Uždaryti

Hetė Bi - stebuklingų būtybių gydytoja. Fenikso liepsna

-28%

Hetė Bi - stebuklingų būtybių gydytoja. Fenikso liepsna

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Tyto alba
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 13x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 154
ISBN ar kodas: 9786094662690
Pirkite dabar!
Internetu: 5,49 €
Knygyne*: 7,59 €
Sutaupote: 2,10 € (28%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Kartą mergaitė, vardu Harietė, paklausė savo mamos: o kas gydo magiškas būtybes, kai jos suserga? Jos mama Lindsė Teilor su drauge Siuzana Smit ilgai galvojo, kol suprato – ogi stebuklingų būtybių gydytojai! Sutikusios rašytoją Klerę Beiker ir pasivadinusios Klere Teilor-Smit (Claire Taylor-Smith), jos visos kartu ir sukūrė Pasakėnijos karalystę.
Greičiau ženk į Pasakėniją, jei joje dar nesilankei. Jei lankeisi – sveika sugrįžusi. Ten vėl sutiksi mažąją Hetę Bi, ji kaip tik ir rūpinasi undinėmis, fėjomis ir drakonais – visais, kuriems kenkia kipšų karalius Karigeidis. Tačiau šįkart klastingasis karalius pasielgė ypač nedorai. Jis iš feniksės pagrobė pačią svarbiausią galią – atgimimo galią! Hetei teks stoti į lemiamą kovą, bet šįkart jai padės ir geriausia draugė Kloja. Ar pavyks mergaitėms nugalėti Karigeidį?

Jei myli gyvūnus, mėgsti nuotykius ir svajoji apie stebuklingą šalį, kurioje gali būti reikalinga, – keliauk į pasakiškų būtybių pasaulį kartu su Hete! „Fenikso liepsna“ – jau šeštoji knyga apie Hetę Bi!

Iš anglų kalbos vertė Kazimiera Kazijevaitė
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis