Uždaryti

Ką zyzia uodai vakarais (su stalo žaidimu)

-81%

Ką zyzia uodai vakarais (su stalo žaidimu)

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Kronta
Išleidimo metai: 2006
Formatas: 25x23, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 40
ISBN ar kodas: 9955-595-80-9

Anotacija

Sigitas Siudika - nuotaikingas rašytojas, sukūręs istorijų ciklą apie tris uodus: Zyzlą, Kyzlą ir Pastarnoką.
Linksmos, trumpos ir pamokančios istorijos suteikia džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir tėveliams.
Uodų abėcėlė susideda tik iš dviejų raidžių: z ir z, tačiau Zyzla, Kyzla, ir Pastarnokas yra iškalbingi ir protingi uodai. Kartais atrodo, kad situacijos, kuriose atsiduria trys draugai, yra neįveikiamos, bet gudrusis Pastarnokas visada randa išeitį. Jie keliauja, gydo, padeda nuskriaustiesiems ir moko draugiškumo, nes šie trys uodai ypač vertina draugystę.

Prie knygelės "Ką zyzia uodai vakarais" pridedamas stalo žaidimas "Pasakų šalis", skirtas žaisti neribotam skaičiui žaidėjų.
Žaidimo tikslas - įveikti šimto žingsnelių kelią ir surasti Išminties skrynią. Kelias iki jos eina per pasakų miestą, kuriame gyvena ne tik žavūs knygos "Ką zyzia uodai vakarais" personažai - uodai Zyzia, Kyzla ir Pastarnokas, vaiduoklis, senelis ir senelė, ragana Zosė ir dvi jos dukterys Onutė ir Barbutė, - bet ir kitų pasakų veikėjai.
Žaidėjų laukia netikėtos situacijos, kurios padės gerokai sutrumpinti kelionę iki Išminties skrynios, ir kliūtys, negailestingai nubloškiančios atgal. Laimi žaidėjas, greičiausiai pasiekęs tikslą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis