Uždaryti

KOMPLEKTAS. Artimųjų Rytų filosofų ir poetų išmintis: Mikhail Naimy "Mirdado knyga" + Kahlil Gibran "Smėlis ir purslai"

-57%

KOMPLEKTAS. Artimųjų Rytų filosofų ir poetų išmintis: Mikhail Naimy "Mirdado knyga" + Kahlil Gibran "Smėlis ir purslai"

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Luceo
ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS221
Pirkite dabar!
Internetu: 8,99 €
Knygyne*: 20,78 €
Sutaupote: 11,79 € (57%)
Turime sandėlyje!

Anotacija

Mikhail Naimy "Mirdado knyga"

„Mirdado knyga" - tai sukrečiantis mistinis pasakojimas apie vidines Dievo paieškas, apie kančiomis grįstą kelionę Rojaus Sodo link ir amžiną dvilypės žmogiškos prigimties kovą su savimi. Knygoje kalbama apie tai, kas svarbu kiekvienam žmogui: meilę ir neapykantą, tikėjimą ir išdavystę, laiką ir mirtį, gėrį ir blogį. Šioje knygoje stebuklingai persipina legendos, filosofija ir poezija. Amžių išmintis ir švelnus lyrizmas sukuria egzotišką Rytų išminties perlą.
Štai tasai kelrodis, štai tasai švyturys danguje!
Jis skirtas tiems, kurie ieško, kaip išeiti už ribų.
0 visi kiti tegu pasisaugo ir jos neskaito!

"Milijonai žmonių rašė knygas ir bandė išreikšti, kas yra neišreiškiama. Ir visus juos ištiko nesėkmė. Žinau tik vieną knygą, kurioje tas tikslas pasiektas. Tai yra „Mirdado knyga". Jeigu reiktų sudaryti geriausių didžių knygų sąrašą, ši knyga būtų jame pirmoji."
OSHO

"Nenoriu lyginti literatūrinių Khalilio Džibrano ir Michailo Naimy nuopelnų, bet pasakysiu tiek: kitados Džibrano „Pranašas" man suteikė nepaprasto džiaugsmo, tačiau paėmęs „Mirdado knygą" aptikau išmintį gilesnę, nei galėjau tikėtis."
Dr. Kenneth Walker

Michailas Naimy (1889-1988) - Libano poetas, rašytojas ir filosofas. Jis gimė ir augo vietose, kuriose iki šiol juntama ankstyvųjų krikščionių dvasia; mokėsi Nazareto rusų pedagoginiame institute ir kelerius metus studijavo Poltavos dvasinėje seminarijoje. Šalia krikščionybės, jį stipriai paveikė humanistinės Levo Tolstojaus idėjos ir religinis sufijų misticizmas.
Garsiausias ir svarbiausias Michailo Naimy kūrinys yra „Mirdado knyga. Keistas pasakojimas apie vienuolyną, kitados vadintą Nojaus Arkos vardu".

"Šaltuosiuose kalnuose į dangų stiepiasi didinga Altoriaus viršukalnė, o pačiame jos viršuje stūkso niūrūs didelio vienuolyno griuvėsiai. Kitados vienuolynas buvo labai garsus ir žmonės jį vadino Arkos vardu. Kalbama, kad vienuolynas labai senas - esą jo sienos mena Didžiojo Tvano laikus.

Apie Arkos vienuolyną sklando daugybė legendų ir vieną aš išgirdau iš vietinių kalniečių, kai kartą vasarą kalnų šešėliuose slėpiausi nuo vasaros karščio. Štai ta istorija."

Kahlil Gibran "Smėlis ir purslai"

Kahlilis Džibranas (Kahlil Gibran, 1883-1931) - žinomas libaniečių poetas, rašytojas ir dailininkas. Didesnę gyvenimo dalį jis praleido Jungtinėse Valstijose, ten mokėsi ir sukūrė garsiausius savo kūrinius.
Pasaulinę literatūrinę šlovę jam atnešė 1923 metais pasirodęs filosofinis poetinės prozos rinkinys „Pranašas".

„Pranašas" išverstas į daugiau nei keturiasdešimt pasaulio šalių kalbų ir yra perleidžiamas iki pat mūsų dienų. „Pranašas" bei kiti Kahlilio Džibrano kūriniai padarė stiprią įtaką vadinamajai Vakarų kontrkultūrai, įkvėpė milijonus skaitytojų ir pastūmėjo juos į dvasinių paieškų kelią.

„Smėlis ir purslai" pasirodė iš karto po „Pranašo". Tai nedidelis poetinių aforizmų rinkinys, atspindintis vienišo, per laiko smėlynus keliaujančio filosofo ir mistiko žvilgsnį į pasaulį, į tikėjimą, žmonių santykius, amžinybę ir meilę.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kasdienis Dao: darnaus gyvenimo menas
Deng Ming-Dao
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
6,99 €
Kristalas ir šviesos kelias. Sūtra, tantra ir dzogčenas
Sud. John Shane
Internetu:
5,59 €
Knygyne*:
8,99 €
Pokalbių eliksyras
Šri Ramakrišna
Internetu:
9,59 €
Knygyne*:
10,69 €
Pranašas. Pranašo sodas. Jėzus, žmogaus sūnus
Kahlil Gibran
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
8,49 €
Senovės kinų išmintis
Lin Yutang
Internetu:
8,99 €
Knygyne*:
11,99 €
Žinia Vakarams
Satja Sai Baba
5,49 €
Džiaugsmo knyga
Jo Šventenybė Dalai Lama, arkivyskupas Desmond Tutu, rašytojas Douglas Abrams
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
14,99 €
Gamtos dėsniai. Neklystantis teisingumas
A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
4,59 €