Uždaryti

MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus

-29%

MINDFULNESS: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Obuolys
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 256
ISBN ar kodas: 9786090402993
Pirkite dabar!
Internetu: 9,99 €
Knygyne*: 13,99 €
Sutaupote: 4,00 € (29%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Norėdami būti produktyvūs ir laimingi, turime atsiriboti nuo nereikalingų minčių ir išorinių trikdžių – knygoje „Mindfulness: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus“ moko vienas žymiausių saviugdos guru Deilas Karnegis ir žymiausi jo mokiniai.

Kasdien mus lydi triukšmas – gatvėje netyla automobiliai, prie darbo stalo girdime plepančius kolegas, o namie karaliauja televizorius. Aplinkos trikdžiai kausto šiuolaikinį žmogų – jis nuolat yra ribojamas erdvės, laiko bei kitų žmonių. Asmeniniai poreikiai ir sąmonė šioje hierarchijoje visuomet yra paskutinėje vietoje. Iš čia atsiranda įtampa bei nuovargis, neleidžiantys susikoncentruoti į tai, kad svarbu čia ir dabar.

Deilas Karnegis ir jo pasekėjai knygoje „Mindfulness: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus“ pateikia taisykles, kurios padės kūrybiškai spręsti iškylančius iššūkius, sąmoningai priimti dabarties momentą bei jį išgyventi, o galiausiai paskatins pasitikėti savimi ir gyvenimu. Tai ne tik sausi ir nusibodę patarimai, primenantys instrukcijas – čia garsusis savipagalbos seminarų lektorius ir jo mokiniai kvies atlikti testus, atsakyti į klausimus ir taip sužinoti daugiau apie save pačius. Juk norint sąmoningai valdyti savo mintis bei jausmus ir išnaudoti dabarties akimirką, būtina žinoti tiek savo silpnybes, tiek stiprybes. Ir tegul visos pašalinės mintys, įtampa ir stresas lieka praeityje.

Įvairios Mindfulness vardu vadinamos sąmoningumo ugdymo technikos šiandien populiarios kaip niekad. Jas praktikuoja įžymybės, televizijos ir kino žvaigždės, didžiųjų kompanijų vadovai. Mindfulness šiandien paplito plačiuosiuose visuomenės sluoksniuose – susikaupimą ir sąmoningumą akcentuojantys pratimai ypač mėgiami tų, kurių darbas susijęs su įtampa ir stresu. Tai beveik neišvengiama šiandienos pasaulyje, kur žmogus yra įstatytas į griežtus laiko, erdvės ir normų rėmus, tad „Mindfulness: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus“ skirta kiekvienam XXI a. žmogui.

Lietuviškai Mindfulness terminas verčiamas kaip „sąmoningumo meditacija“. Ši psichologinė disciplina padeda sukoncentruoti dėmesį į dabarties akimirką, atsiriboti nuo išorinio pasaulio triukšmo ir susikoncentruoti į save. Mindfulness šaknys slypi budistų filosofijoje ir tose praktikose, kur meditacijai teikiama ypač didelė reikšmė. Vakaruose adaptuotos jos versijos paplito praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje, kai specialios sąmoningumo meditacijos terapijos imtos taikyti klinikinėje psichologijoje ir psichiatrijoje. Jos padėjo asmenims, kenčiantiems nuo streso, nerimo sutrikimų, depresijos ir net priklausomybių.

Vertė Kristina Augustinaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi
Dale Carnegie
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
13,89 €
Kaip džiaugtis gyvenimu ir savo darbu
Dale Carnegie
Internetu:
5,19 €
Knygyne*:
6,49 €
Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms
Dale Carnegie
Internetu:
7,99 €
Knygyne*:
10,99 €
Kaip tapti lyderiu
Dale Carnegie
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
6,29 €
Pakilk ir prabilk!
Dale Carnegie
Internetu:
4,49 €
Knygyne*:
6,49 €
Emocinis intelektas
Daniel Goleman
Internetu:
8,99 €
Knygyne*:
11,19 €
Visuomeninis intelektas
Daniel Goleman
Internetu:
14,49 €
Knygyne*:
14,92 €
7 žingsniai emocinio intelekto link
P. E. Merlevede, D. Bridouxs, R. Vandamme
Internetu:
12,27 €
Knygyne*:
13,64 €
Meilės psichologija
Justinas Pikūnas
Internetu:
4,69 €
Knygyne*:
5,99 €
Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją
Claudine Badey-Rodriguez
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
11,99 €