Uždaryti

(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy

(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy

(4 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Liūtai ne avys
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 344
ISBN ar kodas: 9786099603339
PAVARTYTI KNYGĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 13,99 €
Knygyne*: 16,99 €
Sutaupote: 3,00 € (18%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Išradingai iliustruotas ir šmaikštus, tačiau itin kruopščiai parengtas praktinis vadovas visiems besimokantiems ar norintiems pasikartoti anglų kalbą – „(Ne)paprasta anglų kalba = English is not easy“. Ši knyga padės linksmai išmokti kalbą, o joje pateikti žodžiai pravers ne įsivaizduojamose, bet tikrose kasdieniškose situacijose.

Jei iki šiol vartydami anglų kalbos vadovėlius knapsėdavote, knyga „(Ne)paprasta anglų kalba = English is not easy“ – kaip tik jums. Ispanų iliustratorė Luci Gutierrez, pastebėjusi, kad nebesusikaupia per anglų kalbos pamokas, ėmė paveikslėliuose fiksuoti tai, ko jau išmoko, kad nepamirštų. Paaiškėjo, kad toks mokymosi būdas patrauklus daugeliui.

Knygoje rasite tas pačias nuobodžias anglų kalbos gramatikos taisykles, tačiau išmokti jas bus kur kas lengviau, nes viskas pateikta paveikslėliuose, kuriuose kalba išraiškingi ir dažnai labai juokingi veikėjai. Čia bus ir kiek nešvankaus humoro, ir įžeidimų (kol jų nemoki, negali sakyti, kad moki kalbą).

Mokėtės anglų kalbos, bet vis dar nežinote, kada vartoti whether, o kada if? Nežinote, kur dėti kablelį sąlygos sakinyje? „(Ne)paprasta anglų kalba = English is not easy“ paaiškins visas anglų kalbos gudrybes, ir jas pamėgs net gramatikos nekenčiantys.

Šioje knygoje nebus nuobodžių frazių apie orą ar ekstremalų sportą, kurias galite rasti kituose vadovėliuose. Čia rasite žodžius, kurie pravers realiose situacijose, tokiose, kuriose dažniausiai atsiduria realūs žmonės.

Iliustratorės sukurti veikėjai ir linksmi jų dialogai įpučia gyvybės anglų kalbos laikams ir idiomoms. „(Ne)paprasta anglų kalba = English is not easy“ padės prisiminti reikalingiausias taisykles ar išmokti kalbėti taip, kaip ir šią kalbą puikiai mokantis jūsų pašnekovas.

Liusė Gutjeres (Lucy Gutiérrez) (g. 1977 m.) – ispanų iliustratorė. Baigusi studijas meno institute, dirbo reklamos ir dizaino srityje, o vėliau pradėjo iliustruoti knygas. „(Ne)paprasta anglų kalba = English is not easy“ – pirmoji jos pačios knyga, kuri greitai tapo bestseleriu. Ryškios ir net įžūlios iliustracijos atgaivino anglų kalbos mokymąsi ir pavertė jį smagia pramoga, o ne žiovulį keliančiu taisyklių kalimu.

Jos linksmus ir ironijos nestokojančius komiksus ar iliustracijas spausdina žinomiausi JAV leidiniai – „The New York Times“, „The Washington Post“, „The Wall Street Journal“ bei „The New Yorker“.

Vertė Aistė Koženiauskienė

Atsiliepimai

2019 m. sausio 30 d.
Laimutė
Ko gero įdomiausias anglų kalbos vadovėlis pasaulyje. Nors mokiausi mokykloje ir universitete prieš 15-20 metų anglų kalbą, bet labai tiko atnaujinti žinias. Įdomios situacijos, šmaikštūs išsireiškimai, pilna gramatika, frazeologizmai ir kt. Aišku, nepatiks šventuoliams ir niurgzliams, ne veltui gi uždėtas ženkliukas N-18 :)
2018 m. lapkričio 25 d.
Giedrė
Tikras, labai storas (gaila, kad nesimato internetiniuose knygynuose) ir juokingai rimtas anglų kalbos vadovėlis. Tikrai rekomenduoju, praktiškai už vienos privačios pamokos kainą pasikartosit, o kiti išmoksit: visa gramatika, situacijos, frazeologizmai ir kt.
2018 m. lapkričio 18 d.
Audrius
Knygoje išdėstyta praktiškai visa gramatika. Plius dar daugybė kitų temų, pradedant žmogaus kūno analize baigiant necenzūrine leksika, kurios gali būtu tikrai reikalinga :)
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Good start. Anglų kalbos pradžiamokslis (su CD)
Asta Andriuškevičienė
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
8,99 €
Good start 2. Anglų kalba turintiems pagrindus (su CD)
Milda Šiaudvutienė
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
8,99 €
Anglų kalba savarankiškai. English is Easy! (su mp3 CD)
Iva Dostalova, Šarka Zelenkova, James Branam
Internetu:
11,99 €
Knygyne*:
13,49 €
Anglų kalba per 30 dienų (su 2 CD)
Stuart Amor
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
11,99 €
Anglų kalba. Intensyvaus mokymosi vadovas (su CD)
Internetu:
13,69 €
Knygyne*:
16,39 €
Mokomasis aiškinamasis žodynas (anglų k.)
Bronislovas Piesarskas
19,90 €