Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Įstrigę centrinėje Amerikoje

-27%

Įstrigę centrinėje Amerikoje

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Leidėjas: Martynas Starkus
Išleidimo metai: 2016
Formatas: 17x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 312
ISBN ar kodas: 9786094089466
Pirkite dabar!
Internetu: 13,99 €
Knygyne*: 18,99 €
Sutaupote: 5,00 € (27%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Penktoji keliautojo, žurnalisto ir TV laidų vedėjo Martyno Starkaus knyga „Įstrigę centrinėje Amerikoje“ įtraukia į stulbinančius nuotykius ir netikėtas situacijas, kurių net ir kruopščiausiai suplanuotose kelionėse išvengti sunkiai įmanoma.

Jau įprasta, kad kone kasmet vieni populiariausių Lietuvos keliautojų Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius leidžiasi į naują, iššūkių kupiną kelionę. Patyrę keliautojai viską stengiasi kuo tiksliau suplanuoti ir numatyti, tačiau vietos improvizacijoms taip pat lieka apsčiai.

Šį kartą neišskiriami keliauninkai nusprendė aplankyti aštuonias valstybes, įsikūrusias tarp JAV ir Pietų Amerikos.

„Tai mažai pažįstama teritorija, esanti toli nuo Lietuvos. To užteko, kad po kelių metų pertraukos vėl vyktume į ta pusę“, – savo pasirinkimą aiškina M. Starkus.

Kaip ir kitose kelionėse, šįkart vėl teko ieškoti išskirtinės transporto priemonės. Seniausią automobilį per visą savo kelionių istoriją išsirinkę vyrai jį pavadino Veronika ir jautėsi pasiruošę nuotykiams.
Meksikoje jie tapo susišaudymo liudininkais, Belize ieškojo, kas nuplukdytų nardyti penkis komandos narius be papildomų keleivių, plaukė su kapitonu Nindze, stebėjo ryklius, rajas ir, žinoma, vargo su automobiliais. Kelionės planai keitėsi, o nuotykių dėl to tik daugėjo ir visi jie sugulė į knygą „Įstrigę centrinėje Amerikoje“.

Tradiciškai kiekvienoje kelionėje M. Starkus ir V. Radzevičius stengiasi pasigaminti kokį nors lietuvišką patiekalą ir dažniausiai patiria nemažai sunkumų, kol gauna reikiamų ingredientų ar randa tinkamas sąlygas tokiam kulinariniam iššūkiui. Šį kartą keliautojai Karibų jūros pakrantės miestelyje Mahahualyje sumanė išsikepti kugelio. Kaip Vytaras kepė kugelį ant laužo ir kaip tam buvo pritaikytos konservuotų pupelių skardinės, sužinosite knygoje parašytoje su humoru ir sveika ironija bei pateikiančioje naudingos informacijos apie tikrą gyvenimą centrinėje Amerikoje.

„Legendos – ne kelias, kuriuo važiuojam. Dėl jo tikslinkis, stok ir klausinėk, kiek tinkamas. O legendų klausyk ir tylėk“.

Vytaras Radzevičius

Martynas Starkus (g. 1973) – keliautojas, TV laidų ir renginių vedėjas, žurnalistas, prodiuseris. Vilniaus universitete baigė žurnalistikos studijas, dirbo radijo stotyse „M-1“, „Lietus“, buvo vienas iš muzikinės TV laidos „Tangomanija“ vedėjų, vedė muzikinį šou „X Faktorius“. Veda įvairias TV laidas, renginius, rašo knygas iš kelionių su kolega Vytaru Radzevičiumi.
2016 metais laimėjo Lietuvos Radijo ir televizijos komisijos konkurso „Pragiedruliai“ apdovanojimą „Už geriausią televizijos dokumentikos projektą“ – dokumentinį filmą „Karas 2020. Rusijos informacinė agresija“, kurį kūrė drauge su Jonu Baniu.
Laisvalaikiu žaidžia futbolą mėgėjų klube „Prelegentai“. Vedęs,  turi tris dukras: Martyną (iš pirmos santuokos), Mėtą ir Elzę.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Šilko kelias, arba 10 000 kilometrų su "Pagieža"
Martynas Starkus
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
11,49 €
Nuo Baltijos iki Viduržemio jūros. Šalys ir tautos artimos Lietuvai
Šarūnas Laužadis
Internetu:
7,21 €
Knygyne*:
7,45 €
Šokantis sušis, arba Gaidžin gyvenimas Tekančios Saulės šalyje
Rasa Žalynaitė
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
13,39 €
Mano kelionės. 2 tomas
Ignas Domeika
Internetu:
12,69 €
Knygyne*:
12,99 €
Neris. 2007 metų ekspedicija. Pirma knyga
Vykintas Vaitkevičius
Internetu:
6,56 €
Knygyne*:
17,35 €
Vilnius: asmeninė istorija
Tomas Venclova
Internetu:
12,69 €
Knygyne*:
13,99 €
Barselona - muziejus po atviru dangumi
Angelina Zaleckaitė
Internetu:
15,99 €
Knygyne*:
22,99 €