Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Karjeros kūrimas

-41%

Karjeros kūrimas

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Leidėjas: KTU leidykla Technologija
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 17x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 195
ISBN ar kodas: 9786090212691
TURINYS
Pirkite dabar!
Internetu: 23,99 €
Knygyne*: 39,99 €
Sutaupote: 16,00 € (41%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Karjera – svarbi gyvenimo sritis, turinti įtakos žmogaus savirealizacijai, jo pasitenkinimo ir pilnatvės jausmui. Tai – beveik visą gyvenimą besitęsiantis procesas, kurio trajektoriją lemia žmogaus vidinės savybės ir susiklosčiusios aplinkybės. Kaip kurti karjerą, atsižvelgiant į savo lūkesčius, galimybes ir aplinkos pokyčius? Kaip įkvėpti save karjeros kūrimui? Kaip svajones paversti realybe?

Susipažinkite su karjerai reikšmingais visuomenės ir darbo pasaulio pokyčiais, pažinkite save, atskleiskite savo ateities viziją ir karjeros tikslus, sudarykite savo karjeros planą ir pasirenkite jį įgyvendinti!

Naujasis vadovėlis "Karjeros kūrimas" skirtas studentams ir tiems žmonėms, kurie nori savarankiškai patobulinti savo karjeros kompetencijas.

ĮVADAS

Karjera - svarbi gyvenimo sritis, turinti įtakos žmogaus savirealizacijai, jo pasitenkinimo ir pilnatvės jausmui. Karjera - ne tikslas ir ne duotybė. Tai - beveik visa. gyvenimą besitęsiantis procesas, kurio trajektoriją lemia žmogaus vidinės savybės ir susiklosčiusios aplinkybės. Kaip kurti karjerą, atsižvelgiant į savo lūkesčius, galimybes ir aplinkos pokyčius? Kaip įkvėpti save šiam svarbiam ir ilgalaikiam procesui - karjeros kūrimui? Kaip svajones paversti realybe?
Vadovėlis visų pirma skirtas modulio "Karjeros kūrimas" studentams. Tačiau, net jei nestudijuojate universitete ar nepasirinkote šio modulio, skaitydami knygą ir atlikdami joje pateikiamas užduotis, galite savarankiškai patobulinti savo karjeros kompetencijas.
Šios knygos tikslas - padėti jums susikurti savo karjerą, t. y. susipažinti su karjerai reikšmingais visuomenės ir darbo pasaulio pokyčiais, pažinti save, atskleisti savo ateities viziją ir karjeros tikslus, sudaryti karjeros planą ir pasirengti jį įgyvendinti. Kiekvienas vadovėlio skyrius padės jums tobulinti gebėjimus, kurių reikia kuriant karjerą.
Pirmojoje knygos dalyje Karjera visuomenės ir darbo pasaulio pokyčių kontekste analizuojama karjeros samprata ir karjeros kontekstas. Suvokdami esamus ir būsimus socialinius vaidmenis ir gyvenimo sričių balanso svarbą, galėsite aiškiau įsivaizduoti savo ateitį ir karjeros perspektyvas. Šioje dalyje rasite informacijos apie karjeros sampratų įvairovę, visuomenės ir darbo pasaulio kaitą, gyvenimo vaidmenų derinimą.
Antroji vadovėlio dalis Savęs pažinimas ir ugdymas karjeros kelyje skirtas karjerai svarbių asmenybės charakteristikų, psichosocialinės žmogaus raidos ir efektyvių saviugdos būdų analizei. Atlikdami šioje dalyje pateiktas užduotis, jūs atskleisite savo stiprybes ir tobulintinas puses, apžvelgsite ir įvertinsite asmeninę patirtį bei pasiekimus. Susipažinę su mokymosi būdų ir metodų įvairove, svarstysite, kaip juos pritaikyti savo karjeros kelyje.
Trečioje knygos dalyje Karjeros planavimas: nuo svajonės prie realybės atskleidžiama, kaip priimami su karjera susiję sprendimai, formuluojama asmeninė ateities vizija, derinami gyvenimo ir karjeros tikslai, numatomi žingsniai tų tikslų link. Atlikdami užduotis, jūs įgysite gebėjimų planuoti karjerą ir parengsite savo karjeros planą.
Ketvirtojoje dalyje Efektyvus prisistatymas ieškant darbo aptariami karjeros kompetencijų aplanko formavimo principai, atskleidžiama, kaip tinkamai parengti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką. Čia analizuojami pokalbių dėl darbo tipai, svarstomos elgesio taisyklės pokalbio dėl darbo metu, įžvelgiami darbdavio sprendimui įtakos turintys veiksniai.
Penktoji knygos dalis Karjeros iššūkiai: kas laukia darbo pasaulyje? skirta kompetencijoms, reikalingoms įgyvendinant karjeros planus, ugdyti. Šioje dalyje aptariami prisitaikymo darbo vietoje, komunikacijos organizacijoje, laiko planavimo ir savimotyvacijos klausimai.
Vadovėlis "Karjeros kūrimas" padės įgyti kompetencijų, svarbių daugelyje gyvenimo ir karjeros sričių. Sėkmės!

Nuoširdžiai autorė
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Dalykinė komunikacija
Vilija Stanišauskienė
Internetu:
4,49 €
Knygyne*:
5,49 €
Gyventojų įtraukimas į besimokančio miesto vystymą
Vilija Stanišauskienė
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
4,79 €
Studijų rašto darbai
Birutė Dalmantienė, Stanislava Juškienė
3,99 €
Statybos investicijų efektyvumo sistemotechninis įvertinimas
L. Ustinovičius, E.K. Zavadskas
Internetu:
1,59 €
Knygyne*:
6,99 €
Profesinio bakalauro baigiamasis darbas
Birutė Dalmantienė, Laima Unterhauser, Marija Irena Davydovienė
Internetu:
4,89 €
Knygyne*:
5,42 €
Magistrantūra Europoje ir JAV 2008
Internetu:
3,91 €
Knygyne*:
4,35 €
Metai ir dienos. VGTU 2008 m.
Internetu:
9,89 €
Knygyne*:
10,99 €