Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija

-51%

Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Leidėjas: Rgrupė
Išleidimo metai: 2013
Formatas: 15x25, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 400
ISBN ar kodas: 9789955689249
Pirkite dabar!
Internetu: 14,99 €
Knygyne*: 29,99 €
Sutaupote: 15,00 € (51%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Ar Patricija Redžani nužudė savo vyrą Mauricijų Gučį dėl to, kad jis beatodairiškai švaistė pinigus? O gal ji taip pasielgė dėl to, kad jos žavusis vyras ruošėsi vesti meilužę Paolą Franki? O gal ji apskritai to nedarė?

Šiame pagaviame Gučių dinastijos iškilimo, žlugimo ir prisikėlimo aprašyme Sara Gay Forden parodo įžymiausios šių laikų madų pasaulio šeimos aistras, galią ir silpnybes, nišinio šeimyninio verslo virtimą ištisa industrija ir galinga tarptautine kompanija.
Gučijus Gučis (Guccio Gucci) atidarė savo pirmą odos gaminių parduotuvę Florencijoje 1921 metais, o jo sūnus Aldas išplėtė įmonę abiejose Atlanto pusėse. Gucci gėlėta skara ir mokasinai tapo tarptautiniu statuso ir turto simboliu. Tačiau Aldo sūnūs ir jo brolio Rodolfo sūnus Mauricijus jau neberado bendros kalbos ir valdybos susirinkimai dažnai baigdavosi Gucci rankinių ir peleninių skrydžiais...
Generalinis direktorius Domenikas De Sole ir kūrybos direktorius Tomas Fordas, padedami investuotojų, transformavo Gucci iš šeimos valdomos įmonės į šiuolaikinę pažangiausią mados ir prekybos korporaciją.

Taigi, ši knyga nėra tik knyga apie šeimos problemas ir nusikaltimą; tai ir knyga apie verslą. Ji atskleidžia šeimyninio verslo vystymosi dėsningumus, jo rizikingą priklausomybę nuo paveldėtojų charakterio savybių, parodo, kad kartais net didelės sėkmingos šeimyninės įmonės negali išgyventi be profesionalaus valdymo ir išorės kapitalo.
Lietuvos verslas gyvuoja tik keletą dešimtmečių, bet jau ne vienas šeimyninis verslas susidūrė su kartų kaita. Užleisti verslo vairą savo vaikams ir džiaugtis gyvenimo malonumais ar tęsti valdymą pačiam?

Visiems Gucci prekinio ženklo gerbėjams, ši knyga suteiks ne tik skaitymo malonumą, pateiks įdomių faktų, bet ir padės suvok
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis