Uždaryti

KOMPLEKTAS. Peterburgo fitoenergetikas, žolininkas Aleksandras Korodeckis: Artritas ir artrozė + Auksinis ūsas nuo 100 ligų + Česnakai nuo 100 ligų

-50%

KOMPLEKTAS. Peterburgo fitoenergetikas, žolininkas Aleksandras Korodeckis: Artritas ir artrozė + Auksinis ūsas nuo 100 ligų + Česnakai nuo 100 ligų

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Satwa
ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS196
Pirkite dabar!
Internetu: 5,99 €
Knygyne*: 11,77 €
Sutaupote: 5,78 € (50%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

"Artritas ir artrozė"

Aleksandras Korodeckis, žymus liaudies gydovas ir gydymo žolelėmis specialistas, seniai bendradarbiauja su leidyklomis. Jis yra parašęs daug knygų: „Auksinis ūsas nuo 100 ligų“, „Česnakai nuo 100 ligų“, „Svogūnai nuo 100 ligų“, „Alergija“, „Diabetas“, „Sanarių ligos“, „Aterosklerozė“ ir kt. Aleksandras kaip ieškantis naujovių žmogus aktyviai domisi naujomis fitoterapijos kryptimis. Mes vaikštome, bėgiojame, stovime, šokame, šokinėjame ir pritupiame – visa tai to dėka, kad turime sąnarius. Nei daug, nei mažai – 187 sąnariai leidžia mums judėti. Tačiau, kai kurio nors veikla sutrinka, mus aplanko skausmas ir nusivylimas. Ar reikia su šituo taikstytis? Žinoma, kad ne, tvirtina žinomas gydovas ir fitoenergetikas Aleksandras Korodeckis.
Savo knygoje "Artritas ir Artroze" jis pasakoja mums, kaip nugalėti osteoartritą, podagrą ir jiems giminingas negalias. Tad jums padės išgyti:
• Sistema „Gyvieji sąnariai“;
• Organizmo valymas;
• Tiksliai parinkti fiziniai pratimai;
• Sveikas maistas;
• Gydovo patarimai.

"Česnakai nuo 100 ligų"

Kaip ir visos jo knygos, taip ir ši, parašyta ne tik gyvai bei įdomiai, bet dar ir pasakoja apie tokias česnakų galimybes, kurių skaitytojas netgi neįsivaizduoja! Jūs sužinosite, kodėl česnakai geba išgydyti praktiškai visas ligas, kaip pasigaminti česnakų eleksyrą organizmo jauninimui, kaip išvalyti kepenis ir kraujagysles, kokie receptai padės pagerinti veido spalvą ir atkurs plaukus. Autorius pasakoja apie organizmą stiprinančią česnakų terapiją, kaip jų pagalba išnaikinti parazitus ir infekcijas ir netgi pateikia česnakų receptus prieš energetinius vampyrus ir tamsiąsias jėgas.
Tai ir dar daug ką jūs rasite šitos įdomios ir nepaprastai naudingos Aleksandro Korodeckio knygos puslapiuose. Autorius visada pasiruošęs sunkiu momentu ateiti jums į pagalbą.

"Auksinis ūsas nuo 100 ligų"

Knyga "Auksinis ūsas nuo 100 ligų", kurią jūs laikote rankose, supažindina su nuostabiu augalu - auksiniu ūsu, arba kalizija kvapiąja. Šį nereiklų naminį augalą galima pavadinti vienu iš paslaptingiausiu. Jam priskiriamos vos ne stebuklingos gydymo savybės. Apie jį beveik nėra jokios oficialios informacijos, tačiau jo populiarumas vis auga.

Aleksandras Korodeckis, žymus liaudies gydytojas ir gydymo žolelėmis specialistas, yra parašęs šias knygas: "Artritas ir artrozė", "Česnakas gydo", "Svogūnas gydo". Aleksandras kaip ieškantis žmogus aktyviai domisi naujomis fitoterapijos kryptimis.

Kas tai yra auksinis ūsas?
Kodėl jis gydo?
Nuo kokių ligų jį galima vartoti?
Į šiuos ir kitus klausimus Aleksasndras Korodeckis atsako savo knygoje "Auksinis ūsas prieš 100 ligų".
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Artritas ir artrozė
Aleksandras Korodeckis
Internetu:
2,89 €
Knygyne*:
4,99 €
Auksinis ūsas nuo 100 ligų
Aleksandras Korodeckis
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
3,09 €
Česnakai nuo 100 ligų
Aleksandras Korodeckis
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
3,99 €
Žalioji Korodeckio vaistinė
Aleksandras Korodeckis
Internetu:
7,99 €
Knygyne*:
9,19 €
Auksinis ūsas ir indiškasis svogūnas
Marija Milaš
Internetu:
2,39 €
Knygyne*:
2,99 €
Alavijas ir kalankė
Marija Milaš
Internetu:
2,39 €
Knygyne*:
2,99 €
Močiutės namų vaistinė
Inge Kamuller
Internetu:
11,59 €
Knygyne*:
13,79 €
Kambariniai vaistiniai ir prieskoniniai augalai (serija "Sveikuolio žinynas")
Valdas Sasnauskas
Internetu:
2,57 €
Knygyne*:
2,86 €