Uždaryti

Ką gydytojas gali nutylėti apie vaikų skiepus

-71%

Ką gydytojas gali nutylėti apie vaikų skiepus

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Šarkos knygos
Išleidimo metai: 2014
Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 352
ISBN ar kodas: 9789955165026

Anotacija

Kasmet, artinantis gripo epidemijai, esame raginami skiepytis. Pasikliaujame medikų sudarytu vaikų skiepų kalendoriumi ir klausome patarimo jo laikytis. Tačiau nė nesusimąstome, ar tai yra saugu.
Jungtinėse Amerikos Valstijose vis daugiau žmonių abejoja, ar vakcinos iš tiesų nekenksmingos. Ar tik jos nesukelia sunkių pasekmių sveikatai?

Knygos "Ką gydytojas gali nutylėti apie vaikų skiepus" autorė dr. Stephanie Cave prisipažįsta, kad niekada neišsiskyrė kitoniškomis pažiūromis, neieškojo sąmokslo teorijų. Į kliniką, kurioje ji dirbo šeimos gydytoja, kreipdavosi vis daugiau autizmu sergančių vaikų tėvų. Tada ji pradėjo atidžiai nagrinėti mažųjų pacientų medicininius įrašus ir pastebėjo vieną bendrą dalyką: visų jų būklė pablogėjo per kelias savaites po kombinuoto vakcinavimo. Tuomet savo ligoniukų atvejus ėmė lyginti su tais, apie kuriuos rašė kitų šalių gydytojai. Ji suprato nesanti kokio nors atskiro protrūkio liudininkė – ši problema kilo visame pasaulyje.
Šiuo metu Stephanie Cave gilinasi į painų vakcinų pasaulį, mat pavojingai daugėja vaikų, patiriančių mokymosi sutrikimų, sergančių autizmu, diabetu, reumatoidiniu artritu ir kitomis ligomis.

Ar skiepai neginčijamai, ar tik iš dalies lemia sveikatos sutrikimus?
Ar jie apskritai turi įtakos sveikatai, mokslas dar nenustatė, tačiau vienas dalykas akivaizdus: tėvams vakcinos kelia nerimą.

Knygos "Ką gydytojas gali nutylėti apie vaikų skiepus" autorės Stephanie Cave ir Deborah Mitchell nerekomenduoja atsisakyti skiepų, tik siūlo tėvams susipažinti su kiekvienos vakcinos galima nauda ir rizika ir patiems apsispręsti, ar skiepyti savo mažylį. Be to, jos ragina skirti vaikams ne kombinuotas vakcinas, o atskiras, atidėti skiepijimą kaip galima ilgiau ir taip sumažinti šalutinių poveikių riziką.
Kartu baiminamasi, kad galėdami rinktis daugelis apskritai neskiepys savo atžalų. Vėl kils mirtinų ligų grėsmė. Vis dėlto knygos autorės įsitikinusios: daugumai tėvų rūpi, kad vakcinų saugumas ir veiksmingumas būtų įrodytas patikimais moksliniais tyrimais.

Iš anglų kalbos vertė Birutė Tuienė
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Vyro sveikata
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
17,09 €
Su Džok Greitoji Pagalba
Park Jae Woo
Internetu:
5,79 €
Knygyne*:
6,01 €
Su Džok kiekvienam
Park Jae Woo
3,93 €
Baltijos gintaras sveikatai ir grožiui
Jonas Skonsmanas
Internetu:
3,88 €
Knygyne*:
4,21 €
Miriau, kad tapčiau savimi
Anita Moorjani
Internetu:
6,39 €
Knygyne*:
9,89 €
Rytų medicinos pradmenys
Aleta Chomičenkienė
21,75 €
Prigimtinis kvėpavimas (7-as leidimas)
Danutė Januškienė
Internetu:
8,99 €
Knygyne*:
9,99 €
Bičių pienelis ir vaškas
Antanas Gendrolis
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
16,89 €
Sveikas ir ilgas gyvenimas su bičių produktais
Antanas Gendrolis
Internetu:
12,99 €
Knygyne*:
14,99 €