Uždaryti

Ideali figūra: tobulų kūno linijų paslaptis

-43%

Ideali figūra: tobulų kūno linijų paslaptis

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Obuolys
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 384
ISBN ar kodas: 9786090402948
Pirkite dabar!
Internetu: 7,99 €
Knygyne*: 13,99 €
Sutaupote: 6,00 € (43%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Moterims ir merginoms skirtas lieknėjimo ir sveikos gyvensenos gidas „Ideali figūra: tobulų kūno linijų paslaptis“ – knyga, kurioje savo patirtimi dalinasi diplomuota asmeninė trenerė Rūta Beišytė-Aminova.

Kas jau kas, bet ji tikrai žino, ką reiškia antsvoris ir koks nusivylimas apima, kai nepageidaujami kilogramai grįžta nepaisant griežtų dietų. Daugiau kaip 50 tūkst. Facebook sekėjų turinti moteris teigia, kad vaikystėje buvo gana putlus vaikas, o svoris niekur nedingo ir sulaukus paauglystės. Paradoksalu, kad tai, dėl ko kiti nuleidžia rankas ir pasiduoda, Rūtai tapo įkvėpimo šaltiniu.

Įvertinusi savo kūno apimtis, ji būdama keturiolikos tvirtai žinojo, kad sieks tapti mitybos ir sporto konsultante bei trenere. Baimė likti apkūnia ir nepasitenkinimas savo išvaizda lėmė jos apsisprendimą mokytis Lietuvos kūno kultūros akademijoje. Čia ji įgijo aerobikos bei fitneso trenerės išsilavinimą. Savo žinias Rūta ir toliau gilina mokymuose bei seminaruose, o vėliau žinias pritaiko dirbdama šioje srityje praktiškai.

Savo žiniomis Rūta dalinasi ir knygoje „Ideali figūra: tobulų kūno linijų paslaptis“. Joje skaitytojų laukia tiek svarbiausių pratimų pavyzdžiai, tiek parengtos sporto programos, tiek mitybos planai. Daugeliui treniruočių beveik nereikia sportinio inventoriaus, tad užsiimti kūno linijų dailinimu galėsite ir namie.

Knygos „Ideali figūra: tobulų kūno linijų paslaptis“ autorės teigimu, norint pasiekti puikių rezultatų nepakaks tik ilgas valandas leisti sporto salėje. Didelę reikšmę mūsų kūno apimtims turi ir vartojamas maistas. Viena šokolado plytelė reiškia ilgas valandas prie treniruoklių. Tad jei po ilgų treniruočių niekaip nepavyksta padailinti kūno linijų, būtinai susirūpinkite tuo, ką dedate į lėkštę.
Sveikos mitybos patarimai nugulė į tris mitybos planus. Vienas iš jų – universalus ir subalansuotas skirtingiems skoniams. Antrasis skirtas besimaitinančioms vegetariškai, o trečiuoju džiaugsis smaližės.
Ir nepamirškite vandens – jis yra pigiausias būdas padėti organizmui valytis ir atgauti jėgas.  

Knygoje aptarimos visos su sporto ir sveika gyvensena susijusios temos – nuo pratimų kūnui iki pagalbinių priemonių savo rezultatams fiksuoti, nuo patarimų kaip susidoroti su psichologinėmis problemomis iki rekomendacijų kaip atsisakyti "emocinio" valgymo. Diplomuota fitneso specialistė patars, kaip susikurti kūną, kuriuo džiaugsitės ir didžiuositės!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kvėpavimo gimnastika pagal Strelnikovą
O. Astašenko
Internetu:
3,69 €
Knygyne*:
4,19 €
Hipertonijos gydymas mankšta
O. Astašenko
Internetu:
3,69 €
Knygyne*:
4,99 €
Jauninantis veido ir kūno masažas
Olga Dan
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
5,98 €
Alternatyvūs nugaros skausmų gydymo būdai
Nigel Howard
Internetu:
10,29 €
Knygyne*:
12,99 €
Joga. Išsamus treniruočių vadovas
Goldie Carpel Oren
Internetu:
19,99 €
Knygyne*:
23,59 €