Uždaryti

Jūsų pasąmonės galia

-33%

Jūsų pasąmonės galia

(4 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Alma littera
Išleidimo metai: 2014
Formatas: 13x19, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 311
ISBN ar kodas: 9789955382645
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 6,49 €
Knygyne*: 9,59 €
Sutaupote: 3,10 € (33%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Skaitytojams jau pažįstamo dr. Džozefo Merfio knyga „Jūsų pasąmonės galia“ atveria paslaptis, kurios slypi mūsų pasąmonėje ir padeda išmokti jas valdyti.

 Knyga „Jūsų pasąmonės galia“ – tai raktas į patį nuostabiausią gebėjimą, kokį žmogus gali įgyti – valdyti savo pasąmonę. Knygoje, kuri jau padėjo daugybei skaitytojų visame pasaulyje, paaiškinama, kaip pačiam suvaldyti tą nepaprastą mumyse glūdinčią jėgą. Autoriaus siūlomos praktikos padės pakeisti gyvenimą keičiant savo įsitikinimus.

Daktaras Merfis sujungia laiko patikrintą dvasinę išmintį ir naujausius mokslinius tyrimus, kad paaiškintų, kokią įtaką pasąmonė turi viskam, ką mes darome. Jis siūlo paprastus, veiksmingus ir praktiškus pratimus, kurie jūsų protą pavers galingu ginklu ir pagerins jūsų kasdienį gyvenimą.

Knygoje „Jūsų pasąmonės galia“ daug įkvepiančių tikrų istorijų. Šis gidas po jūsų protą atvers sėkmės paslaptis ir padės pasiekti trokštamų tikslų.
 
Perskaitę knygą „Jūsų pasąmonės galia“ sužinosite kaip:
-    Pagerinti savo sveikatą ir išgydyti įprastus negalavimus;
-    Gauti paaukštinimą ar algos padidinimą, kurių norite bei pasiekti pripažinimą, kurio nusipelnėte;
-    Išsiugdyti pasitikėjimą savimi, kuris leis daryti dalykus, kurių anksčiau nedrįsote, bet visada norėjote daryti;
-    Puoselėti draugystę su bendradarbiais, palaikyti santykius su šeima ir draugais;
-    Sustiprinti santuoką ar ryšį su mylimuoju;
-    Atsikratyti baimių ir blogų įpročių;
-    Išsaugoti jaunystę.

Tai naujas knygos leidimas, peržiūrėtas ir papildytas naujais komentarais. Anot autoriaus, norint pakeisti savo gyvenimą, nereikia dėti milžiniškų pastangų. Tiesiog reikia pakeisti savo mąstymą, taikyti knygoje išdėstytus principus ir imti iš gyvenimo viską, ką jis gali duoti.

Joseph Murphy (Džozefas Merfis, 1898–1981 m.) amerikiečių dvasininkas, pamokslininkas, bene žymiausias pozityviojo mąstymo šalininkas, filosofijos ir teologijos daktaras, parašęs daugiau kaip 30 populiariosios psichologijos žanro knygų. Turi mokslinį laipsnį farmakologijos ir chemijos srityse. Joseph Murphy - charizmatiškas XX a. rašytojas, visame pasaulyje pakeitęs daugybės žmonių gyvenimus ir įkvėpęs daugybę kitų rašytojų kurti pozityvią, įkvepiančią psichologinę literatūrą.
Džozefas Merfis gimė Airijoje, vėliau išvyko į JAV, dirbo farmacininku. Keliavo po Indiją ir gilinosi į induizmą. Po įvairių religinių ieškojimų tapo Dieviškojo mokslo bažnyčios pastoriumi.
Jo knyga „Jūsų pasąmonės galia“ buvo išversta į septyniolika kalbų, parduota milijonai jos egzempliorių. Knygą taip ir nebuvo nustota spausdinti ir ji vis dar vertinama kaip viena geriausių savipagalbos knygų.
Dr. Merfis skaitė paskaitas, kalbėjo radijuje ir įvairiose auditorijose visame pasaulyje. Jis visuomet pabrėždavo, kaip žmonės, pritaikę jo siūlomas technikas, radikaliai pakeitė ir pagerino savo gyvenimą  ir kad tai gali padaryti kiekvienas.

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Vyšniauskienė

Recenzija

Recenzijos autorius: Mindaugas Peleckis, www.mpeleckis.eu
„Perkamiausias Lietuvoje gyvenimo vadovas“ - taip ši knyga pristatome viršelyje. Kodėl vienas žymiausių pasaulyje sėkmės vadovėlių toks populiarus ir kuo yra ar nėra ypatingas?

Josephas Murphy‘s (1898-1981) – naujojo religinio judėjimo (NRJ) „Dieviškojo mokslo bažnyčia“ („Church of Divine Science“). Ją įkūrė viena „Naujosios minties“ sąjūdžio pradininkių amerikietė Malinda Elliott Cramer (1844-1906). „Naujosios minties" (New Thought) sąjūdis - pseudoreliginis judėjimas, atsiradęs JAV XIX a. pab. Kaip ir New Age sąjūdis, tai - bendros pasaulėžiūros vienijamas darinys, neturintis pagrindinės organizacijos, kuri valdytų sąjūdį. NRJ bei filosofai, priklausantys „Naujajai minčiai“, yra pozityvistai, tikintys žmogaus vidinėmis galiomis, visur esančiu Dievu, dvasia, kuri yra tikroji daiktų prigimtis, dieviškąja žmogaus kilme, proto klaidingumu ir optimistine nuostata, esą „teisingas mąstymas” galįs gydyti žmones. Pagrindiniai „Naujosios minties“ judėjimai JAV – „Unity Church“ („Vienybės bažnyčia“), „Religious Science“ („Religijos mokslas“) ir „Church of Divine Science“ („Dieviškojo mokslo bažnyčia“). XIX amžiaus pabaigoje - XX a. pirmaisiais dešimtmečiais pasirodė gausybė savipagalbos (self-help) knygų, kuriose mokyta ir to, kaip pasiekti finansinės sėkmės, ir treniruoti savo valią. 1907 m. Bruce‘as MacLellandas knygoje „Klestėjimas minties jėgos pagalba“ („Prosperity Through Thought Force“) apibrėžė pagrindinį „Naujosios minties“ principą, pavadintą „Traukos dėsniu“ („Law of Attraction“): „Esi tas, ką galvoji, o ne tas, kas galvoji esąs“.

Per daugiau kaip šimtą metų išleista daugybė savipagalbos vadovėlių ir „Naujosios minties“ veikalų. Vienu žymiausių galima pavadinti ir trečiąją J. Murphy‘o knygą „Jūsų pasąmonės galia“ (1962), pasirodžiusią po veikalų „Jūsų proto stebuklai“ (1953) ir „Taika savyje“ (1956). J. Murphy‘s nagrinėjo žmogaus ir kosminį protą, pasąmonę, maldą, stebuklus, kinų išmintį, visatos galią. Airijoje gimęs ir katalikų šeimoje augęs J. Murphy‘s tapo klieriku, prisijungė prie jėzuitų ordino. Eidamas trečiąją dešimtį, patyrė, kas yra gydanti malda ir paliko jėzuitus. Išvykęs į JAV, J. Murphy‘is tapo farmacininku (Niujorke baigė chemijos studijas). Amerikoje susipažino ir su Gydančio Kristaus bažnyčia (Dieviškojo mokslo bažnyčios filialas). Vėliau J. Murphy‘s persikėlė į Los Andželą, kur sutiko kitos panašios organizacijos – „Religious Science“ - įkūrėją ir knygos „Proto mokslas“ autorių Ernestą Shurtleffą Holmes‘ą (1887-1960), kuris 1946 m. įšventino J. Murphy‘į į „Religinio mokslo“ pastorius. Vėliau J. Murphy‘s dar kiek pakeitė savo pažiūras – 1949 m. tapo „Dieviškojo mokslo bažnyčios“ pastoriumi. Jo dėka šis NRJ tapo viena didžiausių „Naujosios minties“ kongregacijų JAV. Po kelerių metų J. Murphy‘s tapo psichologijos mokslų daktaru ir ėmė rašyti. Įdomi J. Murphy‘io biografijos detalė: jis buvo ir masonų ordino narys, pakilęs net iki 32 rango pagal Škotijos sistemą. Į masonus jį įšventino britų teisėjas Thomas Trowardas (1847-1916), kurio knyga „Edinburgo paskaitos apie proto mokslą“ (1904) turėjo nemažą įtaką „Naujajai minčiai“.

„Naujosios minties“ sąjūdis ir iš jo atsiradę „koučingai“, „sėkmės mokymai“ ir panašūs (pseudo)psichologiniai (pseudo)mistiniai dalykai XXI a. pradžioje ne mažiau populiarūs nei prieš šimtmetį. Matyt, savimi nepasitikinčių, greitos sėkmės trokštančių žmonių visada buvo ir bus.

Šią J. Murphy‘io knygą galima skaityti ir kiek kitaip, nei to galbūt norėtų „Naujosios minties“ sąjūdžio atstovai. Skeptikus turėtų sudominti kad J. Murphy‘io įžvalga, kurią persakysiu savais žodžiais: nugalėkite savo baimę, eikite bijodami per gyvenimą, bet eikite (kaip taikliai sakydavo Nikolajus Rerichas: derzaite). „Būsite sužavėti, kai pamatysite, kas įvyks, kai autoritetingai ir įtikinamai pakalbėsite su savo iracionaliuoju „aš“. Jus užlies harmonijos ir ramybės jausmas. Pasąmonė yra priklausoma nuo sąmonės. Todėl ji ir vadinama pasąmone“ (p. 30).

Skaityti daugiau Suskleisti

Atsiliepimai

2018 m. balandžio 01 d.
Paulius
Gerų savitaigos patarimų konkrečiai situacijai
2018 m. kovo 20 d.
Alvyda
Tikrai verta perskaityti kiekvienam!
2017 m. lapkričio 21 d.
Skaitovė
Rekomenduoju perskaityti kiekvienam. Suvokiau apie minčių galią, pati pamačiau, kaip save užprogramuodavau netinkamomis mintimis. Knyga, įkvėpusi keistis ir mąstyti tik pozityviai!
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms
Joseph Murphy
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
8,89 €
Talismanai ir amuletai
Maria Leondin
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
11,93 €
Garso tantra (su CD)
Jonathan Goldman, Andi Goldman
Internetu:
4,17 €
Knygyne*:
8,84 €
Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas
Simon Buxton
Internetu:
2,19 €
Knygyne*:
5,19 €
Šunys (MINI dovanų knygelė)
Helen Exley
Internetu:
3,39 €
Knygyne*:
5,49 €
Kelias į save
Saulius Urbonas
Internetu:
5,79 €
Knygyne*:
8,59 €
Burkite kristalais! Tegul akmenėliai atsako į Jūsų klausimus
Ronald L. Bonewitz
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
11,39 €
Vabi Sabi. Netobulas, tačiau laimingas
Christopher A. Weidner
Internetu:
4,39 €
Knygyne*:
9,59 €
Žodžiai apie tikrą draugystę. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
5,79 €
Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
5,19 €