Uždaryti

Maisto naikinimo mašina

-51%

Maisto naikinimo mašina

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Didakta
Išleidimo metai: 2016
Formatas: 12x20, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 176
ISBN ar kodas: 9786094421051
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 5,49 €
Knygyne*: 10,99 €
Sutaupote: 5,50 € (51%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Šiais gausos laikais antsvorio problema pasiekė neregėtą mastą.

Knygos "Maisto naikinimo mašina" autorė pabrėžia pagrindinę emocinio valgymo priežastį – stresą ir nerimą, kurie tapo didžiosios dalies žmonių kasdieniais palydovais.
Pirmąjį žingsnį sveikatos link autorė ragina žengti galvoje. Atskirti tai, ką jaučiame, nuo to, ką valgome, – postūmis į geresnę sveikatą. Eidama savo patirties ir paieškų keliu, autorė pabrėžia: kol nesusitvarkysime mąstymo, netapsime dvasiškai tvirti, išorinės svorio mažinimo priemonės nebus veiksmingos ir ilgalaikės.

Knygoje "Maisto naikinimo mašina" kalbama apie tai, kad depresija yra dažno žmogaus palydovė, nors daugelis to nė neįtaria. Autorės pavadintai maisto naikinimo mašinai nėra išorinio „stop“ mygtuko, bet yra vidinis. Jo dėka įmanoma neįsikabinti minčių, sukeliančių baimę ir įsukančių į užburtą ratą, bet jas paleisti, nuo jų atsiriboti, tapti laisviems ir leisti organizmo funkcijoms susitvarkyti savaime.

Jolanta Sungailienė, turinti aukštąjį filologės ir ekonomistės išsilavinimą, svarbiausią patirtį ir su ja susijusias psichologijos žinias sakosi įgijusi Gyvenimo mokykloje. Savitas pasaulio suvokimas ir patirtis paskatino rašyti knygas. Jos padeda atrasti vidinę ramybę ir darną.
Kitos darbo sritys – marketingas, knygų, straipsnių rašymas ir skelbimas, anglų kalbos dėstymas bei anglų kalbos programos kūrimas svetainėje www.angluABC.lt, pokalbio terapija bei konsultavimas įvairiais gyvenimo klausimais, NLP (neurolingvistinis programavimas), fototerapija.
„Maisto naikinimo mašina“ bei „Emocijų karuselė“ – autorės psichologinės knygos, kuriose, dalydamasi patirtimi, neįkyriai ir subtiliai pateikia gyvenimiškas situacijas. Sklandus rašymo stilius, persmelktas humoro, todėl knygas skaityti įdomu ir lengva. "

Atsiliepimai

2017 m. vasario 03 d.
Julija
Sveiki, puslapių šioje knygoje turėtų būti 160 :)
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Atsikratyk streso visiems laikams
Fred Luskin, Pelletier Kenneth R.
Internetu:
5,09 €
Knygyne*:
6,39 €