Uždaryti

Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys

Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys

(5 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Alma littera
Išleidimo metai: 2016
Formatas: 17x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 336
ISBN ar kodas: 9786090126349
Pirkite dabar!
Internetu: 9,99 €
Knygyne*: 11,79 €
Sutaupote: 1,80 € (16%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

"Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys" - jaudinanti ir magiška istorija, nenusileidžianti ankstesnėms Hario Poterio dalims.

AŠTUNTOJI ISTORIJA. PO DEVYNIOLIKOS METŲ...

Visada buvo sunku būti Hariu Poteriu, ne lengviau ir dabar, kai jis yra darbais apkrautas Magijos ministerijos darbuotojas, sutuoktinis ir trijų mokyklinio amžiaus vaikų tėvas.
Kol Haris bando įveikti praeitį, nenorinčią pasilikti ten, kur jai skirta, jo jaunėlis sūnus Albas grumiasi su šeimos paveldu, kurio jam niekada nereikėjo. Praeitis ir dabartis grėsmingai susilieja, o tėvas ir sūnus suvokia nemalonią tiesą: kartais tamsa išlenda iš netikėčiausių vietų.

Paremta nauju originaliu J.K. Rowling, Johno Tiffany ir Jacko Thorne’o kūriniu, „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“, nauja Jacko Thorne’o pjesė, yra aštuntoji Hario Poterio istorija ir pirmoji, pastatyta teatre. Jos pasaulinė premjera įvyko Londone, Vest Ende, 2016 metų liepos 30 dieną.

J.K. ROWLING. Pirminė istorija
J.K. Rowling yra septynių knygų apie Harį Poterį autorė; jų pasaulyje parduota per 450 milijonų egzempliorių, jos išverstos į 79 kalbas. Dar tris knygas ji parašė labdaros tikslais. 2012 m. Roberto Galbraitho slapyvardžiu išėjo jos romanas suaugusiesiems „Netikėta vakansija“, vėliau pradėta detektyvų serija apie seklį Kormoraną Straiką. J.K. Rowling debiutavo kaip scenaristė ir yra filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur jų rasti“, pratęsiančio magijos pasaulio temą, prodiuserė. Filmas pasirodys 2016 m. lapkritį.

JACK THORNE. Pirminė istorija ir pjesė
Jack Thorne kuria teatrui, kinui, televizijai ir radijui. Tarp jo darbų yra pjesės „Hope“ ir „Let the Right One In“, abi režisavo Johnas Tiffa­ny, „The Solid Life of Sugar Water“, skirta Graeae Theatre Company ir Nacionaliniam teatrui, „Bunny“ – Edinburgo alternatyvinio teatro fes­tivaliui, „Stacy“ – Trafalgar Studios, „2nd May 1997“ ir „When You Cure Me“ – Bush Theatre. Tarp jo insceni­zacijų yra „The Physicists“ Donmar Warehouse Theatre ir „Stuart: A Life Backwards“ – High Tide Theatre. Pagal jo scenarijus sukurti trys kino filmai: „War Book“, „A Long Way Down“ ir „The Scouting Book For Boys“ ir šie televizijos filmai: „The Last Panthers“, „Don’t Take My Baby“, „This Is England“, „The Fa­des“, „Glue“, „Cast-Offs“ ir „National Treasure“. 2016 m. jis gavo BAFTA premiją už geriausią mini serialą („This Is England ’90“) ir geriausią dramą („Don’t Take My Baby“), o 2012 – už geriausią draminį serialą („The Fades“) ir geriausią mini seri­alą („This Is England ’88“).

JOHN TIFFANY. Pirminė istorija ir režisūra
John Tiffany režisavo miuziklą „Once“, už kurį buvo ne kartą apdovanotas tiek Vest Ende, tiek Brodvėjuje. Royal Court teatre jis režisavo „The Twits“, „Hope“ ir „The Pass“, Škotijos nacionaliniame tea­tre – „Let the Right One In“, vėliau šį spektaklį perkėlė į Royal Court, Vest Endo ir St Ann’s Warehouse teatrus. Kiti jo darbai Škotijos na­cionaliniame teatre: „Macbeth“ (ir Brodvėjuje), „Enquirer“, „The Mis­sing“, „Peter Pan“, „The House of Bernarda Alba“, „Transform Caith­ness: „Hunter“, „Be Near Me“, „No­body Will Ever Forgive Us“, „The Bacchae“, „Black Watch“, už kuriuos gavo L. Olivier ir kritikų premijas už geriausią režisūrą; dar šiame teatre režisavo „Elizabeth Gordon Quinn“ ir „Home: Glasgow“. Tarp naujau­sių darbų yra ART bei Brodvėjuje pastatytas „The Glass Menagerie“ ir „The Ambassador“ – BAM teatre. 2005–2012 m. Tiffany buvo Škotijos nacionalinio teatro režisierius, o 2010–2011 mokslo metais – Harvardo universiteto Redklifo koledžo tarybos narys.

Iš anglų k. vertė Zita Marienė

Atsiliepimai

2017 m. rugpjūčio 08 d.
Neapsigaukit vertintojui
Užjaučiu Jūsų vaiką, nes jei pagonybė (kuri yra svarbi istorijos dalis, taip pat ir Lietuvos) priskiriama prie blogybių t.y. labai siauro mąstymo ir uždarumo nuo pasaulio pavyzdys.

Pasaulis nėra juodas ir baltas, jis pilkas. Geri žmonės irgi klysta, klydę irgi pasitaiso.
Čia tokio lygio smerkimas" kai davatka, smerka jauną nėščią moterį, nes ji nėščia ir bedievė".

Vaikas kaip ir suaugęs turi mokėti rinktis, o ne būti cenzūruojamas, suvokti, pasaulio spalvas, kad jei esi ragana, tai tu nebūtinai turi būti bloga, jei tu negražus ir kiti iš tavęs tyčiojas tai nėra tavo lemtis, tu gali keistis. Tam ir yra svajonė ir fantastika, gaila, kad Jūs ją žudot ir skatinat tai daryti kitus.
2017 m. rugpjūčio 08 d.
to
Sena tarka baikite karksėti. Čia fantastika, kuri sukelia kūrybiškumą, o Jūsų krikščioniškos nesamonės nebent seksualiai ir psichiškai sutrikusius fanatikus gali išaugint.
2017 m. balandžio 27 d.
.
Ilgai laukta :)
2017 m. kovo 19 d.
Kornelija
Teisybe kad dauk vaikams yra bjauriu knygu sukurta. Bet tai nereiksia kad ji baisi ir vaikams nerekomenduojama. Nereikia is kart sakyti kad knyga bloga jai pavadinimas siurpokas. Pirmu paskaitykite aprasima tada ir spreskite as turiu sia knyga ir ju visai nebaisi. Ir visiems siulau sia knyga perskaityti!
2017 m. vasario 06 d.
Neapsigaukit
Kaip jūs drįstate pirkti knygas sau, draugams ar vaikams skaityti su pavadinimu "PRAKEIKTAS VAIKAS"??!!
Vaikams to nereikia. Niekam to nereikia. Labai žiūrėkite, ką konkrečiai skaito ir ką perkate savo vaikams. Kad nebūtų knygų apie istorijas su demonais, kurie neva yra geri ir visiems padeda. Tokios knygos skatina tik maištą, neklusnumą, nuodija sielas. Gali užvaldyti (ir užvaldo) protą, paveikia, gąsdina vaikus. Nieko doro nemoko: nei kas yra sveikas bendravimas, nei kas yra meilė, nei kas yra šventumas, nei kas yra Dievas.
Atkreipkit dėmesį, vaikų literatūroje mažai yra knygų apie Gyvąjį ir Vienintelį Dievą Kūrėją ir jo sūnų Jėzų. Tačiau labai daug knygų, skirtų vaikams yra apie
demonus,
raganas,
pagonybę,
perkūnus,
saulės dievus,
apie magijas,
apie burtininkus,
šamanus, drakonus,
apie vampyrus,
zombius, vilkolakius,
apie visą va tokią bjaurastį. Taip kad, tėveliai, būkit atidūs ir žiūrėkit, ką skaito ir ką perkate savo vaikams. Atgailaukit.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti. Originalus scenarijus
J. K. Rowling
Internetu:
9,49 €
Knygyne*:
10,99 €
Haris Poteris ir Azkabano kalinys. 3 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
11,75 €
Haris Poteris ir Fenikso brolija. 5 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
15,79 €
Haris Poteris ir Išminties akmuo. 1 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
9,09 €
Knygyne*:
11,75 €
Haris Poteris ir mirties relikvijos. 7 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
15,69 €
Haris Poteris ir Netikras Princas. 6 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
11,99 €
Knygyne*:
13,69 €
Haris Poteris ir paslapčių kambarys. 2 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
11,75 €
Haris Poteris ir Ugnies taurė. 4 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
11,99 €
Knygyne*:
13,59 €
Linkiu tau geros kloties
J. K. Rowling
Internetu:
7,39 €
Knygyne*:
9,19 €
Vilkiukas giliai giliai jūroje
Marijka Lugovik
Internetu:
5,20 €
Knygyne*:
6,57 €