Uždaryti

Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kontekstai

Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kontekstai

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Baltos lankos
Išleidimo metai: 2013
Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 192
ISBN ar kodas: 9789955237440
Pirkite dabar!
Internetu: 8,79 €
Knygyne*: 9,99 €
Sutaupote: 1,20 € (13%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Kasmet brandos egzaminų sesija sulaukia ne tik didelio abiturientų ir jų mokytojų, bet ir plačiosios visuomenės dėmesio. Svarbu tinkamai pasiruošti privalomajam lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui, nes jį išlaikyti būtina ne tik norintiems tęsti studijas universitete ar kolegijoje, bet ir siekiantiems baigti vidurinę mokyklą. Padėti mokiniui skuba mokymosi priemonė „Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kontekstai“. Čia 11 ir 12 klasės moksleiviai ras visą reikiamą informaciją.

Šiame leidinyje vienuoliktokai ir dvyliktokai galės susipažinti su visa reikalinga informacija, padėsiančia pasiruošti ne tik egzaminui, bet ir įprastoms lietuvių kalbos ir literatūros pamokoms. Mokomoji priemonė apima dvi dideles temas – jame supažindinama su pačių rašytojų gyvenimu ir jų tekstais, tuo pat metu jų kūryba pristatoma platesniame kultūriniame, socialiniame, kūrybiniame kontekste.

Leidinyje pasakojama apie rašytojus, kurių kūriniai įtraukti į Vidurinio ugdymo bendrųjų programų literatūrinio (kultūrinio) ugdymo išplėstinio kurso turinį. Supažindinama su kiekvieno rašytojo kūrybine aplinka ir kultūriniu to meto kontekstu. Pristatoma kiekvieno iš kūrėjų biografija, jų kūrybai būdingi bruožai ir ypatybės. Kad medžiaga būtų įsisavinta tinkamai, leidinyje pateikiamos literatūros tekstų ištraukos ir klausimai savarankiškam darbui.

Kartu leidinys „Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kontekstai“ siekia ne tik pristatyti atskirus individualius rašytojus, bet ir apžvelgti jų kūrybos atskirus aspektus. Supažindinama su bendrais įvairių autorių kūrybos motyvais ir parodoma, kaip jie vertino ir aktualizavo tas pačias problemas. Išryškinamos lietuvių literatūroje pasikartojančios temos, tokios kaip žmogaus ir pasaulio priešprieša, pareiga tėvynei ir bendruomenei, tautinės tapatybės kūrimas ir įtvirtinimas, miesto ir kaimo konfliktas, gyvybės ir jos vertės klausimas. Šios temos patogiai pateikiamos sąraše, kurį skaitytojas ras leidinio pabaigoje.

„Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kontekstai“ papildo „Baltų lankų“ išleistus 11 bei 12 klasių literatūros vadovėlius ir tekstų chrestomatijas. Šiame leidinyje patikslinta ne viena vadovėlio formuluotė, papildyta jo medžiaga. Tačiau konspektu sėkmingai naudotis gali ir iš kitų leidinių besimokantys mokiniai, siekiantys sustiprinti savo lietuvių kalbos ir literatūros žinias ir sėkmingai pasiruošti egzaminui.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Aiškinamasis elektrotechnikos terminų žodynas
Autorių kolektyvas
Internetu:
45,79 €
Knygyne*:
57,99 €
Austria's unique approach to cooperation in Holocaust research  and education
Autorių kolektyvas
Internetu:
7,49 €
Knygyne*:
10,99 €
Buhalteriniai dokumentai (su CD)
Autorių kolektyvas
Internetu:
61,99 €
Knygyne*:
77,99 €
Dabartinės Lietuvos kultūros raidos tendencijos. Vertybiniai virsmai
Autorių kolektyvas
Internetu:
5,71 €
Knygyne*:
6,99 €
Darbo teisė
Autorių kolektyvas
Internetu:
13,99 €
Knygyne*:
28,67 €
Kaligrafijos sąsiuviniai 2010, 1(7)
Autorių kolektyvas
Internetu:
2,67 €
Knygyne*:
3,19 €
Lietuvos Respublikos baudžiamajam kodeksui -10 metų
Autorių kolektyvas
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
14,49 €
Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų
Autorių kolektyvas
Internetu:
33,99 €
Knygyne*:
48,99 €
Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė (rusų k.)
Autorių kolektyvas
Internetu:
4,09 €
Knygyne*:
9,99 €