Uždaryti

KOMPLEKTAS. Karo atsiminimai: Kraujas ant parašiuto diržų + Be tikrosios garbės

-84%

KOMPLEKTAS. Karo atsiminimai: Kraujas ant parašiuto diržų + Be tikrosios garbės

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Vox Altera
ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS181
Pirkite dabar!
Internetu: 3,49 €
Knygyne*: 20,99 €
Sutaupote: 17,50 € (84%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

"Kraujas ant parašiuto diržų"

Šiuose įspūdinguose atsiminimuose "Kraujas ant parašiuto diržų" Vietnamo karas atsiskleidžia iš trejopos perspektyvos: mat per trejus savo karinės tarnybos Vietname metus autorius buvo oro desantininkas, katerio kulkosvaidininkas ir reindžeris.
Savo akimis įsitikinęs klaidinga ir nevaisinga amerikiečių taktika naršyti po džiungles dideliais daliniais nuolat netenkant kovos draugų, autorius, norėdamas išvengti kone tikros pražūties, pereina tarnauti į upių katerių pajėgas. Dalyvauja mūšyje dėl Hujės 1968 m., vykdo daug pavojingų užduočių Vietnamo upėse.
Dėl nesutarimų su vyresnybe galop atsiduria tarp reindžerių, taikančių prieš šiaurės vietnamiečius ir vietkongininkus partizaninę taktiką: šešių vyrų komandos kelioms dienoms reguliariai nuleidžiamos į priešo užnugarį medžioti priešų džiunglėse. Paaiškėja, kad nedidelės komandos gali nuveikti daug daugiau nei po džiungles triukšmingai dramblojančių kareivių kuopa. Pasak autoriaus, „partizanine taktika turėjome pranokti tuos, kuriuos daug kas laikė geriausiais partizanais pasaulyje".

"Be tikrosios garbės. Mūšis dėl Fuludžos 2004"

Knygoje "Be tikrosios garbės. Mūšis dėl Fuludžos 2004" prieš skaitytojo akis įspūdingai atsiskleidžia dvidešimt mėnesių trukusio mūšio dėl Faludžos 2003-2004 m. Irake panorama.
Kruvinos kautynės Irako miestų gatvėse, naujojo Irako ir Baltųjų rūmų politinės vingrybės, amerikiečių klaidos okupavus Iraką 2003 m. - visa perteikiama lengvu, elegantišku stiliumi.
Autorius jūrų pėstininkų karininku tarnavo Vietname, buvo Ronaldo Reigano gynybos sekretoriaus padėjėjas. Klasika tapo jo knyga apie karą Vietname „Kaimas" (The Village). Šiuo metu autorius jau yra išleidęs kelias knygas apie karus Irake ir Afganistane. Šioje knygoje "Be tikrosios garbės. Mūšis dėl Fuludžos 2004" pateikiamas įtemptas siužetinis audinys, nuaustas iš tūkstančių pokalbių su tuose konfliktuose dalyvavusiais kariais ir paties autoriaus įspūdžių, sukauptų ilgą laiką būnant Irake priešakinėse linijose.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Lietuvos gyventojai. Per du tūkstantmečius
Stasys Vaitekūnas
Internetu:
4,29 €
Knygyne*:
15,59 €
Valstybės taryba Lietuvos teisinėje sistemoje 1928–1940
Mindaugas Maksimaitis
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
9,40 €
Nenutrūkusi styga. Prisitaikymas ir pasipriešinimas Sovietų Lietuvoje
Nerija Putinaitė
Internetu:
6,39 €
Knygyne*:
11,99 €
Politinių teorijų istorija
GH.Sabine, Th.L.Thorson
Internetu:
16,99 €
Knygyne*:
21,72 €
Karalius. Mitai ir simboliai
J-P. Roux
Internetu:
6,39 €
Knygyne*:
11,99 €
Pagonys ir krikščionys
Robert Lane Fox
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
19,99 €
The heraldry of Lithuania
Parengė Rimša Edmundas
Internetu:
13,19 €
Knygyne*:
16,59 €