Uždaryti

Gera mergaitė

-33%

Gera mergaitė

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Svajonių knygos
Išleidimo metai: 2015
Formatas: 14x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 384
ISBN ar kodas: 9786094068676
Pirkite dabar!
Internetu: 8,69 €
Knygyne*: 12,79 €
Sutaupote: 4,10 € (33%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

" Aš sekiau ją kelias pastarąsias dienas. Žinau, kur ji apsiperka, kur neša valyti drabužius, kur dirba. Nežinau, kokios spalvos jos akys ir kaip jos atrodo, kai ji bijo. Bet sužinosiu."

Mija Denet savo šeimoje visada buvo balta varna. Užuot sekusi tėvo, garsaus teisėjo, pėdomis, ji dirba paprasta dailės mokytoja neprestižinėje mokykloje.
Vieną vakarą Mija turi susitikti su savo vaikinu bare. Kai šis nepasirodo, ji spjauna į proto balsą ir išeina kartu su nepažįstamuoju. Burnos veltui neaušinantis Kolinas Tečeris puikiai tinka vienos nakties nuotykiui. Tačiau nusprendusi užsukti į Kolino namus Mija padaro siaubingą klaidą.
Kolino užduotis – pagrobti Miją. Bet planas netikėtai pasikeičia – dabar jųdviejų pėdsakais leidžiasi ne vien policija. Mijos motina ir detektyvas Geibas Hofmanas pasiryžę žūtbūt išgelbėti merginą. Jie nežino, kur ji yra nei kas dedasi Mijos galvoje. Deja, neįmanoma nuspėti sudėtingų jausmų, kurie grasina sudaužyti šeimos gyvenimą į šipulius.

Dėmesį prikaustantis, nežinomybe persunktas, įtampos kupinas trileris. „Gera mergaitė“ – intriguojantis debiutas, atskleidžiantis, jog net tobuloje šeimoje ne viskas yra taip, kaip atrodo…

"Stiprus Kubicos debiutas... bus lyginamas su romanu „Dingusi“. Skirtingai nei pasakojime apie nuostabią dvikovą tarp dviejų, kaip vėliau paaiškėja, sociopatų, ši gera mergaitė turi širdį, dėl to tik skaudžiau, kai autorė ją sudaužo."
Publishers Weekly

"Puikus romanas prikausto dėmesį, jis turėtų patikti visiems, mėgstantiems detektyvus, įtemptas istorijas ar psichologinius galvosūkius."
Library Journal

Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

Atsiliepimai

2015 m. liepos 07 d.
paula
Aš priskirčiau detektyvui, puikus kūrinys, įtampa išlaikoma iki paskutinio sakinio . Nėra sudėtingas, gana lengvai skaitomas, gera buvo skaityti.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Svetimas vaikas
Mary Kubica
Internetu:
6,49 €
Knygyne*:
12,79 €
Įvykių horizontas
Juozas Šikšnelis
Internetu:
3,39 €
Knygyne*:
5,99 €
Mirtis svetimame krašte
Donna Leon
Internetu:
4,34 €
Knygyne*:
9,38 €