Uždaryti

Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai

-31%

Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Luceo
Išleidimo metai: 2016
Formatas: 15x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 384
ISBN ar kodas: 9786098112573

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais!

Anotacija

Knygoje „Kaip sužinoti ar pakeisti likimą“ Michailas Litvakas pasakoja apie žmogaus asmenybės struktūrą ir apie psichologinius dėsnius, kurie formuoja jo likimą.

Knygoje "Kaip sužinoti ar pakeisti likimą" aprašytos žmogaus raidos pakopos nuo pat pirmųjų jj gyvenimo dienų ir atskleistos klaidos, kurias daro tėvai auklėdami vaikus. Taip pat autorius supaižindina skaitytojus su pagrindiniais logikos, arba, taisyklingo mąstymo, principais ir dalijasi savo, kaip psichoterapeuto, patarimais, kaip elgtis sudėtingose gyvenimo situacijose.

"Žmonės gimsta genijai, paskui tampa talentingi, vėliau - gabūs, galop virsta vidutinybėmis, o kai jų asmenybės susiformuoja, jau būna idiotai. Ir šitaip iki karsto lentos... Taip atsitinka todėl, kad tėvai neleidžia vystytis įgimtiems vaiko gabumams."
Michail Litvak

Iš rusų kalbos vertė Vytautas Lapukauskas

PRATARMĖ

Ši mano knyga pirmą kartą išleista 1997 metais kaip iš-plėstas knygos "Jei nori būti laimingas" pirmojo skyriaus variantas. Paskui knyga išėjo dar ne vieną kartą, taip pat kelis sykius buvo tikslinama bei tobulinama ir tapo dar populiaresnė. Knygą sudaro dvi dalys ir priedai. Pirmojoje dalyje dėstomi teoriniai teiginiai daugeliui skaitytoju sukelia audringą pasipiktinimą. Ypač skaitytojams nepatinka tokia tezė: "Žmogus turi gyventi dėl savęs ir pirmiausia mylėti save." Ar tikrai šis pasiūlymas toks jau blogas? Šiaip ar taip, remdamasis šia knyga, žmogus gali pats nusistatyti diagnozę, suvokti, kokiame scenarijuje jis dalyvauja, suprasti, kas jo laukia priekyje, ir jei jam tokia prognozė nepatinka, numatyti strategiją, kad to neįvyktu. Tokią metodiką aš pavadinau scenariniu perprogravimu.
Antroji knygos dalis skirta taktikai. Pasinaudojęs tam tikromis rekomendacijomis, žmogus taps protingesnis, šaunesnis, išmoks gražiai kalbėti. Todėl protingiems ir turintiems miklu liežuvį šios knygos pirkti neverta.
Patirtis, kurią įgijau vesdamas seminarus ir dalyvaudamas konferencijose, mane paskatino šioje knygoje daugiau dėmesio skirti jūsų praktinėms reikmėms ir kartu atsakyti į klausimą, kaip iš tiesu galima pakeisti savo likimą, kokia apimtimi tai įmanoma padaryti ir su kuo vis dėlto reikia susitaikyti. Kodėl aš drįstu tvirtinti, jog savo likimą mes galime pakeisti? Pirmiausia todėl, kad žmogus iš prigimties yra geras. Kaip sakė vienas didis psichoterapeutas, "jeigu jau žmogų lyginame su gyvūnu, tai geriau lyginkime su geraširdiška beždžionėle, o ne su žiauriu vilku". Tačiau dažnai atsitinka taip, kad būdami iš esmės geri vaidiname kraugeriško grobuonies, piktojo burtininko ar kitokio piktadario vaidmenis. Šitaip mes kenkiame pirmiausia sau, nes tas vaidmuo labiausiai kankina mus pačius. Svarbu žinoti štai ką: visiems žmonėms duotas laimingas likimas. Mums tiesiog reikia ištrūkti iš scenarijaus, į kurį mus įstūmė gyvenimas, ir tapti tuo, kuo būti mums skyrė Motina Gamta (ateistams) arba Dievas (tikintiesiems). Tiksliau sakant, tapti savimi.
Tarsiu kelis žodžius apie neurozes. Manau, kad neurozių kamuojamus žmones reikia ne tiek gydyti, kiek jiems padėti išmokti būti laimingiems. Dabar jūs galite sušukti: "Aš ir taip sveikas, aš ir taip laimingas!" Tada man labai džiugu. Ir šios knygos jums nereikia. Ji skirta tiems, kurie turi problemų šeimoje ar darbe, kuriuos kamuoja neurozės ar psichosomatiniai sutrikimai, kurie jaučia, jog gali daugiau, bet neįstengia realizuoti savo gebėjimu. Taip pat manau, jog ši knyga bus naudinga pedagogams, žurnalistams, vadovams, pardavėjams - visiems, bendraujantiems su dideliu būriu žmonių. Knyga turėtu padėti tėvams geriau sutarti su savo vaikais, o vaikams - su tėvais, žinoma, ir kartu išvengti jų smulkmeniškos globos. Tikiuosi, ji daug kam padės išsaugoti žlungančią santuoką, pakilti karjeros laiptais, garbingai baigti nemalonų konfliktą ar jo apskritai išvengti.

Atsiliepimai

2017 m. vasario 20 d.
Lina
fantastiška knyga, rekomenduoju visiems
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis