Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Nasema Kiswahili. Suahelių kalbos vadovėlis

Nasema Kiswahili. Suahelių kalbos vadovėlis

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Leidėjas: Gediminas Degėsys
Išleidimo metai: 2016
Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 300
ISBN ar kodas: 9786094205125
Pirkite dabar!
Internetu: 24,99 €
Knygyne*: 29,29 €
Sutaupote: 4,30 € (15%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Šis nuotaikingas ir įdomus suahelių kalbos kursas knygoje "Suahelių kalbos vadovėlis Nasema Kiswahili" skirtas Vilniaus universiteto studentams ir visiems norintiems mokytis vienos dainingiausių pasaulio kalbų.

Poliglotas, Vilniaus universiteto Orientalistikos centro lektorius, dr. Gediminas Degėsys vaizdingai bei išradingai pristato mokymosi medžiagą, įtraukia į linksmus dialogus, pristato esminius įvairių Afrikos tautų kultūros dalykus. Tai puiki priemonė kiekvienam, kuris žengia pirmus žingsnius, arba jau tobulina suahelių kalbos įgūdžius. Vilniaus universiteto Orientalistikos centre jau keletą metų studentai noriai ir su užsidegimu studijuoja suahelių kalbą.

Kalba yra puikus tarpininkas užmegzti draugystės ryšius ir priemonė ugdyti tarpusavio santarvę. Kas gali būti nuostabiau, kai gali laisvai bendrauti su kitu žmogumi, kurį nuo tavęs skiria kita kultūra, atstumas, skirtingos tradicijos, papročiai ir mąstymo būdas.
„Svetimų kalbų mokymasis, - rašė XIX amžiaus filosofas D. Pisarevas, - lavina protą - daro jį lankstesnį, gabesnį į svetimą pasaulėvaizdį".
Mokantis kalbų, pamažu mums atsiveria nauji ir nepažinti pasauliai: kultūros, žmonės, literatūra. Taip išmokstame suvokti save pačius, savo aplinką ir gimtąją kalbą. Anot J. V. Gėtės, kas nemoka svetimų kalbų, neturi supratimo ir apie savąją.
Nauja kalba išvaduoja iš intelektualinės monotonijos, atveria vartus į vieningą, atvirą ir laisvą pasaulį, ugdydama individo toleranciją kitiems ir atskleisdama kas esu aš įvairiausias prasmes.

Suahelių kalbos (suaheliškai - Kiswahili) mokytis verta vien dėl to, kad ji nepakartojamai graži. Vis dėlto reikia paminėti ir praktinę jos naudą. Suahelių kalba apima itin didelius geografinius regionus: nuo šiaurės į pietus, visą pakrantės ruožą, plytintį tarp Bravos miesto (į pietus nuo Mogadišo Somalyje) ir šiaurinio Mozambiko pajūrio, pasiekdama žemyno gilumoje esančius Tarpeklio slėnio ežerus (Rift Valley). Suahelių kalba yra daugelio Juodosios Afrikos šalių valstybinė kalba arba viena iš plačiai vartojamų: Tanzanijoje, Zanzibare, Kenijoje, Kongo Demokratinėje Respublikoje, Ugandoje, Ruandoje, Burundyje, Somalyje, Komoruose, Mozambike, šiaurinėje Zambijoje bei Malavyje. Suaheliškai kalbančiųjų visame pasaulyje yra apie 100 mln.
Žodis swahili yra kilęs iš arabiško žodžio sahil, reiškiančio „krantas", „pajūris". Tai - rytinės Afrikos prakrančių gyventojų kalba.

"Suahelių kalbos vadovėlis Nasema Kiswahili" yra skirtas visiems, norintiems mokytis suahelių kalbos. Paaiškinimai ir žodžių vertimai parengti lietuvių kalba.

Vadovėlį sudaro šios dalys:
I dalis: Raidynas, Tarimas, Kirčiavimas, Tarimo pratimai, Skaitvardžiai, Bantų kalbos, Kai kurie terminai ir santrumpos;
II dalis: 9 pamokų
III dalis: Skaitiniai, Priedas, Pratimų atsakymai, Žodynėlis.

Vadovėlį "Nasema Kiswahili" galima naudoti mokantis savarankiškai arba su dėstytojo pagalba. Kiekvienoje pamokoje pateikiami nauji žodžiai, gramatikos paaiškinimai, tekstai ir pratimai. Vieną pamoką galima mokytis per du, tris kartus, tačiau svarbu išmokti tvirtai. Kiekvieną dieną suahelių kalbos mokymuisi reikėtų skirti bent po vieną valandą. Trečioje dalyje papildomi skaitiniai padės tobulinti suahelių kalbos įgūdžius.

"Nuoširdžiai dėkoju savo studentams, kuriuos vesdamas į suahelių kalbos pasaulį ir sudariau šią mokymo priemonę, taip pat geranoriškiems rėmėjams bei leidėjams. Gerų ir nuotaikingų studijų!"

Dr. Gediminas Degėsys
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Hablo espanol. Ispanų kalbos vadovėlis
Gediminas Degėsys
Internetu:
21,99 €
Knygyne*:
24,99 €
I speak English. Anglų kalbos vadovėlis
Gediminas Degėsys
Internetu:
21,99 €
Knygyne*:
27,39 €
Je parle francais. Prancūzų kalbos vadovėlis
Gediminas Degėsys
Internetu:
17,59 €
Knygyne*:
18,59 €
Parlo italiano. Italų kalbos vadovėlis
Gediminas Degėsys
Internetu:
17,59 €
Knygyne*:
18,59 €
Olandų kalbos pokalbiai ir žodynas
Berlitz
Internetu:
7,39 €
Knygyne*:
8,99 €
Arabų kalbos mokymosi kursas (CD)
Collins Gem
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
6,99 €
Kinų kalbos mokymosi kursas (CD)
Collins Gem
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
6,99 €
Japonų kalbos mokymosi kursas (CD)
Collins Gem
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
6,99 €
Graikų kalbos mokymosi kursas (CD)
Collins Gem
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
6,99 €