Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai

Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
Leidėjas: Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras
Išleidimo metai: 2013
Formatas: 17x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 528
ISBN ar kodas: 9785420017197
Pirkite dabar!
Internetu: 28,79 €
Knygyne*: 29,99 €
Sutaupote: 1,20 € (5%)
Turime sandėlyje!

Anotacija

Knyga "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" - tai vadovėlis, skirtas universitetų gamtamokslinės pakraipos studentams, pirmiausia tiems, kurie studijuoja geologiją, geografiją, biologiją, ekologiją. Bet jis bus naudingas ir kitų specialybių studentams, taip pat visiems, besidomintiems geologija ar apskritai gamta. Iš esmės tai yra geologijos pagrindai, arba įvadas į geologiją.

Knygoje "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" siekiama pateikti skaitytojui kuo daugiau žinių apie Žemę. Tiems, kurie toliau nesigilins į Žemės mokslus, toks platus požiūris galbūt pakankamas. Tie, kurie studijuos geologiją ar geografiją, pasirinks tam tikrą šaką ir įgys reikalingų papildomų žinių. Jiems šis kursas – tiesiog įvadas į tolesnes, nuodugnesnes studijas.

Žinios apie Žemę vadovėlyje pateiktos išsamiai ir nuosekliai, laikantis kurso programos, pristatant visas, kad ir nevienodai įdomias temas. Tie, kuriems nereikia nuoseklių, „vadovėlinių“ žinių, gali vertinti šią knygą kaip populiarią ir skaityti tik tai, kas įdomu, juolab kad tam nereikia pasirengimo – visiškai pakanka bendrojo lavinimo mokykloje gautų žinių.

Nuosekliai pristatant geologijos mokslą, įvairias jos dalis pateikiami ir geologijos kalbos pradmenys – įvairios sąvokos ir apibrėžimai. Jų rodyklė pridėta knygos pabaigoje, taip pat ir svarbiausių sąvokų atitikmenys anglų kalba.

Vadovėlyje "Kaip veikia žemė. Geologijos pagrindai" daugiausia panaudoti duomenys iš naujausios mokslinės literatūros. Šios žinios papildytos paties autoriaus medžiaga, surinkta Lietuvoje ir daugelyje kitų pasaulio vietų dirbant geologinį darbą ar tiesiog keliaujant.

Atsiliepimai

2015 m. vasario 05 d.
D
Labai gera knyga, puikus įvadas apie geologijos mokslą.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Lietuvos geografija. Antra dalis
Marija Eidukevičienė
Internetu:
6,69 €
Knygyne*:
7,39 €
Kartografija
Renata Bagdžiūnaitė
Internetu:
4,79 €
Knygyne*:
5,99 €
Dabartinių geodinaminių procesų Lietuvos teritorijoje tyrimas
A. Zakarevičius
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
3,99 €