Uždaryti

KOMPLEKTAS. Karo atsiminimai: Kraujas ant parašiuto diržų + Be tikrosios garbės + Romelio karas Afrikoje + Kulkosvaidžius paruošt!

-75%

KOMPLEKTAS. Karo atsiminimai: Kraujas ant parašiuto diržų + Be tikrosios garbės + Romelio karas Afrikoje + Kulkosvaidžius paruošt!

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Vox Altera
ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS181
Pirkite dabar!
Internetu: 8,99 €
Knygyne*: 34,99 €
Sutaupote: 26,00 € (75%)
Turime sandėlyje!

Anotacija

"Kraujas ant parašiuto diržų"

Šiuose įspūdinguose atsiminimuose "Kraujas ant parašiuto diržų" Vietnamo karas atsiskleidžia iš trejopos perspektyvos: mat per trejus savo karinės tarnybos Vietname metus autorius buvo oro desantininkas, katerio kulkosvaidininkas ir reindžeris.
Savo akimis įsitikinęs klaidinga ir nevaisinga amerikiečių taktika naršyti po džiungles dideliais daliniais nuolat netenkant kovos draugų, autorius, norėdamas išvengti kone tikros pražūties, pereina tarnauti į upių katerių pajėgas. Dalyvauja mūšyje dėl Hujės 1968 m., vykdo daug pavojingų užduočių Vietnamo upėse.
Dėl nesutarimų su vyresnybe galop atsiduria tarp reindžerių, taikančių prieš šiaurės vietnamiečius ir vietkongininkus partizaninę taktiką: šešių vyrų komandos kelioms dienoms reguliariai nuleidžiamos į priešo užnugarį medžioti priešų džiunglėse. Paaiškėja, kad nedidelės komandos gali nuveikti daug daugiau nei po džiungles triukšmingai dramblojančių kareivių kuopa. Pasak autoriaus, „partizanine taktika turėjome pranokti tuos, kuriuos daug kas laikė geriausiais partizanais pasaulyje".

"Be tikrosios garbės. Mūšis dėl Fuludžos 2004"

Knygoje "Be tikrosios garbės. Mūšis dėl Fuludžos 2004" prieš skaitytojo akis įspūdingai atsiskleidžia dvidešimt mėnesių trukusio mūšio dėl Faludžos 2003-2004 m. Irake panorama.
Kruvinos kautynės Irako miestų gatvėse, naujojo Irako ir Baltųjų rūmų politinės vingrybės, amerikiečių klaidos okupavus Iraką 2003 m. - visa perteikiama lengvu, elegantišku stiliumi.
Autorius jūrų pėstininkų karininku tarnavo Vietname, buvo Ronaldo Reigano gynybos sekretoriaus padėjėjas. Klasika tapo jo knyga apie karą Vietname „Kaimas" (The Village). Šiuo metu autorius jau yra išleidęs kelias knygas apie karus Irake ir Afganistane. Šioje knygoje "Be tikrosios garbės. Mūšis dėl Fuludžos 2004" pateikiamas įtemptas siužetinis audinys, nuaustas iš tūkstančių pokalbių su tuose konfliktuose dalyvavusiais kariais ir paties autoriaus įspūdžių, sukauptų ilgą laiką būnant Irake priešakinėse linijose.

"Romelio karas Afrikoje"

Knygoje "Romelio karas Afrikoje" patraukliai, išsamiai ir protarpiais šmaikštokai pasakojama apie Vokiečių Afrikos korpuso ir britų 8-osios armijos grumtynes Šiaurės Afrikoje 1941-1942 m. Aprašinėjami ne tik kovos veiksmai, bet ir stengiamasi objektyviai bei kritiškai įvertinti Romelio asmenybę. Įvykiai dažnai pateikiami abiejų kariavusių šalių akimis, mat autorius remiasi savo gausiais pokalbiais su ano meto mūšių dalyviais - ir vokiečiais, ir britais. Įvairūs asmeninio pobūdžio išgyvenimai sumaniai įaudžiami į didžiuosius politinius bei strateginius Antrojo pasaulinio karo kontekstus. Rezultatas - įtraukiantis istoriografijos ir reportažų mišinys, gyvai atskleidžiantis priešininkų veiksmus, planus, sėkmes ir pralaimėjimus, taip pat jaudinančius likimus ekstremaliomis dykumos karo sąlygomis.

"Kulkosvaidžius paruošt!"

Jauno amerikiečių kulkosvaidininko beletrizuotuose atsiminimuose "Kulkosvaidžius paruošt!" gyvai atsiskleidžia kareivio gyvenimas Vietname 1968 metais.
Skaitytojas lydi nedidelį jūrų pėstininkų būrį, be pabaigos klajojantį po džiungles ir ieškantį Vietkongo partizanų. Gniuždantis drėgmės prisotintas karštis, milžiniškas fizinis krūvis, nuolatinė įtampa ir susirėmimai su priešu, nuolatinės kovos draugų žūtys kliudžius savadarbius sprogstamuosius užtaisus ir per susišaudymus su vietnamiečiais, karo primetami nelengvi sprendimai greitai išsklaido karių pradinį entuziazmą.
Autorius įtaigiai perteikia patirtus jausmus - baimę, kartėlį, pyktį, sielvartą, leidžia iš arčiau susipažinti su karių ribinėse situacijose mintimis bei išgyvenimais.


Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Lietuvos gyventojai. Per du tūkstantmečius
Stasys Vaitekūnas
Internetu:
4,29 €
Knygyne*:
15,59 €
Valstybės taryba Lietuvos teisinėje sistemoje 1928–1940
Mindaugas Maksimaitis
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
9,40 €
Nenutrūkusi styga. Prisitaikymas ir pasipriešinimas Sovietų Lietuvoje
Nerija Putinaitė
Internetu:
8,39 €
Knygyne*:
11,99 €
Politinių teorijų istorija
GH.Sabine, Th.L.Thorson
Internetu:
16,99 €
Knygyne*:
21,72 €
Karalius. Mitai ir simboliai
J-P. Roux
Internetu:
8,29 €
Knygyne*:
11,99 €
The heraldry of Lithuania
Parengė Rimša Edmundas
Internetu:
9,89 €
Knygyne*:
16,59 €
Išvaduotojas
Viktoras Suvorovas
Internetu:
4,19 €
Knygyne*:
6,99 €