Uždaryti

Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (5-oji laida)

Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (5-oji laida)

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Kazimieras Vitkauskas
Išleidimo metai: 2016
Formatas: 16x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 400
ISBN ar kodas: 9786094088810
TURINYS IR PRATARMĖ
Pirkite dabar!
Internetu: 9,99 €
Knygyne*: 11,99 €
Sutaupote: 2,00 € (17%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija"Žindymas yra aukščiausio mandagumo kultūra, tobulo bendravimo pasireiškimas, natūrali demokratija. Nemandagiai kūdikį pažindyti beveik neįmanoma, nes žindymas yra veikla, kuriai atlikti reikia darniai derančio abipusio noro ir sutikimo. Žindymas vaikui teikia ne tik patį geriausią maistą, bet ir saugumą, greitą ir užtikrintą nusiraminimą, garantiją kad yra mylimas. Žindymas yra neatsiejamas nuo meilės. Jie abu - NEPAKEIČIAMI!"
Nuoširdžiai, gyd. Kazimieras Vitkauskas

Žindymas - sveikata kūdikiui ir mamai.
Išsamioje monografijoje "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė" apie naujagimio ir kūdikio maitinimą rasite daug naudingų praktiškų patarimų mamai ir šeimai bei naujausias mokslo žinias, kurios bus vertingos ir įvairių specialybių medikams.

Ši knyga "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė" būtų puiki dovana kiekvienai vaikelio gimimo laukiančiai mamytei. Verčiau mokėti, negu spėlioti. Juk žindyti pradedama vos pagimdžius!

Kazimieras Vitkauskas - vaikų gydytojas, dirbantis jau trisdešimt metų, trijų vaikų tėvas.
Žindymo mokslus studijavo Londono Universiteto Vaiko sveikatos institute, Amerikos Pediatrų asociacijos seminaruose, stažavosi Anglijos ir Škotijos "Kūdikiui draugiškose" ligoninėse, yra tarptautinės Žindymo medicinos akademijos narys.
Už pastangas prikeliant žindymo tradiciją Tėvynėje apdovanotas Amerikos Lietuvių gydytojų sąjungos premija.

Recenzija
IŠ RECENZIJOS

Šiandieną jau neabejojama, kad motinos pienas yra tinkamiausias naujagimių ir kūdikių maistas, o žindymas turi ypatingą poveikį motinos, vaiko, o vėliau ir suaugusio žmogaus, sveikatai, asmenybės formavimuisi. Tai nulėmė aktyvią Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), UNICEF, įvairių visuomeninių organizacijų veiklą propaguojant ir skatinant kūdikių žindymą. Maitinimo krūtimi rėmimas tapo daugelio tarptautinių ir nacionalinių mitybos gerinimo ir sveikatos stiprinimo programų dalimi. PSO ir Europos Sąjungos programiniuose dokumentuose akcentuojama žindymo skatinimo reikšmė.
Dauguma motinų gali sėkmingai žindyti savo kūdikius. Deja, dažnai dėl laiku nesuteiktos kvalifikuotos pagalbos, neretai ir dėl klaidingų patarimų, trūkstant žinių, moterys susiduria su įvairiais sunkumais ir savavališkai, dažnai be pagrindo, nutraukia žindymą. Tyrimai rodo per mažą sveikatos priežiūros darbuotojų aktyvumą skatinant kūdikių žindymą trūksta ir literatūros kūdikių žindymo klausimais.
K. Vitkausko knyga „Kūdikio žindymas" parengta remiantis ne tik šiuolaikinėmis teorinėmis žiniomis, bet ir ilgamete gydytojo patirtimi propaguojant ir skatinant kūdikių žindymą. Čia pateikta daug vertingų praktinių patarimų, kaip išvengti įvairių žindymo sunkumų ir kaip elgtis susidūrus su problemomis. Žindančios motinos ras atsakymus į dažniausiai joms iškylančius klausimus. Knygoje apžvelgta kūdikių maitinimo istorija, pateiktos išsamios žinios apie laktacijos fiziologiją motinos pieno svarbą ir privalumus, žindymo naudą kūdikiui ir motinai, maitinimo krūtimi taisykles ir žindymo techniką. Todėl ji bus labai naudinga ir sveikatos priežiūros darbuotojams.
Neabejoju, kad ši knyga, parašyta nuoširdaus pokalbio su motina stiliumi, paskatins dar neapsisprendusias moteris ir padės žindyti norinčioms, o medikams bus gera pagalbininkė propaguojant natūralų kūdikių maitinimą ir sprendžiant žindančioms motinoms iškilusias problemas.
Dr. Giedra Levinienė, Kauno medicinos universiteto Vaikų ligų klinikos docentė, Kūdikių natūralaus maitinimo rėmimo draugijos pirmininkė
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Žindymas ir moters sveikata
Sud. Eglė Markūnienė
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
5,19 €
Teisingas kūdikio maitinimas, 2 knyga
Ilzė Jansonė
Internetu:
3,09 €
Knygyne*:
3,33 €
Sveiko kūdikio dienotvarkė
Gina Ford
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
8,99 €
Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę
Sarah Turner
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
12,99 €
Vaikas auga
Algimantas Alfonsas Vingras, Jurgita Grikinienė, Roma Jusienė, Virginija Žilinskaitė
Internetu:
18,99 €
Knygyne*:
24,69 €
Sveikas ir aktyvus kūdikis
Maarja Sade
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
14,99 €