Uždaryti

PirmasAutorių rodyklėGugeliukai
Gugeliukai

-68%

Gugeliukai

(3 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Kronta
Išleidimo metai: 2010
Formatas: 21x26, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 200
ISBN ar kodas: 9786094010729

Anotacija

Knygos „Gugeliukai“ pagrindinis molinis herojus Nukas, supratęs neatidėliotiną svarbą gelbėti mišką nuo medžiotojų, medkirčių ir mišką užplūdusių šiukšlintojų, patraukia į nuotykių ir pavojų kupiną kelionę ieškoti teisybės.

Skaitydami knygą ir keliaudami kartu su Nuku, ne tik vaikai, bet ir tėveliai turi galimybę susipažinti su Lietuvos paukščių, žvėrių fotografijomis. Skaitytojui pamažu peršama pagrindinė knygos mintis: šiukšlinti ir visaip kitaip teršti mišką yra negražu - toks elgesys nuliūdintų ne tik miško žvėrelius, bet ir mažuosius Gugeliukus. Nuotraukose atsispindi molinukų liūdesys, džiaugsmas, nusivylimas.

Knyga "Gugeliukai" turi laimingą pabaigą: teisybė surandama „besileidžiančios saulės šalyje, šalyje, kurioje nieko bloga negali nutikti“. Kas galėtų priešgyniauti Girių Karaliaus Girinio pasakytiems žodžiams, kad teisybė niekur nebuvo prapuolusi ir kad žmonės šiais laikais bijo ar neišdrįsta elgtis sąžiningai?

Tekstas nemoralizuojantis, neįsakmus, čia nėra „peršamų“ minčių – skaitytojas pats renkasi, kuo tikėti ir kurią pusę palaikyti: Gugeliukų ar miško „niekintojų“. Viskas plaukia savo tėkme, lyg Gugeliukai būtų gyvenę šimtą metų prieš ir toliau gyventų, jei tik žmonės jiems netrukdytų - neterštų jų šaltinių, neišpjautų jų gyvenviečių, nesausintų pelkių, nežudytų geriausių Gugeliukų draugų - žvėrelių.

Atsiliepimai

2015 m. vasario 05 d.
Vygantė
Istorija įdomi, knyga gausiai iliustruota gyvūnų ir augalų nuotraukomis.
2014 m. birželio 26 d.
Rita
Mano 7-erių metų mergaitei labai patiko ši graži, spalvinga knyga. Dar nepradėjus skaityti, ji ėmėsi gugeliukų lipdymo darbų... :-)
2014 m. kovo 21 d.
Lina
Ka tik pradejome skaityti. Verta demesio, smagu, kad yra knygeliu priartinanciu mus prie gamtos :)
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis