Uždaryti

Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos

Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Alma littera
Išleidimo metai: 2019
Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 256
ISBN ar kodas: 9786090136232
PAVARTYTI KNYGĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 8,69 €
Knygyne*: 10,79 €
Sutaupote: 2,10 € (20%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Tarptautinis bestseleris „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ aktualus ir naudingas jau ne vieną dešimtmetį. Pirmą kartą 1992 JAV išleista knyga yra įtraukta į geriausių saviugdos knygų 100-uką. Ji įkvėpė milijonus žmonių įveikti ribotą mąstymą, nepagrįstas baimes ir užgniaužtą kūrybingumą.

Ar kada nors troškote piešti, tapyti, rašyti, kurti muziką? Knyga „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ padės atrakinti savo prisnūdusį kūrybingumą ir svajones paversti realybe. Autorė tikina, kad kūrybinė išraiška yra natūrali gyvenimo kryptis. Ji siūlo išsamią 12 savaičių programą, padėsiančią atkurti jūsų kūrybingumą, išlaisvinti jį nuo daugybės blokų – riboto mąstymo, baimių, trukdymo sau, pavydo, kaltės, priklausomybių ir kitų trukdžių. Knygoje „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ rasite patarimų, kaip tuos trukdžius pakeisti kūrybingumu ir produktyvumu.

J. Cameron savo knygoje išsklaido daugeliui tokį būdingą frazės „Aš nepakankamai talentingas“ poveikį. Toks mąstymas stabdo begalę žmonių, o jį paleidus išsiskleidžia vidinis kūrėjas. Knygoje žingsnis po žingsnio mokoma požiūrio, kuris padės rasti savo kūrybos kelią, įveikti kliūtis, neleidžiančias rasti savo išraiškos formų, panaudoti iki tol neatrastus savo talentus, suprasti, kad niekada nėra per vėlu išpildyti savo svajones.

Knyga „Kūrėjo kelias: praktinės kūrybingumo pamokos“ demistifikuoja kūrybinį procesą, paversdama jį kasdienio gyvenimo dalimi. Čia nėra vietos saviplakai, abejonėms ir nerimui dėl laiko, pinigų ar palaikymo, siekiant savo svajonės. Knyga, padėjusi begalei žmonių atrasti savo paslėptus talentus, tikrai gali padėti ir jums.

„Knyga gvildena jautrią ir subtilią temą. Skaitantiesiems ji neabejotinai padės atrasti savojo kūrybingumo versmę.“
Martinas Scorsese, kino režisierius

„Per pastaruosius dešimt metų tris kartus vykdžiau „Kūrėjo kelio“ programą ir kaskart išmokdavau kai ką svarbaus ir naujo apie save ir savo darbą. Tiesiog noriu parodyti, kokią didelę įtaką ji man padarė – pirmą kartą, kai vykdžiau programą, nusprendžiau ją pabaigus 1) nuvykti į Italiją ir išmokti italų kalbos, 2) nuvykti į Ašramą Indijoje ir 3) grįžti į Indoneziją ir mokytis iš seno gyduolio, kurį ten kartą sutikau. Mes visi žinome, kur tai mane nuvedė. Be „Kūrėjo kelio“ nebūtų „Valgyk, melskis, mylėk.“

Elizabeth Gilbert

Julia Cameron (g. 1948 m.) – amerikiečių rašytoja, menininkė. Kuria jau daugiau nei trisdešimt metų. Ji yra parašiusi 40 knygų, tarp jų ir grožinės literatūros kūriniai, ir bestseleriais tapusios patarimų knygos apie kūrybingumą. Jos knygos verčiamos į daugiau nei 35 kalbas, parduota per 4 milijonus egzempliorių visame pasaulyje. Ji kuria ir dainas, eiles, dirba teatre, televizijoje, kine.

Iš anglų kalbos vertė Rita Karklytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį"
Robin Sharma
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
7,99 €
Plataus mąstymo jėga
David J. Schwartz
Internetu:
4,49 €
Knygyne*:
8,99 €
Sakmės apie jėgą (IV-oji knyga)
Carlos Castaneda
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
2,87 €
Kelias į save
Saulius Urbonas
Internetu:
5,79 €
Knygyne*:
8,59 €
Dešimt žingsnių į sėkmę
Kacudzo Niši
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
4,92 €
Amžių išmintis. Amžinos tiesos kasdieniam gyvenimui
Wayne W. Dyer
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
7,67 €
Ieškantiems pažinimo
Petras Alfredas Kazlauskas
7,46 €
Pasaulio Siela
Frank David Cardelle
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
7,99 €