Uždaryti

KOMPLEKTAS. Lyderystė pagal Dale Carnegie: Kaip tapti lyderiu + Pakilk ir prabilk + Lyderystės menas

-62%

KOMPLEKTAS. Lyderystė pagal Dale Carnegie: Kaip tapti lyderiu + Pakilk ir prabilk + Lyderystės menas

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Eugrimas
ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS183
Pirkite dabar!
Internetu: 6,99 €
Knygyne*: 17,97 €
Sutaupote: 10,98 € (62%)
Turime sandėlyje
Vilniuje atsiimk po 15 min!

Anotacija

"Kaip tapti lyderiu"

"Jei jau supratote, kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms,
išmokote atsikratyti nerimo ir tiesiog gyventi, taip pat įsidėmėjote 5 dalykus, kuriuos būtina mokėti žmonėms - esate pasiruošęs...

...tapti lyderiu."


Kad ir kokios karjeros siektumėte, įžengus į dvidešimt pirmąjį amžių, dėmesio savo darbui reikia skirti daug - kaip niekada anksčiau.
Lyderiavimo talentas daugumai žmonių yra įgimtas, tereikia jį atskleisti ir išpuoselėti.

Šioje įkvepiančioje ir lengvai skaitomoje knygoje, remiantis garsiausių pasaulio lyderių pavyzdžiais ir patarimais, pateikiamos strategijos, kurios padės įvertinti savo stipriąsias puses, įgyti pasitikėjimo savimi, tapti tikru komandos žaidėju, išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio, pasiekti savo tikslus ir dar daugiau.
Pats laikas investuoti į savo ateitį!

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Kurgonienė

"Pakilk ir prabilk!"

Tapkite puikiu oratoriumi, kokiu visada norėjote būti!
 
Visi iš karto atpažįstame puikų oratorių, kai tik tokį išgirstame. Atrodo, kad toks žmogus turi tokių savybių – pasitikėjimo savimi, charizmatiškumo, iškalbingumo, erudicijos – kurių stokoja likusieji. Tačiau gebėjimas gerai kalbėti atsistojus priešais kitus yra tik įgūdis, o ne Dievo dovana. Tai reiškia, kad kiekvienas gali to išmokti, jei tik gaus gerų pamokymų.
 
"Pakilk ir prabilk!" duoda jums viską, ką būtina žinoti, norint tapti susitvardančiu, nepriekaištingu, meistrišku oratoriumi. Ji atskleidžia metodus, kuriuos sėkmingai naudojo daugybė puikių oratorių per visą žmonijos istoriją. Šioje knygoje sužinosite, kaip tinkamai pasiruošti sakyti kalbą, išsiugdyti savo unikalų, nepakartojamą stilių, įveikti scenos baimę ir per minutę įgyti klausytojų palankumą, užkariauti jų širdis.
Ji pilna naudingų patarimų, realaus gyvenimo pavyzdžių, įskaitant ir kai kuriuos pasaulio žymiausius oratorius. Tai geriausias viešo kalbėjimo vadovas. Pagrindiniai metodai, kurių išmoksite iš šios knygos, tikrai pravers jums ateityje.
 
Dale Carnegie (1888–1955) buvo asmeninio tobulėjimo žanro pradininkas. Jo knyga "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" yra užkariavusi milijonų skaitytojų širdis ir tapusi šio žanro klasika. Šiandies Dale Carnegie Training organizacijos programos prieinamos daugiau kaip 30 kalbų daugiau nei 85 šalyse.

Iš anglų kalbos vertė Leonas Tamošiūnas

"Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo"

Vis labiau virtualėjančiame pasaulyje žmonės netenka bendravimo, taip pat ir lyderystės, įgūdžių. Nors dar niekuomet jie nebuvo taip vertinami ir trokštami. Šiandien reikia naujo tipo lyderių – galinčių įkvėpti ir motyvuoti kitus vadovaujantis amžinaisiais lyderystės principais: lankstumu, prisitaikymu, patikimumu, valdžios pasidalijimu.

Knyga "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo" padės identifikuoti jūsų stiprybes bei supažindins su tokiomis veiksmingomis strategijomis:
* pelnyti kitų pagarbą ir susižavėjimą pasitelkus mažai žinomas sėkmingiausių Amerikos lyderių gudrybes;
* paskatinti šeimos narius, draugus, bendradarbius daryti tai, ko prašote jūs, todėl, kad jie to nori, o ne todėl, kad reikia;
* efektyviai veikti kritinėse situacijose;
* priimti ir įgyvendinti veiksmingus sprendimus pasitelkus Carnegie veikimo principus.
 
Knyga "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo", kurioje gausu verslo, pramogų, sporto bei mokslo lyderių interviu, prilygsta klasika tapusiam D. Carnegie leidiniui Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms.
 
Dale Carnegie1936 m. parašė savo garsiąją knygą Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms, kuri išpopuliarino jo principus visame pasaulyje. Šiandien 1912 m įsteigta bendrovė Dale Carnegie Training siūlo viešąsias ir tinkintas ugdymo programas įmonėms ir organizacijoms daugiau nei aštuoniasdešimtyje šalių. Bendrovė padeda įmonėms ir organizacijoms siekti geresnių verslo rezultatų didindama darbuotojų darbo našumą; ypatingas dėmesys skiriamas lyderystės, pardavimo, komandinio darbo, klientų aptarnavimo ir kitiems svarbiems įgūdžiams formuoti.

Iš anglų kalbos vertė Vilma Kačerauskienė


Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kaip džiaugtis gyvenimu ir savo darbu
Dale Carnegie
Internetu:
5,19 €
Knygyne*:
6,49 €
Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms
Dale Carnegie
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
8,99 €
Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms (kieti viršeliai)
Dale Carnegie
Internetu:
8,19 €
Knygyne*:
10,99 €
Kaip tapti lyderiu
Dale Carnegie
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
5,99 €
Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo
Dale Carnegie
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
5,99 €
MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus
Dale Carnegie
Internetu:
11,89 €
Knygyne*:
13,99 €
Pakilk ir prabilk!
Dale Carnegie
Internetu:
2,79 €
Knygyne*:
5,99 €
Lyderio vizijos
Sud. Laima Polačenkienė
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
17,06 €
Tikroji kryptis. Kaip tapti tikruoju lyderiu
Bill George, Peter Sims
Internetu:
19,69 €
Knygyne*:
20,71 €