darbalaukio. Nes daug blogų ir sielą pražudančių dalykų pasklido po pasaulį. Todėl venkit ir bėkit nuo tokių dalykų

Saugokit vaikus nuo tokių dalykų, ir patys saugokitės, negalvokit, kad tik vaikai čia pažeidžiami. Pažeidžiami gali būti visi. Atgailaukit.. Labai žiūrėkite, ką konkrečiai skaito ir ką perkate savo vaikams. Kad nebūtų knygų apie istorijas su demonais, kurie neva yra geri ir visiems padeda. Tokios knygos skatina tik maištą, neklusnumą, nuodija sielas. Gali užvaldyti (ir užvaldo) protą, paveikia, gąsdina vaikus. Nieko doro nemoko: nei kas yra sveikas bendravimas, nei kas yra meilė, nei kas yra šventumas, nei kas yra Dievas.

Atkreipkit dėmesį: juk vaikų literatūroje mažai yra knygų apie Gyvąjį ir Vienintelį Dievą Kūrėją ir jo sūnų Jėzų. Tačiau labai daug knygų, skirtų vaikams yra apie tai, ką išvardinau.
2012 m. liepos 03 d.
o man labai įdomu,
kas šitas knygas - jūs juk neskelbiat, beje, pažeisdami įstatymus - vertė?
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Apleistos pilies paslaptis
Aleksandras Volkovas
Internetu:
8,69 €
Knygyne*:
11,29 €
Maranų ugnies dievas
Aleksandras Volkovas
Internetu:
8,69 €
Knygyne*:
12,49 €
Septyni požemio karaliai
Aleksandras Volkovas
Internetu:
8,69 €
Knygyne*:
12,49 €
Smaragdo miesto burtininkas
Aleksandras Volkovas
Internetu:
8,69 €
Knygyne*:
12,49 €
Urfinas Džiusas ir jo mediniai kareiviai
Aleksandras Volkovas
Internetu:
8,79 €
Knygyne*:
12,19 €
Šafi angelas
Hilary McKay
Internetu:
3,89 €
Knygyne*:
5,49 €
Haris Poteris ir mirties relikvijos. 7 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
15,69 €
Patumšalė
Kazys Saja
6,08 €
Paklydusi kulka
Malcolm Rose
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
4,99 €
Suklastoti įrodymai
Malcolm Rose
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
4,99 €