Uždaryti

Mokyklinių švenčių scenarijai

-67%

Mokyklinių švenčių scenarijai

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Didakta
Išleidimo metai: 2012
Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 64
ISBN ar kodas: 9786098002645
Pirkite dabar!
Internetu: 1,99 €
Knygyne*: 5,99 €
Sutaupote: 4,00 € (67%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Mokytojos Eglės Nachajienės knyga „Mokyklinių švenčių scenarijai“ taps išsigelbėjimu visiems, kuriems trūksta idėjų ar įkvėpimo, kad šventės mokykloje taptų įdomesnės, patrauklesnės ir šiuolaikiškesnės.

Mokslo metai mokytojams dažnai tampa savotišku užburtu ratu, kai šventės, pasirodymai ir renginiai kartojasi, o kasmet norisi parengti naują įdomesnę programą, nenusibosti nei vaikams, nei tėveliams, o svarbiausia – sau.

Knygoje „Mokyklinių švenčių scenarijai“ pati mokytoja dirbanti autorė siūlo jau išbandytus ir žiūrovų įvertintus švenčių scenarijus, kurie labiau skirti vyresnių klasių moksleiviams, tačiau puikiai gali būti pritaikomi ir jaunesniems vaikams.

Pasiruošimas mokyklinėms šventėms dažnai tampa iššūkiu ne tik dėl to, kad reikia įtikti skirtingiems skoniams, parodyti moksleivių sugebėjimus, bet ir dėl to, kad daugybė scenarijų jau išbandyti, o visi gražūs žodžiai atrodo girdėti ir jau anksčiau pasakyti. Kad nereikėtų metų metais skaityti tų pačių tekstų ir eilėraščių, knygos autorė Eglė Nachajienė tekstus mokyklinėms šventėms ėmė rašyti pati ir dalį to, ką yra sukūrusi, pateikia knygoje „Mokyklinių švenčių scenarijai“.

Autorė knygoje pasiūlo ir atrinktas žinomų poetų eiles, kurios tinka įvairiomis progomis, ir savo parengtus tekstus. Pasak jos, jau žinomus tekstus ji pasitelkia tuomet, kai sunku ką nors pasakyti gražiau ir įtaigiau nei tai jau yra padaręs kitas kūrėjas.

Eglė Nachajienė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, jau išleidusi dvi knygas. Užaugo mokytojos ir mediko šeimoje, tačiau nuo vaikystės pamėgusi knygas labiau linko sekti būtent mamos pėdomis. Ilgai rašiusi tik „į stalčių“, parodyti savo kūrybą ryžosi prieš keletą metų rengtame kūrinių apie gamtą konkurse, kuriame užėmė antrąją vietą. Užaugusi kaime, iki šiol mielai rašo ir kalba apie gamtą ir, žinoma, knygas.
„Mokyklinių švenčių scenarijai“ – antroji jos knyga. Pirmoji – „Didelės mažų istorijos“ buvo skirta vaikams ir pasakojo apie mažų gamtos padarėlių gyvenimą bei jų susidūrimą su žmogumi. E. Nachajienė taip pat yra kelių mokomųjų literatūros knygų bendraautorė. „Rašymas – tai būdas pasakyti, kaip supranti pasaulį. Jeigu dar kas nors jaučia panašiai, tas džiaugsis skaitydamas tarsi sutikęs saviškį“ (E. Nachajienė)
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Didelės mažų istorijos
Eglė Nachajienė
Internetu:
1,49 €
Knygyne*:
11,99 €
Didaktinė medžiaga lietuvių kalbai mokyti
Lionė Ruseckienė
Internetu:
2,49 €
Knygyne*:
2,79 €
Mes vaidiname ir deklamuojame
Teresė Lorenčienė
Internetu:
5,29 €
Knygyne*:
5,99 €
Begalybės biografija
Aleksandras Baltrūnas
Internetu:
3,16 €
Knygyne*:
3,79 €
Vertinimo aplankas
Shirley-Dale Easley, Kay Mitchell
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
6,89 €
Švelnukų šaly. Miuziklas (su CD)
Vaidotas Juozas Lygutas
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
6,47 €
Narkomanija
Zygfryd Juczynski
Internetu:
3,49 €
Knygyne*:
3,99 €
Scenarijai vaikams ( su CD)
Lina Kašauskienė
8,38 €
Religinės bendruomenės (serija mokiniams "Lietuva")
Gintaras Beresnevičius, Donatas Glodenis, Aušra Pažėraitė ir kiti
Internetu:
5,19 €
Knygyne*:
6,79 €
Garnys
Vidmantas Mačiulskis
5,80 €