Uždaryti

Nepavaldi likimui. Gydytojos Jelenos Tulčinos mitybos revoliucija

-37%

Nepavaldi likimui. Gydytojos Jelenos Tulčinos mitybos revoliucija

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Obuolys
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 20x23, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 208
ISBN ar kodas: 9786090402146
Pirkite dabar!
Internetu: 9,49 €
Knygyne*: 14,99 €
Sutaupote: 5,50 € (37%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Televizijos ekranuose ir žurnalų puslapiuose žaviai besišypsanti Jelena Tulčina savo autobiografinėje knygoje „Nepavaldi likimui“ atvirai pasakoja apie jai likimo siųstus išbandymus ir nelengvą kelią sveikatos bei pasitikėjimo savimi link.

Pagal išsilavinimą Jelena Tulčina – gydytoja kardiologė, ilgą laiką padėjusi kitiems. Tačiau norėdama išpręsti ją kamuojančius negalavimus, atsakymo ieškoti turėjo už tradicinės medicinos ribų. Šiandien moteris laikoma pirmąja, išdrįsusia mūsų šalyje prabilti apie sveiką gyvenseną ir galimybę atsisakyti saujomis vartojamų vaistų. Jos mintys įkvėpė tūkstančius ir leido jiems iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą. Knyga „Nepavaldi likimui“ – ne tik atviras Jelenos Tulčinos pasakojimas, bet ir vienos žymiausių mitybos specialisčių konsultacija.

Moteris augo sunkiais pokario laikais, kai didelio maisto produktų pasirinkimo nebuvo. Todėl ilgą laiką jos mitybos racionas buvo labai ribotas – bulvės, pieno produktai ir kiaušiniai. Tik pradėjusi eiti į mokyklą iki tol buvusi sveika mergaitė pajuto tokios mitybos padarinius. Ji priaugo svorio, jai ėmė slinkti plaukai, o gydytojai įtarė gausybę endokrininių ligų. Sulaukusi 35-erių, moteris jau buvo ištvėrusi penkias skirtingų organų operacijas – tai buvo lūžis jos gyvenime.

Ji ėmė gilintis į natūralios medicinos paslaptis ir suprato, kad dažnai kelias į sėkmę ir sveikatą yra nauji mitybos ir gyvensenos įpročiai. Moteris teigia, kad subalansuota ir asmeniškai pritaikyta mityba padeda ir kūnui, ir sielai. Dailesnės kūno linijos, sveikesnė oda ir puiki savijauta suteikia ir psichologinio komforto ir pasitikėjimo savimi.

Ne vienai moteriai savimi pasitikinti ir gerą nuotaiką bei energiją spinduliuojanti gydytoja Jelena Tulčina – idealas ir pavyzdys, kaip neprarasti gyvenimo džiaugsmo net perkopus šešiasdešimt. Panaudodama savo sukauptas žinias ir norėdama jomis pasidalinti su plačia auditorija, specialistė įkūrė dabar klestintį verslą. Šiandien į jos įsteigtus Natūralios medicinos centrus įvairiuose Lietuvos miestuose plūsta pacientai iš Rusijos, Didžiosios Britanijos ir net tolimosios Japonijos ir Amerikos. Jos sukurti metodai taikomi net užsienio šalių valstybinėse klinikose.

Knyga „Nepavaldi likimui“- tai moters, motinos, žmonos, gydytojos likimo istorija, kurią papildo tikros pacientų istorijos.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Napoleono armijos seržanto Burgonės atsiminimai
Internetu:
6,49 €
Knygyne*:
9,79 €
Su volungėlės plunksna
Jonas Linkevičius
Internetu:
2,89 €
Knygyne*:
10,39 €
Susitikimai su praeitimi. Jonas Urba
Rita Aleknaitė - Bieliauskienė
Internetu:
13,99 €
Knygyne*:
29,99 €
Aš - mokytojas: dienoraščiai, laiškai, prisiminimai
Rapolas Šaltenis
Internetu:
8,49 €
Knygyne*:
11,99 €
Kauno dailininkų žydų kūryba ir likimas
Internetu:
6,19 €
Knygyne*:
8,89 €
Atmintie karti būk saldi
Birutė Baltrušaitytė
Internetu:
8,69 €
Knygyne*:
12,49 €
Atminties salos
Audronė Girdzijauskaitė
Internetu:
2,49 €
Knygyne*:
5,94 €
Garsieji atradėjai, užkariavimai ir pasaulio vizijos
Internetu:
16,49 €
Knygyne*:
32,99 €
Mindaugas karalius
Sud. Vytautas Ališauskas
Internetu:
3,69 €
Knygyne*:
6,99 €
Vergo sparnai
Grigorijus Klimovas
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
13,99 €