Uždaryti

Kalėdų džiaugsmai

-28%

Kalėdų džiaugsmai

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Algarvė
Išleidimo metai: 1998
Formatas: 15x12, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 256
ISBN ar kodas: 9986856302
Pirkite dabar!
Internetu: 1,29 €
Knygyne*: 1,79 €
Sutaupote: 0,50 € (28%)
Turime sandėlyje
Vilniuje atsiimk po 15 min!

Anotacija

428 patarimai, kaip padaryti Kalėdas linksmiausiais sau ir kitiems.

Įžangos žodis

Šaltą gruodžio vakarą mano žmona Rosemary, aš ir mūsų draugai Peelsai mėgavomės pagardintu gaiviuoju gėrimu ir žiūrėjome klasikinį šventinį filmą Nuostabus gyvenimas. Židinyje tyliai spragsėjo malkos. Liepsna apšvietė ant atbrailos kabančias kalėdines kojines. Negalėjome atitraukti akių nuo ekrano iki pat laimingos filmo pabaigos. Jau penkiolika metų mano šeima pradeda Kalėdų šventes su artimiausiais bičiuliais gurkšnodama karštą sidrą ir žiūrėdama Nuostabu gyvenimą. Tai tapo tradicija.
Įmečiau į ugnį dar vieną pliauską. Visi keturi prisiminėme savo šeimų išlaikytus ir naujai kuriamus kalėdinius papročius. Žavėjomės, kokios gyvos šių švenčių tradicijos, kiek rimties, ramybės jos mums kasmet atneša.
Nutarėme apibendrinti savo patirtį ir sudaryti patarimų rinkinį, kaip kurti Kalėdų nuotaiką. Taip, klausant spragsinčių malkų, gimė mintis parašyti Kalėdų džiaugsmų knygelę.
Mes nekantriai laukiame švenčių ir noriai laikomės jų papročių, kad tai būtų džiaugsmingiausias metų laikas. Kai iš palėpių ir tamsių užkampių pradedami traukti pernykščių Kalėdų papuošalai, net mažas vaikas suvokia, kad artėja stebuklas. Mūsų namai pakvimpa ypatingu šviežios žalumos aromatu, kuria dabinami koridoriai. Virtuvėse jauki netvarka, pluša sukrutusios šeimininkės. Skambančių kalėdinių giesmių melodijos pripildo širdis džiaugsmo. Susiburia šeimos, seni bičiuliai. Prisimindami prieš du tūkstančius metų gimusį Kūdikėlį, žmonės linki vieni kitiems ramybės.
Tikimės, kad Kalėdų džiaugsmų knygelė suteiks jums dar vieną šventinį malonumą. Suprasite, kaip ir mes supratome, kad beveik visada džiaugsmą patiriame atiduodami — dovanas, meilę, ištikimybę, suteikdami pagalbą ar dar vieną šansą, padrąsindami ir, žinoma, aukodamiesi patys.
Galbūt mūsų mintys primins jums senas tradicijas, kurias reikia atgaivinti, arba sukels naujų idėjų, kurias norėsite išmėginti. Tačiau nepamirškite, kad brangiausios tradicijos kuriamos pamažu. Nėra reikalo jų skubinti — kaip ir šventėms kepamo kalakuto. Tad atsipalaiduokite ir leiskite sau džiaugtis šiuo ypatingo dvasinio pakilimo laiku.
Mūsų namai linki jūsų namams linksmiausių ir laimingiausių švenčių. Tegu Kalėdų palaima kiekvieną Naujųjų metų dieną teikia jums viltį, meilę ir džiaugsmą.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Džiaugsmo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
4,89 €
Knygyne*:
5,99 €
Rožės dvelksmas. Trumpi pasakojimai sielai
Bruno Ferrero
Internetu:
3,49 €
Knygyne*:
3,99 €
Svirplio giesmė. Trumpi pasakojimai sielai
Bruno Ferrero
Internetu:
3,49 €
Knygyne*:
3,99 €
Šiandien. Amžinosios proto ir širdies tiesos
Sara Robbins
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
5,75 €
Gyvenimas yra puikus
David Baird
7,00 €
Amžinosios vertybės. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
10,39 €
Knygyne*:
12,99 €
Apie laimę (MINI dovanų knygelė)
Helen Exley
Internetu:
5,09 €
Knygyne*:
6,39 €
Didžioji meilės dovana. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
17,09 €
Knygyne*:
20,80 €
Mūsų laikų išmintis
Helena Exley
11,24 €
Kai pražysta gėlės. Trumpi pasakojimai sielai
Bruno Ferrero
Internetu:
3,49 €
Knygyne*:
3,99 €