Uždaryti

Hipis

Hipis

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Vaga
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 15x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 256
ISBN ar kodas: 9785415025329
Pirkite dabar!
Internetu: 10,99 €
Knygyne*: 12,89 €
Sutaupote: 1,90 € (15%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Romanas „Hipis“ kol kas yra labiausiai autobiografinis Paulo Coelho darbas. Jis nukelia mus į laikus, kai gyveno žmonių karta, troškusi taikos ir drąsiai metusi iššūkį nusistovėjusiai socialinei tvarkai – autoritarinei politikai, konservatyviems elgesio modeliams, pertekliniam vartojimui ir turto bei galios disbalansui visuomenėje.

Kad pažintum save, turi pažinti tave supantį pasaulį.

Po trijų dienų taikos ir muzikos Vudstoke 1969 metais – įvykio, kuris visam laikui pakeitė pasaulį, hipių bendruomenės pradėjo kurtis visur. Damo aikštėje Amsterdame ilgaplaukiai jaunuoliai dėvintys ryškius drabužius ir deginantys smilkalus medituodavo, klausydavo muzikos, grodavo, diskutuodavo apie seksualinę laisvę, sąmonės išplėtimą ir vidinės tiesos paieškas. Tai buvo karta, atsisakiusi gyventi paklusnų robotų gyvenimą, kokį gyveno jų tėvai.

Knygos „Hipis“ veikėjas Paulo – jaunas, liesas brazilas su ožio barzdele ir ilgais plaukais, kuris svajoja tapti rašytoju. Jis susiruošia į kelionę ieškoti laisvės ir gyvenimo prasmės – pirmiausia su mergina keliauja garsiuoju „Mirties traukiniu į Boliviją“, tada į Peru, o vėliau autostopu per Čilę ir Argentiną.

Romane „Hipis“ kelionės Paulo nuneša dar toliau – į garsiąją Amsterdamo aikštę, kur jis sutinka Karlą – dvidešimtmetę olandę. Ji įtikina Paulo prisijungti prie jos ir keliauti į Nepalą autobusu, vežančiu per Europą ir centrinę Aziją į Katmandu. Turėdami kišenėje tik 70 dolerių jie su kompanija įdomių bendrakeleivių leidžiasi į kelionę. Kiekvienas iš bendrakeleivių turi savo istoriją. Keliaudami jie visi patirs tai, kas pakeis jų prioritetus ir vertybes.

Kas traukė šiuos drąsius jaunuolius į tolimus kraštus? Apie ką svajojo ši gentis be vado ? Kodėl jie taip troško išvykti iš gimtųjų namų? Keliaukime paskui jų svajonę. Ieškokime paprasto vaikiško džiaugsmo, apsilankykime ten, kur kiekvienas pasijus laimingas, kur atrodys, kad viskas įmanoma ir kur širdis prisipildys meilės!

Paulo Coelho gyvenimas yra pagrindinis jo knygų įkvėpimo šaltinis. Jis susidūrė su mirtimi, pabėgo nuo beprotybės, kovojo su narkotikais, atlaikė kankinimus, eksperimentavo su magija ir alchemija, studijavo filosofiją ir religiją, godžiai skaitydavo, prarado ir vėl atgavo tikėjimą, patyrė meilės teikiamą palaimą ir skausmą. Ieškodamas savo vietos pasaulyje jis rado atsakymus, kurie kyla daugumai žmonių. Įgyta išmintimi ir patirtais išgyvenimai jis dalinasi su kitais ir tiki, kad visi mes turime reikiamos jėgos rasti savo kelią.

Pirmasis Paulo Coelho romanas „Alchemikas“ tapo pasauliniu bestseleriu, buvo parduota 85 milijonai knygos egzempliorių. Iš viso P. Coelho knygų parduota 225 milijonai egzempliorių ir jis yra daugiausiai į kitas kalbas verčiamas dar gyvas autorius. Yra laimėjęs 115 tarptautinių premijų ir apdovanojimų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Alchemikas
Paulo Coelho
Internetu:
7,99 €
Knygyne*:
9,99 €
Šnipė
Paulo Coelho
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
15,29 €
Svetimautoja
Paulo Coelho
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
13,69 €
Meilė
Dino Buzzati
Internetu:
7,99 €
Knygyne*:
8,99 €
Hektoras ir Bernardas
Rein Raud
Internetu:
4,59 €
Knygyne*:
7,39 €
Tibeto sūnus
Eliot Pattison
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
6,39 €
Agnesė
Peter Stamm
Internetu:
2,79 €
Knygyne*:
3,99 €
Dzenas ir motociklo priežiūros menas
Robert M. Pirsig
Internetu:
7,79 €
Knygyne*:
9,78 €
Žmogėdrų laimei
Daniel Pennac
Internetu:
2,89 €
Knygyne*:
10,39 €
Suvedžiotojo debiutas
Nicolas Rey
Internetu:
2,89 €
Knygyne*:
9,79 €