Uždaryti

KOMPLEKTAS. Lizės istorija. Pirma ir antra knyga

-68%

KOMPLEKTAS. Lizės istorija. Pirma ir antra knyga

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Eridanas
ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS92

Anotacija

"Lizės istorija. Pirma knyga"

Išgyvenusi santuokoje 25 metus, Lizė Debušer palaidojo savo vyrą Skotą, žymų rašytoją, prieš dvejus metus. Tik dabar ji išdrįsta prisiliesti prie likusių vyro rankšluosčių bei stengiasi atgaivinti miglotus prisiminimus apie kartu praleistą vedybinį gyvenimą. Skotas buvo itin talentingas rašytojas ir labai sudėtinga - netgi liguista - asmenybė. Bandydama suprasti Skoto paliktas užuominas, Lizė susiruošia į pavojingą kelionę, kurioje gali netekti ne tik sveiko proto, bet ir gyvybės. Šioje kelionėje grumdamasi su Skoto bei savo pačios demonais ir šmėklomis, Lizė pateks į slaptą, kraupų pasaulį.

"Lizės istorija. Antra knyga"

Pasaulis, kurį dar jaunystėje atrado Lizės būsimasis vyras Skotas. Čia slypi galia pagyti, čia slypi galia - sunaikinti. Čionai Skotas semdavosi idėjų, įkvėpimo savo knygoms, iš čia jis grįždavo pasveikęs, bet ir mirtinai išgąsdintas.
„Lizės istorija“ - nepaprastai intymi ir galinga knyga, kupina metaforų apie kūrybos šaltinius, gundančią beprotybę, slaptąją meilės kalbą - priverčia patikėti, kas mirusieji mus myli.

Iš anglų kalbos vertė Bronius Bružas
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Lizės istorija. Antra knyga
Stephen King
Internetu:
0,49 €
Knygyne*:
1,99 €
Ponas Mersedesas
Stephen King
Internetu:
13,39 €
Knygyne*:
17,35 €
Radybos
Stephen King
Internetu:
11,99 €
Knygyne*:
17,29 €